Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
12.309
Cevap
151
Favori
438.132
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Asus >> ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆
Giriş
    353 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Aynen hocam, UPS ile gönderdim. Ben Ankara'dayım ancak en yakındaki UPS şubesi bile bana bir hayli uzak kalıyor. Yine de UPS web sitesinden kurye talebi formu doldurdum. Ertesi gün gelip kapıdan aldılar kargoyu, herhangi bir ücret de ödemiyorsunuz.

Bize de gelirler umarım. Ayrıca telefonu göndermeden önce yedekleme işlemi yaptınız mı? Yaptıysanız nasıl hallettiniz?

Bir tek fotoğraflarım vardı, harici hdd'ye attım. Onun dışında yedeklemeye değer bir şey yoktu. Zaten çoğu şey mail hesabına bağlı olduğu için, login olur olmaz whatsapp mesajları dahil herşey geri yükleme yapıyor otomatik olarak.
    |
    |
    Ghost0791 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Arkadaşım Altıyı bile veremedi yani yediyi nasıl versin

|
    |
    Narsist Kurt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Esenboğa 5

İnsanları yanlış bilgilendirmeyelim. OTA'dan vermemiş olması, 6'yı vermediği anlamına gelmez. İsteyenler Asus'un sitesinden 6'yı indirip, manuel olarak kurabilir.

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Yüzbaşı
    977 Mesaj
    quote:

hocam android 6.0 verildi. çok oldu
    |
    |

Verdiği güncellemeye güvenseydi adam gibi normal olarak verirdi güncellemesi problemli bizde kurduk kullandık aylar önce Sonra geri döndük 5e Yani biz de biliyoruz verdiğini adam gibi vermedi güncellemesi hep hep sorun arkadaşım

|
    |
    Ambarad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Verdiği güncellemeye güvenseydi adam gibi normal olarak verirdi güncellemesi problemli bizde kurduk kullandık aylar önce Sonra geri döndük 5e Yani biz de biliyoruz verdiğini adam gibi vermedi güncellemesi hep hep sorun arkadaşım

Bende daha yeni dondum 6 dan evet bir suru bug mevcut koskoca asus ıntel ile bu isin olmayacağını anlamak için bu kadar neden bekledi acaba kimse kusura bakmasın bu telefonlar intelin mimari hatalı işlemcileri yüzünden çoğu insanin elinde patladı. Uykuya geçmiyor gereksiz bir kernelin pil harcaması vs vs. Gerçi ıntel bedavaya verdi asusa işlemcileri ceremesini biz çektik o ayrı :)

ayın 20 sinde servise ulaşan telefonum bugün geldi. şikayetim şuydu; bir avm'nin x-ray'inden geçtiğimde telefonum kapandı bir daha açılmadı. telefonu aldıktan bir hafta sonra kasada bariz yamukluk farkettim ama bu sebepten gönderememiştim. ayrıca ön kamera da çalışmıyordu. anakart ve sim kart modülünü değiştirmişler ön kamera çalışır hale gelmiş. kasadaki yamukluk olayını da onarmışlar. fakat kasa değişmeden bunu nasıl çözdüklerini anlayamadım. servis kağıdında anakart ve sim kart modülü yazıyor sadece. kamerayı da değiştirmeden nasıl çözdüklerini anlayamadım.

neyse cihazım şu an için sorunsuz çalışıyor. sadece ses tuşlarını çok yıpranmış bir tuş takımı kullanmışlar. çünkü hiç kılıfsız kullanmadım ve gitmeden önce tertemiz olduğuna eminim. sıkıntı çıkarsa gelişmeleri yazarım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Core2han

quote:

Bende daha yeni dondum 6 dan evet bir suru bug mevcut koskoca asus ıntel ile bu isin olmayacağını anlamak için bu kadar neden bekledi acaba kimse kusura bakmasın bu telefonlar intelin mimari hatalı işlemcileri yüzünden çoğu insanin elinde patladı. Uykuya geçmiyor gereksiz bir kernelin pil harcaması vs vs. Gerçi ıntel bedavaya verdi asusa işlemcileri ceremesini biz çektik o ayrı :)

arkadaşlar ben suan son versiyonu kullınıyorum herhangi bir sıkıntısı yok. Bazı kişilerde sorun olsa bendede olması gerekmez mi ?

