Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
137
Favori
460.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok telefon kullandım. Asus beni hayal kırıklığına uğrattı. Ve görüyorum ki herkeste aynı problemler var
    Aldım ilk ay çok memnundum baktım iyi nerdeyse bütün aileme aldım (2 tane zf2 64gb 2 tane zf2 laser)

Hepsinde problem yaşadık 4 telefonun 3ünde dokunmatik bozuldu birinin ekranı tamamen bozuldu. Kısmen kullanılabilir ekranlı olan sürekli sim kart okunamadı diyor. 2 tanesini yurtdışından almıştım (Faturalı). Birçok firma global garanti sunarken Asus sırf yurtdışından geldi diye kendi ürününe para karşılığı dahi onarım hizmeti vermiyor.

özetle uzak durun yakınından dahi geçmeyin

ASUS PİŞMANLIKTIR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLgaTe

Beyler bir daha Asus alırsam 2 olsun bu nedir. Telefonu alalı 9 ay oldu. Sanırım bu panel mevzusu telefon dokunmatik ekranı kendin kendine donuyor basıyor bozuldu bildiğin. Birde üzerine arada sim 1 kartı takın diyor çıldıracam . Acaba bu android 6.0 yüklesem dokunmatiği düzelir mi ? Yani panel sürümü değişir mi ?

Düzelmez kardeşim geçmiş olsun. Bende, kardeşimde ve tanıdığım bir kaç kullanıcılarda aynı problem oldu. Denemediğim kalmadı.Servise sordum Asus üç maymunu oynuyor.
  • AEK68 A kullanıcısına yanıt
    Bu durumun aynısı 3 saat önce bana oldu . Telefonu kapatıp yattım şuan düzeldi fakat sizin dediğinize göre tekrar edecek gibi duruyor bu durum . Siz ne yaptınız ? Yada servis ne yaptı ? Ben telefonu bir kez servise yolladım eğer bu durum olursa tekrar yollayacağım .

Bir arkadaş Asus pişmanlıktır yazmış malesef çok haklı bir daha asla almak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AEK68

quote:

Orijinalden alıntı: HeLLgaTe

Beyler bir daha Asus alırsam 2 olsun bu nedir. Telefonu alalı 9 ay oldu. Sanırım bu panel mevzusu telefon dokunmatik ekranı kendin kendine donuyor basıyor bozuldu bildiğin. Birde üzerine arada sim 1 kartı takın diyor çıldıracam . Acaba bu android 6.0 yüklesem dokunmatiği düzelir mi ? Yani panel sürümü değişir mi ?

Düzelmez kardeşim geçmiş olsun. Bende, kardeşimde ve tanıdığım bir kaç kullanıcılarda aynı problem oldu. Denemediğim kalmadı.Servise sordum Asus üç maymunu oynuyor.

Gerçekten bu ne rezilliktir. 8 ay boyunca hiç birşey olmadı şu an sim kart takın ve bu dokunmatik hatası başladı Asus pişmanlıktır bundan önce 4 sene xperia z kullandım hiç bir sıkıntı yaşamamıştım 8 ayda telefonun dokunmatiği mi bozulur. Şimdilik idare ediyorum inşallah ilerlemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: GeceGezeR

Bu durumun aynısı 3 saat önce bana oldu . Telefonu kapatıp yattım şuan düzeldi fakat sizin dediğinize göre tekrar edecek gibi duruyor bu durum . Siz ne yaptınız ? Yada servis ne yaptı ? Ben telefonu bir kez servise yolladım eğer bu durum olursa tekrar yollayacağım .

Bir arkadaş Asus pişmanlıktır yazmış malesef çok haklı bir daha asla almak istemiyorum

Günde 9-10 defa yapıyor düzeliyor tekrar yapıyor bir defa başladı mı geçmiş olsun senin telefonda başlangıcı yapmış inşallah ilerleyen birşey değildir adamlar bildiğin sorunlarla dolu telefon piyasaya sürmüşler.
  • HeLLgaTe kullanıcısına yanıt
    Servise yollamadınız mı hocam ?
  • bendede zen 2 var neredeyse 2 yıl olacak.herhangi bir sorun yaşamadım ama bu asus ilgisizliğinden dolayı çevremdeki telefon alacaklara tavsiye edemedim.6 güncellemesini bile veremediler.yakında laptop aldım araştırırken asusa hiç bakmadım bile.bence çok müşteri kaybettiler
  • Su telefonla isin en aci yani koklu bir anakart üreticisi firmanın sürekli donanımsal sıkıntı yaşatması cidden taiwan lılar ticaretten anlamıyor bu belli oldu htc ilk elinde ki güzel şeyleri kaybetti asus ta bu telefonlarda ki sorunlarla kendi imajını çizdi yazık ettiler bu telefonlara simdi android m kuracağım belki daha mutlu oluruz....

