Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 incelemesi 'Tüm detaylar, merak edilen her şey bu videomuzda' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
4
Favori
9.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lg G3 xperia z2 ile kıyaslaması yapsanız bu arada g3 ile z2 yide kıyaslamış olursunuz :)
    İnceleme gerçekten çok başarılı olmuş Erdi abi ile Mesut abinin sohbeti çok güzel umarım diger inceleme videolarında ikinizi birlikte yaparsınız

• vergilerle birlikte 800-900 tl olmasi gerekiyor 250 dolarlik model icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar, umarım beni bu çelişkiden kurtarırsınız :) LG G2 vs Zenfone 2 vs LG G3 vs Xperia Z2, Hangisi?
    Kararsızlıkta son noktadayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknshn4693

Merhabalar arkadaşlar, umarım beni bu çelişkiden kurtarırsınız :) LG G2 vs Zenfone 2 vs LG G3 vs Xperia Z2, Hangisi?
    Kararsızlıkta son noktadayım :)

S5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s810 20 nm değil mi
  • şahsi görüşüm cihazdan cihaza bile rem kullanımı değişebiliyor ,zenfone 2 nin rem 4gb cpu 2.3 olan modeli 1099 lira olsa inan alınır derim .yoksa ascent mate 7 ,sony z3, lenevo modellerine bakmanızı tavsiye ederim bende ilk başlarda baya hevesle bekliyordum ancak çok inceleme izledim o fiyat aralığını hak etmiyor.üçe beşe bakmayın dediğim modellere bakın günün sonunda şarzım nekadar kaldı diyoruz.. açıkçası akıcı çalışan günün sonunu getiren modelleri tercihimdir.

• Arkadaş kafam karıştı artık , siz söyleyin pek oyun oynamam sosyal ağda takılırım pil akşama eve gelinceye kadar yetse yeterli. Kameraya önem veririm.

1200'e paralel olması önemli değil lg g3 32gb mi alalım yoksa 1299 a 32lik zenfone 2 mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprnx

Arkadaş kafam karıştı artık , siz söyleyin pek oyun oynamam sosyal ağda takılırım pil akşama eve gelinceye kadar yetse yeterli. Kameraya önem veririm.

1200'e paralel olması önemli değil lg g3 32gb mi alalım yoksa 1299 a 32lik zenfone 2 mi ?

S5

• Niye yakında batacak olan htc mı öneririm
    Çöp lg mı öneririm
    2 yıldır sadece işlemci değiştirerek yeni modeller çıkaran sony mi öneriyim
    Telefon piyasası samsung ve apple dan sorulur

• Vergi demişsiniz de Meizu MX4 450$ TR'de 1250? Meizu MX4 Pro 550$ 1399? ;Asus'un burada baya kar koyduğu ortada.

• izlemeye izlicem de mesutun sese tahammül edemiyorum rte gold edition incelesin o belki vekillik kapar

• diğer telefonlarla karşılaştırmasını OTA üzerinden değil de asusun internet sitesi üzerinden yayınladığı sürümü indirip yapabilir misiniz varsa farkları da anlatırsanız güzel olabilir

• Cirkin bir cihaz..

• Kesinlikle tavsiye etmiyorum arkadaşlar. Telefon canavar ama size Asus firmasının yanlışlarından bahsedeyim.
    Telefonumu hiçbir şekilde darbe almadan kullandım. Daha 2. ayında zenfone 6 telefonumun sol üst köşesinde ekran eğilmesi oldu. Asus a durumu bildirdim mümkün olan ilk zamanda garantiye gödnereceğim dedim kabul ettiler.

Aradan 4 ay zaman geçti ancak fırsatım oldu ancak bu esnada telefonun farklı sorunları ortaya çıktı. Telefon ara sıra hiç sorun yokken durduğu yerde sürekli titriyor ve telefonun ekranı açılmıyor düğmeye basılı tutup kapatıyor açıyorum. Böyle böyle sorunlar vardı ayrıntılı bir şekilde durumu izah edip garantiye gönderdim.
    Müşteri beyanımda ise telefonun hiçbir şekilde darbe almadığı arka kapakta kullanıma bağlı soyulmalar olduğunu belirttim.
    Cihaz 1 hafta garantide kaldıktan sonra bana ücret belirlendi diye ulaştılar. Sordum ne kadar diye 655 tl fiyat biçtiler. Telefonun satış fiyatı 800 tl.
    Anakart arka kapak ve ekran değiştiriyorlarmış. Garanti kapsamına da darbe var deyip sokmuyorlar.
    Ben tekrar tekrar soruyorum sürekli mail atıyorum cevap yok ya da müşteri hizmetlerinin söylendiğinin aynısı cevap geliyor. Sorduğum tek şey nerede darbe var bana açıklayın gerekirse görsel atın diyorum cevap yok.
    Yukarıda yazdığım müşteri beyanının o kısmına dayanarak müşteri beyanında darbe gördüğü yazıyor diyorlar. Şaka gibi.

Asus mu? Bilgisayar üretsinler telefona yanaşmasın şerefsizler. Ulan telefona ne yapıp ekran eğebilirim. Araya tornavida sokup kaldırdım mı ekranı ne yaptım şerefsizler.
    Asus telefonlarına kocaman bir Hayır!

• Elite vs G3 16GB vs G3 32 GB vs Z2 vs Z3 Compact vs Note 3 vs Note 3 Neo vs MX4 vs MX4 Pro vs Zenfone 2 1.8 Ghz vs Zenfone 2 2.3 Ghz vs S5

Dev kıyaslama çekerseniz, 1000-1500 TL fiyat segmenti için herkes seçimini rahatlıkla yapabilecek bi hale gelirdi :)

• 850 lira olması gereken telefona 1300 lira verilir mi? Yurtdışında 250 dolar olan diğer telefonlar acaba burda ne kadar? Diğer firmalara vergi işlemiyor mu? Adamlar vergiden kaçmak için radyoyu silmişler ne vergisi daha. Asusun yaptığı saçmalık, kepazelik başka bişey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 26 Haziran 2015; 9:43:56 >
  • pahalı
  • Uzun bir inceleme ancak tek solukta izledim. Özetle işlem gücü olarak çok tatminkar ama geri kalan tasarım, kamera, ses, ergonomi hiç birisi kullanıcıyı cezbetmiyor. Bu telefonu Z2 ile yanyana koyduğunuzda 2. sınıf bir telefon hissiyatı veriyor. Aynı şekilde G2 ve G3 ile kıyaslandığında tasarım vasat. Elite görünümden bir hayli uzak. Şu kapağı açarken zedelenmesi zaten telefonu benim için tamamen bitirdi...

Asus bu kadar büyük bir telefon yapacağına 5.0 civarında bir telefona odaklansaydı çok daha fazla satış yapardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 26 Haziran 2015; 9:38:32 >
  • fm radyo olmadığı için direk eledim yahu o fiyata fm radyoda koysaydınız trt bandrolü ödeyin bi zahmet be kardeşim

• Gelmesini çok bekledim ancak Türkiye giriş fiyatlarını duyunca hayal kırıklığına uğramıştım. Bu nedenle Huawei ascend G7 aldım iyi ki de öyle yapmışım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.