Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
137
Favori
460.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonu komple kasa olarak kapatan bir kılıf varmı tavsiye edebileceğiniz_?
  • quote:

telefonu komple kasa olarak kapatan bir kılıf varmı tavsiye edebileceğiniz_?

Şeffaf silikon kılıflar var hem ince oluyor hem de güzel görünüyor. Onları tavsiye ederim.
  • Havzali kullanıcısına yanıt
    Şuan türkiye piyasasında en ucuz 1135 lira gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murrz2643

quote:

telefonu komple kasa olarak kapatan bir kılıf varmı tavsiye edebileceğiniz_?

Şeffaf silikon kılıflar var hem ince oluyor hem de güzel görünüyor. Onları tavsiye ederim.

silikon kullanıyorum şu an ama komplere çiziklere karşı korumak için ön arka komple kapatan bir kılıf arıyorum.
  • ukayl06 kullanıcısına yanıt
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-zenfone-2-ze551ml-slim-armor-siyah-kilif-242214574/detay/

6 aydir kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inferior -- 7 Mart 2016; 11:19:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inferior

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-zenfone-2-ze551ml-slim-armor-siyah-kilif-242214574/detay/

6 aydir kullanıyorum.

Ben ön tarafını da kapatan kapaklı birşey istiyorum ama silikon gibi olacak kapatacam kapağını açmıyacam bidaha.
    kapaklı birşey ama kapağını kapatıp bir daha açmamak mı? Pek anlamadım ama ben şeffaf silikon kılıf kullanıyorum. Hem telefonun gold rengini kapatmıyor hemde telefonu kalınlaştırmıyor. ön taraf için ise kırılmaz cam kullanıyorum daha sıfır gibi telefon. bu şekilde memnunum istersen sende bu şekilde kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterr206

kapaklı birşey ama kapağını kapatıp bir daha açmamak mı? Pek anlamadım ama ben şeffaf silikon kılıf kullanıyorum. Hem telefonun gold rengini kapatmıyor hemde telefonu kalınlaştırmıyor. ön taraf için ise kırılmaz cam kullanıyorum daha sıfır gibi telefon. bu şekilde memnunum istersen sende bu şekilde kullanabilirsin.

Şu resimdeki gibi istiyorum hocam bu note 3 için arkadaşta var kapağı açmadan kullanıyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• "Sadece Acil Çağrılar" problemi bitti arkadaşlar; sorun Asus'tan değil Türk Telekom kaynaklanmış, güncelleme falan olmadan bugün düzeldi

aaa evet bende samsung s6 kullanan bir arkadaşımda görmüştüm bunu gayet elite bir görünüm katıyor. telefona ama zf2 için var mı hiç görmedim.
  • Demek ki Asus bana telefonda doğru söylemiş bu konu bizle alakalı değil Türk Telekom ile ilgili demişlerdi.
    Seviyorum Asusu.😊

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mortarxl kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Şu 4.5G midir nedir ona bir geçsekte kurtulsak artık
  • kotbycb K kullanıcısına yanıt
    Arayuz guncellemesinden sonra bende de ayni sorun olustu.

• Ya arkadaşlar son 10 gündür pil berbat.Zart diye %90 lara düşüyor.Eskiden yakın kullanımlarla %45 lerde akşam eve dönüyordum.Şimdi %20 ler.
    Nooldu birden,güncellemelerle alakalı birşeymi...Sizlerde fark varmı?

• mortarxl kullanıcısına yanıt
    Bende halen "Yalnızca Acil Çağrılar" yazıyor. Avea kullanıyorum (Turk Telekom yani).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Bende halen "Yalnızca Acil Çağrılar" yazıyor. Avea kullanıyorum (Turk Telekom yani).

benim az önce türk telekom yazmaya başladı...
  • kurtay kullanıcısına yanıt
    Telefon sorunsuz uyuyor mu? Belki uyumasına engel olan bir uygulama vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: primera22

Zenmotion kısmına giriyorum...devinim hareketi diye bir şey yok...2 sekme var...dokunma hareketi ve tek el modu..sebebini ve çözümünü bilen varmı...

Sistem güncellemelerini yüklemeniz gerekiyor. Devinim hareketi yeni güncellemeler ile geldi.
  • Aveadan türk telekom yazısına bile aynı anda geçemediler, bizim sorun da kısım kısım düzelir diye düşünüyorum. Bende de hala yalnızca acil çağrılar yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.