• Linege os 7.1.1 yükleyebilirsiniz çok da zor değil romu beğendim genel olarak tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar benim de Zenfone 2(ZE551Ml) telefonum kapandı ve hiçbir tepki yok telefonda, açılmıyor. Telefoncuya götürdüm bana MMC bozulmuş Çin'den sipariş vereceğiz, gelmesi 40 günü bulur, masraflı olur dedi. Ben de araştırdım ancak mmc nedir, kendi hafızası mı anakartı mı bulamadım. Bilgisi olan varsa söyleyebilir mi kendim sipariş verip halletmek istiyorum. Ayrıca telefonun ekranı kırıldı ve başka ekran taktırdım. Kesinlikle orijinal olmayan ekran taktırmayın, dokunmatiğinin içine ediyor telefonun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbaros_ksk

Arkadaşlar benim de Zenfone 2(ZE551Ml) telefonum kapandı ve hiçbir tepki yok telefonda, açılmıyor. Telefoncuya götürdüm bana MMC bozulmuş Çin'den sipariş vereceğiz, gelmesi 40 günü bulur, masraflı olur dedi. Ben de araştırdım ancak mmc nedir, kendi hafızası mı anakartı mı bulamadım. Bilgisi olan varsa söyleyebilir mi kendim sipariş verip halletmek istiyorum. Ayrıca telefonun ekranı kırıldı ve başka ekran taktırdım. Kesinlikle orijinal olmayan ekran taktırmayın, dokunmatiğinin içine ediyor telefonun.

İyi günler,

Eğer sorun eMMC ise kendiniz yapamazsınız.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-s5-s6-s7-note4-note5-note7-imei-efs-emmc-onarimi--85237804

bu konuya bi bakın isterseniz belki yardımı olur.Arkadaş sadece samsung cihazların tamirini yapıyor ama belki ilgilenir.

• arkadaşlar benim telefonda da uygulamalarda gezerken, özellikle instagram ve facebookta gezerken aniden bir ekran belirip kayboluyor Bu ekranda "telefon ve kişiler izni gerektirir, aç" yazısı çıkıyor.

screenshotu paylaşıyorum:

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆

Bu ne iştir, hard reset attım yine aynısı oluyor.

Bu sorunu yaşayan çözen var mıdır?

Daha önce sorulduysa özür dilerim. Bölüme ilk defa giriyorum, göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: By_KeReMM

quote:

Orijinalden alıntı: barbaros_ksk

Arkadaşlar benim de Zenfone 2(ZE551Ml) telefonum kapandı ve hiçbir tepki yok telefonda, açılmıyor. Telefoncuya götürdüm bana MMC bozulmuş Çin'den sipariş vereceğiz, gelmesi 40 günü bulur, masraflı olur dedi. Ben de araştırdım ancak mmc nedir, kendi hafızası mı anakartı mı bulamadım. Bilgisi olan varsa söyleyebilir mi kendim sipariş verip halletmek istiyorum. Ayrıca telefonun ekranı kırıldı ve başka ekran taktırdım. Kesinlikle orijinal olmayan ekran taktırmayın, dokunmatiğinin içine ediyor telefonun.

İyi günler,

Eğer sorun eMMC ise kendiniz yapamazsınız.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-s5-s6-s7-note4-note5-note7-imei-efs-emmc-onarimi--85237804

bu konuya bi bakın isterseniz belki yardımı olur.Arkadaş sadece samsung cihazların tamirini yapıyor ama belki ilgilenir.

Sanırım sorun o teşekkür ederim. Ben kendim yapmak adına değil de parçanın siparişini telefoncu yerine kendim verip, parçayı bir tamirciye taktırmak için dedim. Çünkü telefoncu da bana aliexpressten sipariş vereceğini söylemişti. Emmc olarak araştıracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Milne

arkadaşlar benim telefonda da uygulamalarda gezerken, özellikle instagram ve facebookta gezerken aniden bir ekran belirip kayboluyor Bu ekranda "telefon ve kişiler izni gerektirir, aç" yazısı çıkıyor.

screenshotu paylaşıyorum:

Bu ne iştir, hard reset attım yine aynısı oluyor.

Bu sorunu yaşayan çözen var mıdır?

Daha önce sorulduysa özür dilerim. Bölüme ilk defa giriyorum, göremedim.

Arkadaşım bu sorun bende de oldu. Telefon Asus Cover kullandığını düşünüp ona göre tepki veriyor, nedenini bilmiyorum. Ben arka kapağı çıkartıp, biraz temizleyip taktıktan sonra düzelmişti.

• marsmallow sürümlü telefonuma root atarken son aşamalarda telefon kapandı ve açılmama söz konusu oldu yani ne bilgisayar görüyor telefonu ne de telefon tuş kombinasyonlarına yanıt verip açılıyor denemediğim yol kalmadı.Arada bir titriyor ve laptopa taktığım zaman ekrana şarj oluyor gibi bir görüntü geliyor ama şarj olmuyor sadece pil resmi var o da 1 dakika sonra kapanıyor komple siyah ekran oluyor. sizce sorun ne olabilir ?
  • Arkadaşlar telefonu 1 yıl içinde ikinci kez garantiye yyollaycagim yenisini talep etmem mümkün mü böyle bir şans var mı ?

• ayarlar yedekle sıfırla dedim ve telefon siliniyor yazısı ile takıldı kaldı 30 dk dır aynı ekran resimdeki gibi, ne yapa

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/933117/77f23263-ceba-4447-b8eb-d3b7be994a01.jpg[/simagenamı önerirsiniz?

• ayarlar yedekle sıfırla dedim ve telefon siliniyor yazısı ile takıldı kaldı 30 dk dır aynı ekran resimdeki gibi, ne yapmamı önerirsiniz?

• mesajdan 5 dk sonra açıldı

• Arkadaslar zenfone umun kamera lensi iyice cizildi, puslu cekiyor.Acaba garantiye yollarsam onarırlar mı?

• 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.