Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
137
Favori
460.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: köaaRC

doğru ve 2. sim sadece 2G destekli, bilginize.

Yani 2.Sim ile internete bağlanamıyor muyuz?
  • carpediem_10 kullanıcısına yanıt
    +1 Her kelimene kesinlikle katılıyorum..
  • arslanrecep kullanıcısına yanıt
    Hayır bağlanamazsınız..
  • köaaRC kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim cevap için. Benim iki hatla da internete bağlanmam gerekiyordu. Telefonu almak üzereydim sonra böyle olduğunu öğrendim. Benim için pek bi anlamı kalmadı açıkcası şuan S4 Mini kullanıyorum, iki telefonda taşımak istemiyorum. Başka telefonlara yöneleceğiz artık. Zenfone 2 yide çok beğenmiştim halbuki
  • Arkadaslar telefon geldi bimeksden sipariş etmiştim tüm sol alt köşedeki milimlik yükselti bende de var ama bi sıkıntısı yok dikkatli bakmak gerekiyor cidden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmozdogan -- 20 Temmuz 2015; 14:33:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxx1 -- 24 Temmuz 2015; 14:26:35 >
  • Cihazı 5 gün önce aldım bimeksten 5 günlük deneyimlerimi yazayım asus zenfone 2 den önce discovery elite ve s3 kullanan biriydim ikisini satarak asus zenfone 2 aldım elite güzel hızlı akıcı bi cihazdı ama yazılım konusunda berbat 4.4 gelince şarj ve ısınma sorunları baş gösterdi asusa gelince öncelikle yazılım arayüz olarak mükemmel bi cihaz herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş öncelikle beni cezbeden iki nokta var cilt hat olması ve 4 gb ram olması ilk tanıtıldığı zaman almayı kafama koydum videolar izledim tr ye geldiğinde inceledim baktım 32 gb hafıza var ve sd kart girişi bu artı benim arkadaşta full hd ekran var işlemcisi iyi ve gerçekten hızlı arada bi sadece cilt tıklama açarken çalışmıyo yazılım güncellemesi ile hallolur tahminim 1300 fiyat bandında bence en iyi cihaz pil 1 günü çıkarıyo iki hat aynı anda aktif gayet başarılı bi cihaz ve kesinikle öneriyorum almak isteyenler alsın güneş altında ekran gayet başarılı kapalı ortamda full parlaklığı açığım zaman gözlerimi alıyo otomatik yeterli geliyo bana kamerası iyi çok kötü değil eliteyle aynı hemen hemen elitenin ön kamerası daha iyiydi tabiki bu zamana kadar asusta donma kasma vs. gibi sorunlar hiç olmadı

• Ekrandaki çıkıntı ve sensor ile ilgili problemim yüzünden cihazı iade ettim ama tekrardan sipariş geçicem yada gidip bir mağazadan seçip almayı düşünüyorum

