Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.267
Cevap
59
Favori
229.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemomu

Arkadaşlar asus zenfone 2 5.5 laser mi lenovo p70 mi arasında kaldık

Satıcı arkadaş lenovo önerdi media markt 5 yıldız vermiş herhangi bi hata geri dönüşü olmamış

zenfone 2 laser ise bazı sıkıntılar yaşatmış çok fazla geri dönüş olmuş ölü piksel vs ?

yardımcı olursanız sevinirim

Bende ikisi arasinda kalmistim p70 guzel cihaz ama sar oranlari cok yuksek ve acikcasi menu tasarimida hosuma gitmedigi icin zenfone 2 laser 5.5 aldim. Memnunum hicbir sorunum yok.

Mediamarkt ta muhtemelen size bir lenova firmacisi denk gelmis. Bende vatandan aldim baska bir firmaci vardi asusu yerden yere vurdu almamam icin. Ben o arkadasi sikayet ettim vatan bilgisayara ve aldim telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 15 Şubat 2016; 14:39:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delucia3567

Telefonu alalı kac ay oldu en az sanırım 1 ay hattın o telefonda aktıf olması gerekıyor cunku benımde senınkı gıbı dıyordu 1 ay gectıkten sonra ılk sorgulamamda bu sonucu verdi.

Ondan olabilir. 20_25 gün oldu alalı
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar biraz evvel gg den sipariş verdim bitti bitiyor satıcıdan..
    iptal mi edeyim?? discovery den geçilecek ve 4.5 g uyumlu diye alıyordum.
    sorunlu mu telefon. yok test cihazı, yok 4.5 g kaydı, yok anakart?? ses kalitesi??

5.5 inç de başka öneriniz var mı bu kalitede?

( yok kalsın derseniz test menusu kodu nedir acaba gelince ilk neleri kontrol edceğim?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muritu -- 15 Şubat 2016; 17:48:30 >
  • Arkadaşlar 5.5 inç lik modelde devinim hareketi var mi babanın 5 inçlikte bulunuyor eğer varsa nerde yardımcı olsanız

• muritu kullanıcısına yanıt
    ben birkaç gün önce aynı satıcıdan aldım. test model çıktı(08/2015 üretimi). şimdilik sıkıntı yok ama insanın canı sıkılıyor.
    üstelik almadan önce mesajda atmıştım ekim ve sonrası olsun diye.
  • Arkadaşlar görüntülü görüşme uygulamaları arasında en çok tercih edilen hangisi görüntü kalitesi bakımından olsun vs ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ArchAngelMichael

Arkadaşlar telefonu vodafone self servisde gözükmeyen var mı? Mesajla sorguladım cihaz ve hat uyumlu diyor ancak self servisde telefon gözükmüyor nedense.

ben de vodafon a soruyorum telefon marka modeli sistemde gözükmüyor diyorlar. self serviste baktım benim kide görülmüyor. ancak diğer hattımı samsunga taktım 1 gün çalıştı self serviste marka model göründü. ben anlamadım bu işi..(benimki 5 inç )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dembay1 -- 15 Şubat 2016; 21:54:30 >
  • nationalgeographic N kullanıcısına yanıt
    benim ki de 5 inç. aynı sorun bende de var..
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim

Detaylı bi karşılaştırma yapabileceğim bildiğin site var mı acaba
  • merhabalar. benim biraz saçma bir sorum olacaktı.

laser 5.0 kullanıyorum. arkadaki ses açma kapama tuşları yerlerinden oynuyor. yani nasıl tarif etsem, butonlara basmadan parmağınızı aşağı yukarı sürttüğünüz zaman tuş yerinden oynuyor. öyle çok büyük bir oynama değil ama kafayı taktım. şu an için zaten bir şikayetim yok telefondan.
  • Telefonun cepteyken kendi kendine birini aradığı oldu mu sizde de ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cemomu

Arkadaşlar asus zenfone 2 5.5 laser mi lenovo p70 mi arasında kaldık

Satıcı arkadaş lenovo önerdi media markt 5 yıldız vermiş herhangi bi hata geri dönüşü olmamış

zenfone 2 laser ise bazı sıkıntılar yaşatmış çok fazla geri dönüş olmuş ölü piksel vs ?

yardımcı olursanız sevinirim

P70 kullandim sifir alip 1 ay kadar,kasa olarak cok daha kaliteli, ince ayrintilar dusunulmus, islemci hizi ve akis hizi da daha iyi kesinlikle.Sarji 4000 olmasina ve 5" olmasina ragmen G7 ile kafa kafaya,Kamera rezalet otesi, ses kalitesi kotu.Bunlari takmayacaksan P70 al derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: realraven

Var. Ekstra enerji harcatır.

Merhaba hocam hücre bilgi ekranının nasıl açılacağı hakkında bilginiz varsa yazarsanız memnun olurum.

• Merhaba, ben bu telefonun kırmızı olanını alayım diyorum. Kılıfla falan kullanmak gerekiyor mu illa, eğer öyleyse başka bir renk alınıp kırmızı kılıf takılabilir herhalde.

• tabiki koruyucu cam ve kılıfsız kullanmayın en azından şeffaf bir kılıf temin edebilirsiniz
  • arkadaşlar konu açmak istiyorum fakat bulamafım acil yardım
  • hayalci79 H kullanıcısına yanıt
    Şeffaf kılıf var demek ki. Teşekkürler

• merhaba asus dan bilgisayara kablosuz dosya göndermeyi başaramadım asus share link yüklü ama bir türlü göndermiyor.varmı başarabilen .
  • bluetooth varsa atabilirsin
  • kilit ekranindaki reklamlar nasil kaldiriliyor bilen var mi

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.