Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.267
Cevap
59
Favori
229.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de kırmızı var. Biraz kılıfsız kullandım ama birkaç yerinde çizik olmuş sonra rengi kapanmasın diye şeffak kılıf aldım. Benim elim atağım çok terler. Çok leke oluyordu birde o yüzden aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus Zenfone 2 Laser 5.5" fiyat 799 nasıl birde hat kırılarak mı takılıyor direk mi ?

teşekkürler
  • mavifatih M kullanıcısına yanıt
    Hatti kestirmeden olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Obscenity

merhabalar. benim biraz saçma bir sorum olacaktı.

laser 5.0 kullanıyorum. arkadaki ses açma kapama tuşları yerlerinden oynuyor. yani nasıl tarif etsem, butonlara basmadan parmağınızı aşağı yukarı sürttüğünüz zaman tuş yerinden oynuyor. öyle çok büyük bir oynama değil ama kafayı taktım. şu an için zaten bir şikayetim yok telefondan.

Yok mu cevap? :-)

• Obscenity O kullanıcısına yanıt
    Soru nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalci79

Şeffaf kılıf var demek ki. Teşekkürler

Hocam forumdan bi arkadaşın tavsiyesiyle linkteki ürünü(şeffaf silikon kılıf+kırılmaz cam) aldım ve memnunum,sensörlerle ilgili bir sıkıntı yaşatmadı kırılmaz cam.
    http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/asus-zenfone-2-laser-kilif-silikon-ze550kl-kirilmaz-cam-P78859097

• Evet bendede oldu. Tam emin değilim ama galiba kilit ekranındaki kısayol telefon simgesinden aradı. Onu kaldırdım.

• Gramatik kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ben de yazıyor Teknosadan aldım orj.zen2 laser kutusu nasl atabiliyoruz resim atarım buraya

• Ben Teknosadan alırken sadece beyaz kalmıştı istemeye istemeye aldım beyazı görevli lg ve Asus un orj kapaklarinin satıldığını söylemişti nereden bulabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: nationalgeographic

Evet bendede oldu. Tam emin değilim ama galiba kilit ekranındaki kısayol telefon simgesinden aradı. Onu kaldırdım.

İyi fikir hocam deneyim hemen. Çok sağolun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim telefonda wifi sorunu var kablosuz ağa bağlanmakta ve bağlı kalmakta ciddi sıkıntı yaşıyorum..sizde de var mı?
    çözüm öneriniz olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: autopsy87

Benim telefonda wifi sorunu var kablosuz ağa bağlanmakta ve bağlı kalmakta ciddi sıkıntı yaşıyorum..sizde de var mı?
    çözüm öneriniz olur mu?

Benim WiFi de farklı bir sıkıntı var. İndirme hızı mobile oranla oldukça yavaş. Aynı ağda ilk çıkan asus zenfone 5 ile denememde ise asus zenfone 5 oldukça hızlı. Telefonun WiFi algılamada bir sorunu mu var merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.5" olanının şarj durumu oldukça iyiymiş. Daima süper tasarruf modunda bulunduruyorum. Wifiyi açınca otomatik olarak bir alt tasarruf seçeneğini seçiyor. İşim bitince tekrar süper... Öğlenden beri sadece %8 şarj yemiş. Arada wifi girdiğim halde.

• Arkadaslar seffaf veya farkli bir slikon kilif kullanan var ise cihazinin cerceve ve sarj girislerine bir goz atsin.Benim cebimde kilifin icine giren tozlardan dolayi o kisimlari cizilmiz hep.

• Vallahi ben böyle bir kılıf aldım. Telefonum kırmızı renginde olduğu için kırmzı tercih ettim alt tabaka silikon kırmızı üsttede plastik sağlam bir kalıp var çok şık duruyor gayette memnunum öneririm.

Bu mesaja eklenen görseller:

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]

• delucia3567 D kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız acaba .

• Hepsiburada da 5,5 lik modele baktığımda mobil bağlantı hızı bölümünde "3G HSDPA" yazdığını gördüm acaba sıkıntı mı olacak yoksa daha farklı bir model mi satıyor HB?

• mhrylmz34 M kullanıcısına yanıt
    Çinden yaklaşık 10 günde geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delucia3567

Vallahi ben böyle bir kılıf aldım. Telefonum kırmızı renginde olduğu için kırmzı tercih ettim alt tabaka silikon kırmızı üsttede plastik sağlam bir kalıp var çok şık duruyor gayette memnunum öneririm.

Bu mesaja eklenen görseller:

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]

Tavsiye icin tesekkur ederim.Sanirim Ben Aliexpressden Hard Rubber kilif alacam bu sefer.Bu kilif cok sağlam tutuyor eyvallah ama zaten yer kaplamasin diye Sony Z2 yi satip bunu aldim yoksa daha kotu olacak.:)

• Bu kılıf çok sağlam dediğim gibi gözede hoş geliyor arkasındaki aparat sayesinde telefon yatay biçimde kendi duruyor film izlerken yada video insanın elinin ağrımasından kurtarıyor :)
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.