Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
137
Favori
460.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zaferce

Dün zenfone 2 16 gb telefonum durup dururken titreşimi sürekli çalışmaya başladı zor kapattım.Kapalı olarak şarj ettiğimde dolduktan sonra yanan yeşil ışık şarjı prizden çektikten sonrada yanmaya devam ediyor ta ki telefonu açana kadar.Sonra hattı arada görmüyor ve açıp kapatmam gerekiyordu.Telefonu servise yollamak için fabrika ayarlarına bir türlü gelmedi.Fabrika ayarlarına alacağımda telefon kapanırken titreşim sürekli çalışıyor ve fabrika ayarlarına geri dönmüyor.Bazen kendiliğinden kapanıyor vs.Bugün itibariyle servise yolladım bakalım ne diyecekler.

Servise teli aldıgınız yer aracılığı ilemi gönderdiniz. Öyle ise en az 2 hafta sonra gelir. Bende vatan bilgisayara verdim servis için 17 gün sonra aldım. Tel sarjdayken kendi kapanmış. Brick olmustu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/asus-zenfone-2-cift-sim-ze551ml-4-5g-16gb-211962304

Arkadaşlar bunu ciddi ciddi almayı planlıyorum. Shiftdelete incelemesi izledim san andreasda kastığı görülüyordu. Güncelleme ile düzeldi mi acaba? Oyunlarda kasma sorunu vs yaşıyor musunuz?
  • swat57 kullanıcısına yanıt
    2 ay kadr oldu alalı kasma namına en ufak bi durum yok. Oyunlarla ilgili hic şüphen olmasın istediğin oyunu çatır çatır oynarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: 78ahmet78

2 ay kadr oldu alalı kasma namına en ufak bi durum yok. Oyunlarla ilgili hic şüphen olmasın istediğin oyunu çatır çatır oynarsın

Peki konuyu biraz okudum ve genel hatlarıyla kamera, parlaklıktan şikayetler var hocam. Benim linkdeki cihaz işlemci hızı ve modeli bir alt olan cihaz. Peki bu kamera vs şu anki güncel halinde de aynı mı? Yazılımsal değil yani?
    Bende 16 gb lik olanı kullaniyorum. Aslında bahsettigin konular göreceli yani kişiden kişiye değişiyor. Kimisi çok beğenirken kimisi yerin dibine sokuyor. Ama kameradan da ekrandan da memnunum. Suda var güncellemelerle sürekli geliştiriyorlar kamerada dahil

• Arkadaşlar merhaba asus zenfone 2 telefonun dokunmatik sapıtma sorunu var. Ekran kendi kendine hareket ediyor, kendini kilitliyor ve dalgalanma yapıyor.
    Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm fakat bir sonuç alamadım.
    Bende 6 aydir 32gb modelini kullaniyorum. Herhangi bir kasma ve donma durumu yaşamadim. Hemen hemen her oyunu kasmadan oynarsin. Ancak sunu bil ki bazi oyunlari acmiyor veya kucuk kasmalar yapiyor. İntel islemciden kaynaklanan optimizasyon sorunu. Yani uygulamadan kaynakli telefondan degil.

• beyarcanes B kullanıcısına yanıt
    Teli fabrika ayarına döndürmende işe yaramadıysa servislik durum olabilir

• 78ahmet78 7 kullanıcısına yanıt
    Ben telefonu 1 hafta once kendim kargo yolu ile servise gonderdim bugun geri geldi ve cok memnun kaldim servisten. Telefonumun ekraninda bir sorun vardi lcd paneli degismisler suan sorun yok. Sım karti okumuyordu benim telefonda onuda sorun olarak bildirmistim ve sim boaradida degismisler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT-R55 -- 4 Mart 2016; 17:16:01 >
  • Telefonda arama yapılırken ekran asla açılmıyor Açma kapama düğmesine basınca 1 saniyeliğine gelip gidiyor. Birilerini yanlış arasam kaparamıyorum, biriyle konuştuktan sonra telefonu karşı tarafın kapatmadısını bekliyorum

Bir çözümü var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kalemist3

Telefonda arama yapılırken ekran asla açılmıyor Açma kapama düğmesine basınca 1 saniyeliğine gelip gidiyor. Birilerini yanlış arasam kaparamıyorum, biriyle konuştuktan sonra telefonu karşı tarafın kapatmadısını bekliyorum

Bir çözümü var mı?

Hocam bana göre senin sorun yazılımsal. Telefonu sıfırlasan düzelir gibime geliyor.

• kalemist3 kullanıcısına yanıt
    kirilmaz cam taktirdiniz mi? bazi camlar yakınlık sensorunu kapattigi icin bu sorun oluyor.

• Arkadaşlar 32 gb son fiyatı nedir ?
    Bilgisi olan var mi?

• 25 şubatta vatandan 32 GB lık olanı aldım. Kasma, donma vs. sorunlar yaşamadım. Oyun oynamıyom ceplerde. Şebeke sorununa gelince 24 saatte çok az bir kırmızı oluyor oda normal. Yani şuana kadar memnunum.
  • Ne oldu 6.0 cihaz kusursuz fakat artık 6.0 almalıyız bence.
  • Telefon açıkken arayanlar ulaşamıyor.Arayan kişinin telefonunu açtığım zaman sesim 2-3 saniye sonra sesim gidiyor.Mesaj bazen gitmiyor ve tekrar tekrar mesajı göndermem gerekiyor.Bu sorunları yaşayan var mı?

• Vodafone hattim gidiyor arada bir internetten bilgi yarisi oynarken problem oluyor yanlis bilmis sayiliyorum bu sorunun cozumunu bilen var mi sorun yazilimsal midir vodafone hattimdan midir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: whitemountain44

Vodafone hattim gidiyor arada bir internetten bilgi yarisi oynarken problem oluyor yanlis bilmis sayiliyorum bu sorunun cozumunu bilen var mi sorun yazilimsal midir vodafone hattimdan midir acaba

Sim karti okumama bendede vardi telefonu servise gonderdim ekstra bir kac sorunumda vardi sim boardi degistiklerini soylediler. Telefonu servisten aldigimdan beri sorun yok.

• Türk Telekom online işlemler widget'ı ana sayfada bilgileri göstermiyor girişi yapınız diyor. Başka bir zenfone 2'de denedim giriş yapınca ana sayfada bilgiler ekrana geliyor. Daha önce böyle bir sorun yoktu bilgiler görünüyordu. Problem ne olabilir acaba ? Herhangi bir ayarla oynamış olabilir miyim ? Bilgisi olan var mı ? Teşekkürler.

• Chrome yerine cm browser ile şarjda hakiki bir rahatlama yaşadım. Denemek isteyenlere tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.