Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 2 Laser 6 inç ZE600KL [ANA KONU] ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Giriş Notu: Arkadaşlar bu konu sadece ZE600KL kullanıcıları içindir. Forumdaki diğer zenfone 2 laser konusunda 6 inç kullananların aradıklarını pek bulamadıklarını farkettim. Bu yüzden bu konuyu açma gereksinimi duydum.

Cihaz Özellikleri:

Bu konuda, Asus zenfone 2 laser 6 inç hakkında bilgi paylaşımı yapabiliriz.

• teşekkür, 1 aydır kullanıyorum memnunun
  • Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WebServisi kullanıcısına yanıt
    Hocam bizde yeni aldık var mı öyle sorunu felan kafa ağrıtacak durumu?
  • Zenfone 6 cihazımı babama verdim , şimdi bunu almayı düşünüyorum yok mu başka yorum ?
    kullanan arkadaşlardan deneyim v.s. varsa yorum alalım..bence cihaz çok güzel fiyatına göre..
  • Arkadaşlar bende bu cihazı merak ettiğimden açtım konuyu daha almadım bende kullanıcı yorumlarını bekliyorum
    telefon ilk çıktığında n11 de ki bir iki magazaya sordugumda 3 gb ramlisi var diyorlardi simdi kalmamiş herhalde yada bilmiyorlar şuan 2 gb ramli modeli satista. 2gb ramli modeli alınmaz bence. Youtubeda 2gb ramli modelin inceleme videolarinda oyunlarda aşırı kasma gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WebServisi -- 14 Mayıs 2016; 12:23:53 >
  • 32 GB , 3 GB Ram belleğe sahip olan modeli görünüyor ama buraya gelir mi bilgi alamıyoruz....
  • Technological T kullanıcısına yanıt
    Asus'a sordum ben hocam 3 GB ramli model Türkiye'de satılmayacakmış
  • WebServisi kullanıcısına yanıt
    Tamam bunu öğrenmek iyi oldu dostum sağol....Zenfone 6 ya alışmıştım hiç de sorun yaşamadım
    şimdi yeni model düşünüyorum bakalım , zenfone 3 de çıkacak diyorlar...Bunun 2 GB olanı alacağız
    heralde...6 inç alışınca diğer cihazlar oyuncak gibi geliyor...:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technological

Tamam bunu öğrenmek iyi oldu dostum sağol....Zenfone 6 ya alışmıştım hiç de sorun yaşamadım
    şimdi yeni model düşünüyorum bakalım , zenfone 3 de çıkacak diyorlar...Bunun 2 GB olanı alacağız
    heralde...6 inç alışınca diğer cihazlar oyuncak gibi geliyor...:))

Bende geçen yıl zenfone 6 aldım fakat 10 gün sonra satmıştım çok büyüktü çerçeve kalınlığı fazlaydı. Cerceveyi ince yapsalar cihaz yok satar aslında

• bize güncelleme gelmedi hala
  • S.a. arkadaşlar cihazı daha dün aldım, ikinci telefon olarak. Şimdilik bir sorun yok memnunum. Ama ekran filmi bulamadım cam takmak zorunda kaldım, normal film var mı gören,duyan,bilen bu cihaz için, cam sevmiyorum.

• Ürünün aksesuarlarını bulmak biraz zor gibi. İnce şeffaf kılıf kullanan var mı?
  • android 6.0 güncellemesini alan var mı ?
  • Evet 6.0.1 versiyonu geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: alper_48

Evet 6.0.1 versiyonu geldi

yüklediniz mi performans nasıl ? hangi uygulamlar gitti hangileri kaldı ?
  • güncelleme geldi yükleyelim bakalım
  • Güncelleme başarılı gibi. Öncekine göre daha seri çalışıyor ;) pil konusunu söylememe gerek yok. o da çok iyi
  • Manuel update yapmak isteyenler için siteye henüz link koyulmamış ama ben 5.5 inçlik model için koyulan linki 6.0 için düzenledim ve dosyanın yüklendiğini sadece siteye link koyulmadığını gördüm.

Resmi Asus sitesindeki 6 inçlik model için marshmallow linki

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/ZenFone/ZE600KL/UL-Z00L-WW-21.40.1220.1698-user.zip
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper_48

Güncelleme başarılı gibi. Öncekine göre daha seri çalışıyor ;) pil konusunu söylememe gerek yok. o da çok iyi

Ekran süresi kaç aliyorsunuz hocam 6 ile

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.