Şimdi Ara

Asus z87-a Anakart Problem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
80
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus z87-a anakartım var bazı usb girişleri ve tak çalıştır sorunları yaşıyorum.Son zamanlarda bilgisayar kendinden kapanıp açılmaya başladı sorunu bir türlü belirleyemedim çünkü belli bir aralığı yok bir kaç kere otomatik cpu yükseltilemedi hatası verdi siyah ekranda.

Bununla ilgili iki soru sormak istiyorum bu anakart tamiri değer mi yoksa yeni bir anakart mı almak gerekir yönlendiren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• overclocklu kullanim varmiydi? ne kadar? blck strap overclock yapildi mi? auto da mi overclock yapildi? usb degdirdigin anda resetliyor mu mesela oyle arada?

tamiri genelde astari kendinden pahali derler ya o hesap oluyor, ama problemi tam olarak bilmiyorum suan.

psu da problem olabilir mi? vs vs detay bilmek gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mukarnas

overclocklu kullanim varmiydi? ne kadar? blck strap overclock yapildi mi? auto da mi overclock yapildi? usb degdirdigin anda resetliyor mu mesela oyle arada?

tamiri genelde astari kendinden pahali derler ya o hesap oluyor, ama problemi tam olarak bilmiyorum suan.

psu da problem olabilir mi? vs vs detay bilmek gerekiyor.

Anakartın otomatik oc desteği zaten var o açık çalışıyor normalde zaten.Usbyle alakası yok ben öyle birşey demedim usb girişlerinin bazıları çalışmıyor onu kast ettim yani köprülerinde sorun var sanırım.Psuda sağlam anakartta ufak tefek sorunlar olduğunu bilerek almıştım bilgisayarı zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.