Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (582. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
137
Favori
460.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba.Ekran kilitine desen koydum.Daha sonra deseni kaldırmak istedim ama kaydırma geri gelmiyor.Devre dışı yazıyor.Ne yapmam lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimlik bilgilerini temizleyince düzeldi.

• Merhaba, f/p olarak kağıt üstünde çok iyi gözüküyor. Bu telefonu almayı düşünüyorum. 1000 tl satış fiyatı ile cezbediyor.
  • Arkadaşlar telefon elime ulaştı. Şu anda kurcalıyorum. Son kararımı yazacağım yine buraya.

Servis fişine yazdıkları şu: Cihazda arızalı olan lcd ekran ve sim board değiştirilerek, soeun giderildi. Cihazın tüm fonksiyonel testleri yapıldı. Cihaz sorunsuz çalışıyor.

NOT: 5446_0x83_0xc3 olan ekran panel sürümüm, şu anda; 5446_0x31_0xb3 olarak görünüyor ayarlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Arkadaşlar telefon elime ulaştı. Şu anda kurcalıyorum. Son kararımı yazacağım yine buraya.

Servis fişine yazdıkları şu: Cihazda arızalı olan lcd ekran ve sim board değiştirilerek, soeun giderildi. Cihazın tüm fonksiyonel testleri yapıldı. Cihaz sorunsuz çalışıyor.

NOT: 5446_0x83_0xc3 olan ekran panel sürümüm, şu anda; 5446_0x31_0xb3 olarak görünüyor ayarlarda.

gözünüz aydın hocam hayırlı olsun. olması gerekenler yapılmış gibi duruyor. şu saatten sonra ekran sorunu yaşayacağınızı düşünmüyorum artık. inşallah başka sorunlar olmadan güle güle kullanırsınız telefonunuzu. önümüzdeki hafta içinde bende gönderiririm artık.

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Şimdilik bir sorun görülmüyor.

Sadece Android versiyonu 5'te, ve güncelleme bulamıyor. Halen otomatik güncellemeye 6 gelmedi mi acaba? Manuel güncellesem mi bilemedim..
  • quote:

Teşekkürler hocam. Şimdilik bir sorun görülmüyor.

Sadece Android versiyonu 5'te, ve güncelleme bulamıyor. Halen otomatik güncellemeye 6 gelmedi mi acaba? Manuel güncellesem mi bilemedim..

şayet daha önce 6 kullanıp memnunsanız manuel geçiş yapabilirsiniz sıkıntı olmaz ama daha önce 6 kullanmadıysanız hiç tavsiye etmem, ben 2 gün tecrübe ettim geri döndüm 5 sürümüne. olan bir sürü kurulu uygulamaya hesaba oldu. asus güncelleme konusunda maalesef çok kötü durumda. zaten güvenseler Ota dan verirler 6 yı. tercih sizin.

• benim de 20 sinde ulaşan telefonum halen onarımda görünüyor.

• quote:

Arkadaşlar telefon elime ulaştı. Şu anda kurcalıyorum. Son kararımı yazacağım yine buraya.

Ekran değişiminin gerçekleşmesi güzel. Haftaya aksilik olmazsa göndereyim ben de. Ancak şu var bunlar UPS ile çalışıyor. Antalya'da UPS kargo bana göre şehrin bir ucunda kalıyor telefon açsam eve gelip almaları imkansız, gelmezler. Siz UPS ile mi göndermiştiniz?
  • Ghost0791 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, UPS ile gönderdim. Ben Ankara'dayım ancak en yakındaki UPS şubesi bile bana bir hayli uzak kalıyor. Yine de UPS web sitesinden kurye talebi formu doldurdum. Ertesi gün gelip kapıdan aldılar kargoyu, herhangi bir ücret de ödemiyorsunuz.
  • quote:

Aynen hocam, UPS ile gönderdim. Ben Ankara'dayım ancak en yakındaki UPS şubesi bile bana bir hayli uzak kalıyor. Yine de UPS web sitesinden kurye talebi formu doldurdum. Ertesi gün gelip kapıdan aldılar kargoyu, herhangi bir ücret de ödemiyorsunuz.

