Şimdi Ara

Asus X550VX-DM277DC i7-6700HQ 4GB 1TB 2GB GTX950M 15.6 Full HD Laptop (2419 ₺) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
4
Favori
8.291
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu modelin sorunlu olduğunu söylüyorlar. alanlar pek memnun değil.
  • Ben 2 yıldır X550JX kullanıyorum. Bunun bir eski nesli sanırım. Kasası galiba aynı. Son 1 ayda şarj almama sorunu başladı, servise verdim, sonuçları paylaşırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

almayın. bütün kronik sorunları bir bir ortaya çıktı bende. önce alt panel açıldı. sonra ekran pırpır ederek kapanmaya başladı. başlıkta arkadaş ssd takılırsa gaming olur demiş ama ssd takmak için içini komple açmak lazm, dolayısıyla garanti dışı kalıyor. kronik sorunlu cihaz garanti dışı kalıyorsa çöp oluyor haliyle. servise taktırırım derseniz de, önce laptopu servise bırakıyorsunuz, ssd'i takmak için 15 gün süre veriyorlar, bir de 150 liranızı alıyorlar.

İnsanları yanlış bilgilendirmeyin.Ben asus servisine ssd taktırdım 70 tl karşılıgında aynı gün yapıp verdiler.

Bir de 'insanları yanlış bilgilendirmeyinciler' türedi. Kardeşim yalan mı söyleyeceğim. Kayıt altına mı aliym servisle görüşmemi. Alın güzel kardeşim. Aman sizin asusunuza birşey demedim. Kullanın. Servisi de 10 numara. Ürün de çok kaliteli.

geçen yıl bende sordum 70 lira istediler, amacım seni karalamak ya da aklamak değil belki servisten servise değişir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 950m ve gaming

msi 1050 leri 3100 e iniyor bazen onları takip edin

artık 2gb ların ömrü bitti. hele birde 950m se

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-863C807A0 -- 12 Ağustos 2017; 16:22:23 >
  • Zamanında pcdepo 1600den satamıyordu.
  • Arkadaslar bu modelin rami 12 gb olsa gtx 950m sikistigi yerde ramden kullanabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Arkadaslar bu modelin rami 12 gb olsa gtx 950m sikistigi yerde ramden kullanabilir mi?

hocam normal ram ayrı gpu rami ayrıdır. high ve ultra ayarlarda en yeni oyunlardan oynayacaksan 1050 gtx'ten aşağısına bakma.
  • metbey M kullanıcısına yanıt
    Hocam bir arkadas 2gb 1050lili msi pcsine 4 ram daha takmis sıkıstıgi yerde normal ramden kullaniyor youtubeda atmis videosunu.Benim de butcem max 2600.3K cikabilsem alirim fakat oyle bir durum yok iste asusun bu modeli icin de sorunlu diyorlar.Lenovo ideapad 510 var 4gb gt 940mx ile geliyor.Var midir bu fiyatlara gtx 950mli bilgisayar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Hocam bir arkadas 2gb 1050lili msi pcsine 4 ram daha takmis sıkıstıgi yerde normal ramden kullaniyor youtubeda atmis videosunu.Benim de butcem max 2600.3K cikabilsem alirim fakat oyle bir durum yok iste asusun bu modeli icin de sorunlu diyorlar.Lenovo ideapad 510 var 4gb gt 940mx ile geliyor.Var midir bu fiyatlara gtx 950mli bilgisayar?

Bende iki cihaz arasında kaldım .Arkadaşa 133 lira kupon ile Lenovo ideapad 510 940mx 4Gb aldık . Bu gün teslim alacağım . İnceleme şansım olacak sonra , bende kardeşim için Asus ve Lenovo arasında tercih yapacağım . Beni en çok tedirgin eden Asus'un menteşe olayı yakın arkadaşıma K555UB aldık menteşelerin hepsi kırıldı . Ben şu an Asus gl502vt kullanıyorum hiç sorun yok . Sanırım alt segmente Asus önem vermiyor menteşe konusunda .

Siz aldınız mı ikisinden birini ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Konuyu gördüm yine. Aldırmayın sürünmeyin

• nomox1 kullanıcısına yanıt
    Mx 150lili bilgisayarlarin yayginlasmasini umuyorum.Yilbasina kadar bekleyecem zaten.Yilbasinda guzel bir indirimle alacagim Insallah asusu sildim gozumden.Aklimda lenovo ideapad 510 veya hpnin turkiyeye gelmeyen mx 150lili bilgisayarlari var.

• Bendede asus k555 li model vardı daha 1 senesini doldurmadan laptop kapağını kapatırken menteşe çat çut etmeye başladı ilk olarak servise verdim oradan tüketici hakları derken 7-8 aylık bir süreçte full paramı iade aldım şimdi yeni bir laptop arayışındayım

• Bunun 3100 lira olandan farkı ne sıcak fırsatlarda konusu olan

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.