Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
137
Favori
460.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefonun ön kamera çalışmıyor . Bunun çözümünü bilen var mı yazılımsal diyenler olmuş donanımsal diyenler de . Bir de güncel geliştiricilerin yapmış olduğu stabil rom kullanan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: servanvetes

Arkadaşlar ön kamerada sorun varsa(ikon göstermeme, çalışmama gibi ) Kamere versiyonu 2.0.70.2 ile güncelleyin . https://asus-camera.id.uptodown.com/android/download/1985070
    Benimki 2.0.6 idi 2.0.70.2 ile güncelledim şu an çalışıyor.
    Dosyayı indirip manuel olarak güncelledim (Denediğim android version 5.0 diğerlerini denemedim)
    merhaba zenfone 2 de ön kamera tuşunu göremiyorum . Linkini attığınız kamera porgramını indirdim kurdum yine olmadı . Sizde sorun devam ediyor mu ?

• Merhabalar, telefonumu usb kablosuyla şarj ediyordum çıkardım ama şarj ledi ve durum çubuğundaki şarj oluyor simgesi hala duruyordu. Yeniden başlat dedim ve telefon açılmadı. Güç düğmesiyle açmaya çalışsam da sadece titriyor ekrana herhangi bir şey gelmiyor. Şimdi de kendi kendine titriyor açılmaya çalışıyor gibi. Sizce ne gibi bir sorun olmuş olabilir, servise göndermeden halledebileceğim bir sorun mudur?
  • digiogi kullanıcısına yanıt
    Bu telefon için orjinal batarya çok aradım ama maalesef güvenilir bir batarya bulamadım. Piyasada çok fazla replika ürün var. Bence en güvenilir yöntem servise degistirtmek. Ben iki defadır öyle yapıyorum. İlkinde garanti kapsamında, ikincisinde 60₺ ye degistirttim. Gayet de değer bence.

• GeceGezeR kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarına katılıyorum. Bende 4 seneyi geçkin bir süredir kullanıyorum. Hala daha ihtiyaçlarımın hepsine cevap veriyor. Performansı gayet iyi. Pubg oyununu uzun süredir oynuyorum düşük performansta. İlk defa son beş altı aydır kasma ve donmalar başladı. 4 buçuk senelik bir telefon içinde bunu çok makul karşılıyorum. Kamera performansı da azaldı. Aslında bunun sebebi kameraların çizilmesinden de kaynaklı. Eğer degistirtebilirsem yine ortalama bir performansta devam edebilir.

Telefon için hala kullanan varsa önerim şudur. Telefonun donanımsal problemleri ile ilgili kesinlikle garantisi bitmiş olsa bile servisle iletişime geçin. Gerçekten makul fiyatlara parça değişimlerini yapıyorlar. Zaten Ups kargo ile anlaşmaları var. O yüzden kargo ücreti de odemiyorsunuz.

Telefonu daha ne kadar kullanabilirim bilemem ama en az bir sene daha rahatlıkla çıkartacak gibi görünüyor.

• rahimavci kullanıcısına yanıt
    Servisle iletişime geçin bence. Bu bahsettiğiniz kısımlari makul bir ücrete değiştiriyorlar. Tekrardan kullanabilirsiniz. Telefonculara asla para kaptırmayın. Hiçbir orjinal ürün kullanmiyorlar.

• K1Z1LELMA kullanıcısına yanıt
    5.0 da bazı stabilizasyon sorunları vardı. Ben uzun süredir 6.0 kullanıyorum. Gayet memnunum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım

• userian U kullanıcısına yanıt
    Bazen böyle bir sorun yaşıyorum bende. Ama telefonu bir süre bırakıp daha sonra uzun süre açma kapama düğmesine bastığımda açılıyor. Birde şarjı az iken kapandiysa en az on beş - yirmi dk şarjda kalmasını bekleyip ondan sonra açmayı deneyin. Bu anlattığınız gibi yaşadığım sorunların hepsinde bu şekilde açıldı telefon.

