Şimdi Ara

Asus Z87 Deluxe Dual /I5 4690 / 32 GB DDR3/ Nvidia Geforce GTX 780 / 2x OCZ RevoDrive 3 PCI-E SSD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Asus Z87 Deluxe Dual /I5 4690 / 32 GB DDR3/ Nvidia Geforce GTX 780 / 2x OCZ RevoDrive 3 PCI-E SSD
    Free Nas, UnRaid Virtual Machine ile NAS, CAD istasyonu ve Oyun Bilgisayarı gibi bazı uygulama alanlarını denemek için topladığım bilgisayarı toptan satıyorum.
    Bu bilgisayarda en çok üzerinde konuşmaya değer bulduğum şey kesinlikle kasasıdır. Bu kasa kadar ses izolasyonu iyi olan başka bir kasa ben görmedim. İçinde 10 adet HDD üzerinde raid işlemi yapılırken bile çalıştığını anlamak zordur.
    Bunun dışında PCI-E SSD ler üzerine kurulan işletim sistemi ve her türlü CAD tasarım programını kullanmak bambaşka bir keyif verir.
    Anakartın çifter Thunderbolt 2 ve Gigabit Ethernet portları ağ dosya paylaşımı uygulamalarında 1Gbs'lik dar boğazı aşmak için idealdir.
    Bilgisayarın satış fiyatı 5000TL'dir ve makul olmak koşuluyla bir miktar pazarlık payı vardır.
    İlanın linkine buradan ulaşabilirsiniz:
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-ust-duzey-free-nas-server-ve-masaustu-oyun-bilgisayari-383836197/detay/

Asus Z87 Deluxe Dual /I5 4690 / 32 GB DDR3/ Nvidia Geforce GTX 780 / 2x OCZ RevoDrive 3 PCI-E SSD Asus Z87 Deluxe Dual /I5 4690 / 32 GB DDR3/ Nvidia Geforce GTX 780 / 2x OCZ RevoDrive 3 PCI-E SSD Asus Z87 Deluxe Dual /I5 4690 / 32 GB DDR3/ Nvidia Geforce GTX 780 / 2x OCZ RevoDrive 3 PCI-E SSD
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 5000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kocaeli,Başiskele Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Çok yakışıklı sistem, hayırlı satışlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.