Şimdi Ara

ASUS X550VX-XX147D Notebook (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
36
Favori
95.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hannibal66

Hocam sorularla başınızı ağrıtıyorum kusura bakmayın harddiskten bende şüpheleniyorum da harddisk bozulması neyden kaynaklı olabilir ki ?

Yok hocam yardımcı olabiliyorsam mutlu olurum. 25 yaşına kadar laptop almamıştım. Bu ilk laptopum. Ama benide üzüyor. Ah bende bir bilsem aşırı çok bir şey yapmam bilgisayarda, arada oyun yada nete girerim işten gelince. Mavi ekranlar bezdirdi beni full format atınca düzeldi. Bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

-
  • quote:

Orijinalden alıntı: MstfGcl

arkadaşlar yaklaşık 10 aydır asus x550vx xx147d versiyonunu kullanıyorum sorularınız olursa sorabilirsiniz

Hocam bende alalı uzun süre oldu. Şu anda bitmeyen sorunlarım arasında

-Formattan önce hiç kopmayan wifi formattan sonra sürekli düzenli olarak kopmaya başladı.
    -Cs go oynarken aşırı ısınmadan sanırım,(dizim fena şekilde yanıyor) bilgisayar kendini kapatıyor. Bu sorunları nasıl çözebilirim?
  • asarman A kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok sağolun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asarman

quote:

arkadaşlar yaklaşık 10 aydır asus x550vx xx147d versiyonunu kullanıyorum sorularınız olursa sorabilirsiniz

-Formattan önce hiç kopmayan wifi formattan sonra sürekli düzenli olarak kopmaya başladı.
    -Cs go oynarken aşırı ısınmadan sanırım,(dizim fena şekilde yanıyor) bilgisayar kendini kapatıyor. Bu sorunları nasıl çözebilirim?

Oyunu masada oynamanı tavsiye ederim dizde oynarsan hava boşluklarını kapatabilirsin, son çıkan tüm oyunları oynadım neredeyse bf1 gta 5 watch dogs vs hiçbirinde ısınmadan dolayı kapanma olmadı.

• Sorun benimkinde o zaman. Dize direk koymuyorum altına sert fayans kullanıyorum ondan dizime geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Aynı sorun bedede var 2 ay önce servise gönderdim hdd değiştirmişler ne alakaysa düzelmişti 2 aydır tık yoktu bugün yine cs go da kapandı sebebi ne acaba

• Kullanan arkadaşlar kasa kalitesi için ne diyorsunuz?
  • quote:

quote:

CS go fps max limitini düşür. zaten 60hz monitörde çok yüksek fpslere ihtiyacın yok. Eğer ödün vermek istemezsen soğutucu kullanmak zorundasın. Ben 3 aydır maxı 70e aldım oynuyorum. görülür bir fark yok.

• gowlet kullanıcısına yanıt
    anladım.Ama yüksek çözünürlükte bir panel bulamayabilirsiniz.Bulsanızda uyumlu olmaz
  • asarman A kullanıcısına yanıt
    cs go oynarken aynı sorun bendede mevcuttu.GeForce EXperience yi indirip son gelen Gtx 950m driverını kurunca düzeldi.Geçen hafta bi driver geldi.
    Wifi için driverınız güncel mi hocam?
  • quote:

anladım.Ama yüksek çözünürlükte bir panel bulamayabilirsiniz.Bulsanızda uyumlu olmaz

Hocam aynı modelin aynı sistemlisi diyelim sadece paneli 1080p olan versiyonu var. Ben olacağını düşünüyorum.