Bize de gelirler umarım. Ayrıca telefonu göndermeden önce yedekleme işlemi yaptınız mı? Yaptıysanız nasıl hallettiniz?
  • Ghost0791 kullanıcısına yanıt
    Bir tek fotoğraflarım vardı, harici hdd'ye attım. Onun dışında yedeklemeye değer bir şey yoktu. Zaten çoğu şey mail hesabına bağlı olduğu için, login olur olmaz whatsapp mesajları dahil herşey geri yükleme yapıyor otomatik olarak.
  • Zenfone 2'ye android 7.0 Nougat gelir mi dersiniz?

• Narsist Kurt kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım Altıyı bile veremedi yani yediyi nasıl versin

• quote:

Orijinalden alıntı: Esenboğa 5

İnsanları yanlış bilgilendirmeyelim. OTA'dan vermemiş olması, 6'yı vermediği anlamına gelmez. İsteyenler Asus'un sitesinden 6'yı indirip, manuel olarak kurabilir.
  • quote:

hocam android 6.0 verildi. çok oldu
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Verdiği güncellemeye güvenseydi adam gibi normal olarak verirdi güncellemesi problemli bizde kurduk kullandık aylar önce Sonra geri döndük 5e Yani biz de biliyoruz verdiğini adam gibi vermedi güncellemesi hep hep sorun arkadaşım

• quote:

Verdiği güncellemeye güvenseydi adam gibi normal olarak verirdi güncellemesi problemli bizde kurduk kullandık aylar önce Sonra geri döndük 5e Yani biz de biliyoruz verdiğini adam gibi vermedi güncellemesi hep hep sorun arkadaşım

Bende daha yeni dondum 6 dan evet bir suru bug mevcut koskoca asus ıntel ile bu isin olmayacağını anlamak için bu kadar neden bekledi acaba kimse kusura bakmasın bu telefonlar intelin mimari hatalı işlemcileri yüzünden çoğu insanin elinde patladı. Uykuya geçmiyor gereksiz bir kernelin pil harcaması vs vs. Gerçi ıntel bedavaya verdi asusa işlemcileri ceremesini biz çektik o ayrı :)

• ayın 20 sinde servise ulaşan telefonum bugün geldi. şikayetim şuydu; bir avm'nin x-ray'inden geçtiğimde telefonum kapandı bir daha açılmadı. telefonu aldıktan bir hafta sonra kasada bariz yamukluk farkettim ama bu sebepten gönderememiştim. ayrıca ön kamera da çalışmıyordu. anakart ve sim kart modülünü değiştirmişler ön kamera çalışır hale gelmiş. kasadaki yamukluk olayını da onarmışlar. fakat kasa değişmeden bunu nasıl çözdüklerini anlayamadım. servis kağıdında anakart ve sim kart modülü yazıyor sadece. kamerayı da değiştirmeden nasıl çözdüklerini anlayamadım.

neyse cihazım şu an için sorunsuz çalışıyor. sadece ses tuşlarını çok yıpranmış bir tuş takımı kullanmışlar. çünkü hiç kılıfsız kullanmadım ve gitmeden önce tertemiz olduğuna eminim. sıkıntı çıkarsa gelişmeleri yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

quote:

Bende daha yeni dondum 6 dan evet bir suru bug mevcut koskoca asus ıntel ile bu isin olmayacağını anlamak için bu kadar neden bekledi acaba kimse kusura bakmasın bu telefonlar intelin mimari hatalı işlemcileri yüzünden çoğu insanin elinde patladı. Uykuya geçmiyor gereksiz bir kernelin pil harcaması vs vs. Gerçi ıntel bedavaya verdi asusa işlemcileri ceremesini biz çektik o ayrı :)

arkadaşlar ben suan son versiyonu kullınıyorum herhangi bir sıkıntısı yok. Bazı kişilerde sorun olsa bendede olması gerekmez mi ?

• 
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.