• sadece tek bir soru soracağım cihazı önerir misiniz ?
  • Öneririz

• Kesinikle öneriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemiri

Herkese merhaba, iyi bayramlar öncelikle.
    Bazı arkadaşların pil konusundan dem vurduğunu görünce
    ve bazı cümlelerde Z3 Compact'ın adı geçince bir Sony Z3 Compact kullanıcısı olarak bir kaç kelam etmek istedim affınıza sığınarak.
    Ben cihazı alalı 2 hafta oluyor.
    Cihazda öyle oyun oynamayı fazla sevmem, Benim için önemli etkenler taşınabiirlik, ses kalitesi ve pil dayanıklılığı...
    Bu 3 etken beni z3 compact almaya itti.
    Çünkü cidden piyasada boyut ve performans itibariyle rakipsiz bir cihaz diyebilirim.
    Düşünsenize 4.6 inçlik 720p bir ekranda Snapdragon 801ac 2.50 Ghz kullanma fırsatını yakalıyorsunuz,
    ve 2600 mah'lık bir piliniz var.
    LG G3 modelinde 2k ekrana koymuştu bu işlemciyi yanlış hatırlamıyorsam :)
    Her neyse ilk hafta aldığım ekran süresi 7-8 saat arasıydı.
    Dediğim gibi benim yaptığım şeyler internette gezinti + internetten bol bol film izlemek, youtube, bolca müzik ve 2500 adetlik e-book arşivimdeki kitapları okumak...
    Bugün 2. haftayı doldurdum 10 saat 16 dakikalık bir ekran süresine ulaştım. Telefonun bekleme süresi ise 29 saat yani 1 günden biraz daha fazla.
    Ve şunu da söylemeliyim cihazı aldığımda Lollipop 5.0.2 yüklü olarak geldi. Malum 5.0'ın şarj sorununa rağmen bu sürelere ulaştım. Yakında gelecek olan 5.1.1 güncellemesiyle pil optimizasyonunu daha da geliştirdiklerini söylüyor Sony...
    Ve bu süre içerisinde parlaklık %50 (otomatik modda yani dışarıda gün ışığı var iken parlaklık otomatikman artmakta), wifi sürekli kesintisiz açıktı ve stamina modda kullandım. Bu modda kullananlar bilir ekran kapandığında wifi, veri akışı gibi pil kapasitesine negatif etki eden şeyler otomatik olarak kapanıyor. Ta ki siz ekranı tekrar açana kadar...
    Kısacası eğer aklında Sony Z3 Compact almak olan arkadaş varsa gerçekten pişman olmayacağını temin ederim. Burda tek mesele bütçeye dayanıyor. Ben 1450 liraya almıştım Mediamarkt'tan. Sanırım hala aynı fiyatlardadır.
    Ses kalitesinden bahsetmeye gerek duymadım ama yine de bilginiz olsun.
    altta ve üstte çift stereo hoparlörlerle muazzam temizlikte net bir ses çıkışı veriyor.
    Ekran süresininin vs. resmini paylaşıyorum inceleyebilirsiniz.
    Sevgiyle kalın...
     ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆

Kamerayla ilgili bi kac gorsel paylasabilirmisin foto cekimi vs nasil

• Arada bir ekranın altında oyuna girerken falan bi ince beyaz çizgi oluyo pixel hatası olup olmadığını falan anlamanın bir yolu var mı acaba kodlarla falan telefon da bir sıkıntı olup olmadığını anlamak mümkün mü

• tyfnpsgt T kullanıcısına yanıt
    Hocam büyük oyunlara geçerken bende de oluyor ama sadece geçiş yaparken açarken değil sanırım arkadaki uygulamalar aşağı kayıyorken bi efekt etkisi yada bilmiyorum

• video özelliklerinde slow motion ayarını bulamadım, bi ayar filanmı açmak gerekiryor acaba
  • Arkadaslar alicam ama asus turkiyenin asus eshopdan alsak daha iyimidir yani en saglam duzgun cihazi gönderirler degil mi birde garantisini onaylatmak gerekiyormu
    internetten alicam nasil onaylaticam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ashlost

Bi deneyin şansınızı, bizide sonuçlanınca bilgilendirin.

Gitti gidiyor iade yollayın dedi asus global servise yollayın 10 iş günü içinde sonuçlanır dedi ancak çocuk telefonu yere atmış üst köşede biraz ezilme oldu iade edemeyeceğim şimdide kararsız kaldım servise yollasam mı diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: re_death

video özelliklerinde slow motion ayarını bulamadım, bi ayar filanmı açmak gerekiryor acaba

Slow motion guncelleme ile gelecek deniliyor

• KingShady kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
    playstore da asus pixelwiev uygulamanın açıklama kısmında slow motion çekebiliyo açıklaması varda ondan sordum bir ayar gerekiyormu diye, demek slow motion şuan deaktif durumda
  • Akşama bu cihazı almak istiyordum ama yazılanlar yüzünden kararsız kaldım. 1100 lira civarı başka ne alınabilir?
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.