• Selam arkadaşlar asus zenfone2 delüx telimde sistem ayarları durdu gibi bir hata belirdi nette araştırdım ve bu hatanın asusun son güncelleme yazılımından kaynaklandığını asusunda bu hatayı kabul ettiğini öğrendim
    Bugün asus türkiyeyi aradım durumu izah ettim ve bana cihazı servise gönderin yazılım ücreti 118 liradır dendi bu konuda daha önce benzerini yaşıyan varmı aranızda

• Topik ölmüş

• Lenovo Vibe K5'den sonra bu telefona Zenfone 2 ye geçiş yapıyorum zorunlu bi değişiklik oldu. Temizinden 2.el buldum daha elime geçmedi telefon. Özellikleri falan çok daha iyi K5 e göre. İnşaşlah memnun kalırım.

• Herkese merhaba. Uzun süreli Asus zenfone 2 (ze551ml) maceramızdan sonra bu konuya denk geldim. Şu an elimde pillerinin tamamen sıfırlanması nedeniyle sorunlu olan iki adet biri deluxe biri normal zenfone 2 var. Bir tane de çalışır vaziyette olan mevcut. Deluxe cihazın ekran değişimi, hoparlör değişimi v.s. Aşamalarında şebeke anten kablo bağlantısının anakarta sabit bulunan soketini kopardım. (Daha doğrusu sonradan araştırmalarımda kopabildiğini gördüm.) Bu cihazları yönlendirmek ve bilgi almak için servis numarası bilginiz var mıdır? Tahminen ne kadar masraf çıkarması olasıdır?

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler, hayırlı ramazanlar.

• wserej W kullanıcısına yanıt
    Söz konusu problem şu an kullanmakta olduğum zenfone' da garanti süresi içinde meydana geldi. Ominu garantiye gönderdiğimizde pil değişimini belirtmeyip yalnızca yazılım yüklendi bilgisi ile geri gönderdiler problem çözüldü. Ancak diğer iki cihazımda aynı sorunu yaşayınca pilden kaynaklandığını anladım. Eğer yalnızca titreyip ekrana pil uyarısı görüntüsü gelmeden yanıt vermiyorsa cihazın pili eşik değerin altına düşmüş demektir. (Bendeki iki cihazda da sorun bu.) Kesin emin olmamın sebebi de iki cihazı da 1 günden fazla şarjda bırakıp denemem, pillerine şok işlemi denemem ve sağlam cihazın pili ile açıldıklarını görmemdir.

• Matrixx7 kullanıcısına yanıt
    Bende Aynı telefondan zenfone 2 ye geçiş yaptım Performans Olarak zenfone 2 daha iyi lakin zenfone 2 deki kronik sorunlar İnsanı deli ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: wserej

Bu telefon için orjinal batarya çok aradım ama maalesef güvenilir bir batarya bulamadım. Piyasada çok fazla replika ürün var. Bence en güvenilir yöntem servise degistirtmek. Ben iki defadır öyle yapıyorum. İlkinde garanti kapsamında, ikincisinde 60₺ ye degistirttim. Gayet de değer bence.
    Benim batarya tamamen öldü. Servisten orijinal bataryayı nasıl alıyoruz? Nereyle görüşmem lazım hocam?
  • Bu telefona batarya takacak esaslı bir usta arıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daddy01

Bu telefona batarya takacak esaslı bir usta arıyorum.
    Batarya takmak çok da zor değil ama asıl problem adam gibi bir batarya bulabilmek. Hepsi uyumsuz.
  • Zenfone 2 hiçbir şekilde bilgisayar bağlantısı yapılmıyor. Bu aygıt tanınmadı arızalı hatası veriyor. Farklı bilgisayarlar farklı kablolar denedim sonuç aynı. Problemi nedir? Amacım custom rom atmak.
  • digiogi kullanıcısına yanıt
    Soketi uyumsuz, takılmıyor. Zorlayınca ana kart zarar görüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daddy01

Soketi uyumsuz, takılmıyor. Zorlayınca ana kart zarar görüyor.
    Çıkma batarya aldım sonunda ben. 2 saat bile götürmüyor ama yapacak bir şey yoktu. Asusu aradım ellerinde yokmuş onların bile.
  • 
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.