Şimdi Ara

Asus X550VX-DM277DC (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
15
Favori
47.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cihazı defalarca aynı sorunla servise göndermem rağmen hep aynı sorunu tekrar tekrar yaşadım . Sürekli fan bakımı yapıldı diyip gönderiliyordu en son yine fan bakımı yapıdlı diyip gönderilecekken aradım uzun uzun anlattım teknik servis ne olduysa anakartı hatalı bulmuş anakartı bataryası wifi kartı değiştirilmiş. 1.5 senedir bu kadar parçam hatalıyken kullanmışım . Saçma sapan hatalar alıyordum. Allah belanı versin asus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı şekilde ben de yaptım sandisk ultra 240 gb pc uçuyor maşallah.Benim ki 4gb ram li versiyonu yarın (black friday) inşallah ucuza 8 gb ram almayı planlıyorum kendi alıp takan varsa nerden hangi özelikte ne marka aldı memnun mu yazarsa sevinirim.Araştrdığım kadarıyla ddr4 2133mhz 1.2V cl15 olması lazım fakat bu özelliklerde internette çok yok varsa da aşırı pahalı hep 2400mhz lik versiyonları var acaba 2400mhz lik taksam çalışır mı.2133 de çalışır çalışırsa da asıl soru sıkıntı yapar mı
  • yavuzzxs Y kullanıcısına yanıt
    Çalışır sıkıntı yapmaz.

• MeqaS xLR kullanıcısına yanıt
    Hocam aldım hyperx ram 8gb ddr4 2133 mhz 1.2 voltaj CL13 değerli.Anakartttaki ram CL15 miş fakat asus desteğe attığım mesaj sonrası CL değeri önemli değil demişlerdi o yüzden öyle aldım taktım RAM hızlı güzel bilgisayarım özelliklerde 12gb yazıyor sıkıntı yok diye düşünüyorum fakat görev yöneticisinde bazen diyor %25 kullanılıyor 900 mb falan deneme amaçlı bir sürü program çalıştırdım maksimim %95 yapabildim(pubg,gta 5, fifa 18, nba19,pes 18) hepsini çalıştırdım ve aynı anda sıkıntısız açtı fakat %95 yazdı ve 8100 mb diyordu acaba sadece taktığım RAM mi kulanılıyor anlamadım bi türlü ayar falan yapmadım taktım PC açtım oldu BIOS ta 12gb ram var diyo sadece ayar yapma gibi bi yer yok zaten.Anlayamadım gitti. Asus X550VX-DM277DC Asus X550VX-DM277DC Asus X550VX-DM277DC Asus X550VX-DM277DC

• yavuzzxs Y kullanıcısına yanıt
    Ya o görev yöneticisinde ram bilgileri çok hatalı. Örneğin bende de bazen öyle diyor. Bende sizin gibi işkillenmiştim ama birşey olmadı. Hatta orda sağ altta 4 slot ram var diyor benim için ama 2 slot var. Takmayın yani orayı. Ram testlerinden başarıyla çıktıysa sorun yoktur

• merhaba asus x550vx-277 de bir sorun var yardımcı olacak herkese teşekkürler

herhangi bir browserda myetherwalleti açıp ledger nanos ile bağlanmaya çalıştığımda yada etherdelta da idex te "windows güvenliği bu kişinin siz olduğundan emin olunamıyor" hatası alıyorum. ledger nano s takılı iken de bu anahtar tanıdık gelmiyor diyor. hiçbir şekilde ledger nonas kullanamıyorum windows güvenliği bu sorunu yapıyor.
    bende yeni ssd alıp sıfır kurulum yaptım ama sonuç aynı. sorunun anakartla ilgili olduğunu düşünüyorum ama bir çözüm bulamadım.
    biosuda 305 güncelledim.

Asus X550VX-DM277DC

• bu bilgisayarın şuan ki 2. el piyasası nedir bilen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çokboşadam -- 17 Şubat 2020; 0:56:13 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.