Şimdi Ara

ASUS X554LJ-XO220D ( i5-5200U | 15.6 HD | GT920M ) 1330 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
5.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=10688

ihtiyacı olan değerlendirebilir az çok oyun ve günlük işlerim takılmadan hızlı hallolsun diyenlere hitap ediyor.

ASUS X554LJ-XO220D ( i5-5200U | 15.6 HD | GT920M ) 1330 TL

• Cihazın kapağını açarken kasada beraber kalkıyormu, birde klavyede oynama göçme gibi sorunlar varmı çok merak ediyorum..??
  • Hayret gt-820m koyamışlar
  • alınır mı bu ?
  • Alınır mı bu hazır işteyken yatırım amaçlı alıyım bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1330a istanbul bilişimden aldım
  • 920m
    100 lira daha koyun adam gibi 840m li alın.
  • 920m ile 820m arasında bir fark yok. Bu fiyata 840m alınabir, Acer markada daha iyileri vardı.
  • Diffarensiyel kullanıcısına yanıt
    Kasa x55a serisi ile aynı değildir umarım. Bir de dediğiniz gibi 840M çok daha iyi.
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Klavyede sıkıntı yok ciklet klavye zaten.
    Kasa kapağı kaldırırken geliyo malesef.
  • tmm hocam eyw
  • İst. bilişim 1279 TL

http://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-x-series-x554lj-xo220d-notebook-fiyati,158491.html

Ekran kartı gt 640m,gt 730m kıvamında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 15 Ağustos 2015; 1:32:22 >
  • İlerisi için sıkıntı olur,bence geri verin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksa.com adresinde 1299TL + 100 TL ParaPuan Hediye (CardFinasım olmadığı için alamıyorum)
    Gittigidiyor.com adresinde 1359TL + 100 TL ChipPara Hediye (Kliksadaki fiyat beni pisikolojik olarak moralimi bozduğu için elim almaya gitmiyor)
  • sırf 100 tl için ürünlerin içine ediyorlar

firma 1366x768 paneli : 60 - 80 tlye alıyor 1920x1080 paneli de 100 - 200 tlye alıyor bu yüzden ürünler satılmıyor

1366x768 paneller çok eski panellerdir yeni olarak millete kahtırıyorlar tercih edilmezse bu paneller satılmaz tercih ederseniz sizlere 20 yıl aynı paneli satarlar
  • Bendeki s46c notebookta da fan sesi vardı da sitesinden bios update indirip uygulayınca ses kesildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hades.

Bendeki s46c notebookta da fan sesi vardı da sitesinden bios update indirip uygulayınca ses kesildi.

Teşekkürler hocam, sonradan işletim sistemini kurunca düzeldi, ayrıca notebook güzel almak isteyenlerin aklında soru işareti varsa sorabilirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan birkaç arkadaşımda bayağı sorun yapıyordu gerek fan olsun gerek kasmaması gereken oyunlarda bile aralıklı donmalar yapabiliyordu ama arkadaşlar çok pc kullanıcısı değil düzgün kullanmadıklarından dolayıda olabilir.
  • Merhaba Arkadaşlar,
    BU cihaza ait anakartı nerden temin edebilirim? bana destek olabilir misiniz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.