• Arkadaşlar bende makinenin 16 GB RAM modeli var. Olayım çok saçma. 2012-2013'de çıkan oyunların çoğunu düşük kalitede oynayabiliyorum. Keza diğre oyunlarda da ultraya alınca sıkıntı yaşıyorum. Medal Of Honor Warfighter mesela, 11 fps ile oynuyorum Ultra ayarlarda. Şaka gibi. Metro Last Night Redux oyunu mesela, indirdim, hedef imleci bile akıcı şekilde gözükmedi ekranda. Sildim ben de sinirden. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schroderr

Arkadaşlar bende makinenin 16 GB RAM modeli var. Olayım çok saçma. 2012-2013'de çıkan oyunların çoğunu düşük kalitede oynayabiliyorum. Keza diğre oyunlarda da ultraya alınca sıkıntı yaşıyorum. Medal Of Honor Warfighter mesela, 11 fps ile oynuyorum Ultra ayarlarda. Şaka gibi. Metro Last Night Redux oyunu mesela, indirdim, hedef imleci bile akıcı şekilde gözükmedi ekranda. Sildim ben de sinirden. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

nvidia ekran kartını seçtiniz mi?belki intelin ekran kartı ile açılmıştır
  • Bu aralar açıkken çok sık kapanmaya başladı.Garanti yolu gözükecek gibi
  • Kullanıcıları tavsiye eder mi alayım mı ?
  • Mekanik disk kaynaklı çok fazla sorun yaşanıyor o yüzden ssd olmadan kullanımı biraz sıkıntılı sanırım. Ben de cihazı alırsam mekanik diski dvd'nin yerine, harddiskin olduğu yere de ssd takmayı düşünüyorum. Geçmiş sayfalarda bi arkadaş dvd'nin anakarta lehimli olduğunu söyledi. Böyle bi şey yoksa cihazı almayı düşünüyorum. Özellikle uzun süreli ve ssd'yle beraber kullanan arkadaşların düşüncelerine ihtiyacım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: metalyalist

Mekanik disk kaynaklı çok fazla sorun yaşanıyor o yüzden ssd olmadan kullanımı biraz sıkıntılı sanırım. Ben de cihazı alırsam mekanik diski dvd'nin yerine, harddiskin olduğu yere de ssd takmayı düşünüyorum. Geçmiş sayfalarda bi arkadaş dvd'nin anakarta lehimli olduğunu söyledi. Böyle bi şey yoksa cihazı almayı düşünüyorum. Özellikle uzun süreli ve ssd'yle beraber kullanan arkadaşların düşüncelerine ihtiyacım var.

İnternet üzerinde değişim yapılan videoları gördüm sıkıntılı olsa değişmezdi sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalyalist

Mekanik disk kaynaklı çok fazla sorun yaşanıyor o yüzden ssd olmadan kullanımı biraz sıkıntılı sanırım. Ben de cihazı alırsam mekanik diski dvd'nin yerine, harddiskin olduğu yere de ssd takmayı düşünüyorum. Geçmiş sayfalarda bi arkadaş dvd'nin anakarta lehimli olduğunu söyledi. Böyle bi şey yoksa cihazı almayı düşünüyorum. Özellikle uzun süreli ve ssd'yle beraber kullanan arkadaşların düşüncelerine ihtiyacım var.

10 aydır kullanıyorum o kapanma sorunu olmasaydı her şey güzeldi.HDDden gelen sesleri ve fanını hiçbir zaman durmamasını göze alırsanız alın derim.HDD yerine ssd alacaksan sadece fan sesi kalıyor.Isınma konusuna gelirsek ben en fazla 90 dereceyi gördüm.Gta 5 yüksek ayarlarda 30-35fps aldım.Soruların olursa buradayım

• quote:

Orijinalden alıntı: oozgur16

Kullanıcıları tavsiye eder mi alayım mı ?

ben 12gb geçen sene 2650 ye aldım şuan 3100 olmuş dolar kurundan dolayı.Önceki mesajda yazdıklarımı okursan karar verebilirsin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oozgur16

Kullanıcıları tavsiye eder mi alayım mı ?

ben 12gb geçen sene 2650 ye aldım şuan 3100 olmuş dolar kurundan dolayı.Önceki mesajda yazdıklarımı okursan karar verebilirsin

Hocam kapanma sıcaklık kaynaklı mı yoksa sebepsiz mi
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.