• Binbaşı
    1529 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: whitelated

quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

quote:

arkadaşlar ben suan son versiyonu kullınıyorum herhangi bir sıkıntısı yok. Bazı kişilerde sorun olsa bendede olması gerekmez mi ?

Benim telefon android 5.0 da yeniden başlat diyince bile 3 dakika bekliyor. Donanımsal olarak on kamera gitti mesela kendi kendine. Bilemedim belkide bana denk geliyor :) ama biraz dilim yandı

|
    |

• Uzaklaştırılmış 358161 gün cezanın, 358160 gün 18 saat 18 dakika kadarı kaldı.
    3 Not
    6.0.1 yüklü.
    Yeniden başlat dedikten 40. Saniye sonra Wifiye bağlanıp internete giriyorum.
    Demek ki kullanılan bazı parçalar farklı.
    Meselâ dokunmatik panel sürümü bende farklı olması gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sebebi kardeşime verecek olmam.
    Ona telefon lâzım banada yeni ürün.
    Ultra alacaktım gelmedi.
    2.250 civarına 7 alacak en uygun telefonu alacağım.
    Oyunla zerre işim yok onun dışında telefonla her işi yaparım.
    Huawei P9 iyi gibi.
    Samsung S7 işlemcisi - fotoğraf çekimi iyi fakat tasarımı rezalet (bana göre)
    Lenovo Moto Z bulamadım.
    Xperia XZ gece çelimlerini beğenmedim, zil sesi düşük.
    Zenfone 3 Zoom geliyor bakalım birini alacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Arkadaşlar bu telefonda kullanıcı(profil) oluşturma olayı kaç kişilik oluyor? şu ekranı aşağıya doğru çektiğimizde en yukarıda, en sağdaki menüden oluşturuluyor bu arada. Bilen yada oradan bakıp yazabilecek bir arkadaş varsa şimdiden teşekkür ederim.
    |
    |
    BITFENİX PRODIGY I GIGABYTE GA-AB350N-GAMING WIFI I RYZEN 7 3700X IMasterLiquid ML240L RGBI 16Gb DDR4 HYPERX PREDATOR RGB I SAMSUNG 960 EVO 250GB I 3TB WD GREEN I SENHEISER RS-170 IANKER Q10 BLUETOOTH KULAKLIK I LOGITECH PRO9000 I LOGITECH F710 X2 I A4 TECH BLOODY R8 I SEASONIC X 850 GOLD
  • Teğmen
    172 Mesaj
    Arkadaşlar, 1 hafta önce hepsiburada dan cihazın 32 gb versiyonunu satın aldım. Bugün fark ettim ki tam ekran parlaklığında ekranda titreme oluyor. ÖZellikle üst kısımda daha fazla belirgin oluyor. Bu durum normal mi yoksa kronik bir problem midir? Sizce 14 gün dolmadan iade edeyim mi?

Orijinalden alıntı: KAZUYA MISHIMA

6 guncellemesini nereden indirebilirim asusun sitesinde bulamadımda yardımcı olursanız seinirim

Buradan indirebilirsiniz...
  • Yarbay
    4616 Mesaj
    Arkadaslar bir sorum var.

Whatsapp'tan mesaj geldiginde, ust paneli asagiya cekip mesajlari gorebiliyordum. Whatsapp'a girmem gerekmiyordu böylece, karsi taraf da mesaji gordugumu goremiyordu.

Ama şimdi olmuyor bu.

Acaba android 5 olmasiyla ilgili bir durum mu?

aynı sorun benım cıhaz dada oldu hazıranda aldım cıhazı ekımde aynı problemle gonderdım ekran degısımı yapılıp gerı qeldı we suan yıne aynı sorun tekrarladı sanırım yıne garantı yolu gorundu cıhazdan memnunum ama bu sorun soqutuyor
    |
    |
    Dino Dini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,577
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.