Şimdi Ara

Asus X550VX-DM277DC (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
15
Favori
47.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ozellikle dm277dc modelini dusunuyorum. Kasa gorunumu klavye tasarımı sade ve premium hissi veriyor gibi gözüküyor ama bu isinma ve yerli yersiz donmalarim kesim bi cozumu var mi? Kimisi hdd den kaynakli diyo kimisi 302 bios güncelleme ile duzeldi diyor cok kararsizim. Butcem 3000 civari ama bu cihazi alirsam ssd yukseltmesi de yapacagim. Birde siyah kirmizi kasali olanlar var fark nedir?? Kisaca tavsiye edermisiniz??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiye ediyor musunuz arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: durmu

Gecmis olsun ebrar bilgisayara whatsappdan ulasarak sorunuzu yazip urununuzu degistirebilirsiniz Asus ile gorusmeyin cunku size yeni urun gondermez tamir etmeye calisir

Teşekkürler hocam, hdd yerine ssd takmıştım. Çıkartıp yerine tekrar hdd yi taktım. Dünden beri takılma olmadı. SSD de sorun olabileceğini düşünerek tarama yapmıştım ancak bad sector çıkmamıştı. Şuan hatanın sebebini anlayabilmiş değilim.

Bu arada Ebrar Bilgisayar ile görüştüm. Garantiye yollamamı ancak değişim talep etmemi söylediler. Birkaç gün daha hdd ile kullanıp problem yaşayıp yaşamayacağımı kontrol edeceğim.
  • 15 günü geçmemesi gerek direk iade için aklınızda bulunsun hocam.
  • youtubeda video izlerken takılıyor 10 15 saniye ses çıkarıyor sonra düzeliyor driverlar falan düzgün sebebi ne olabilir ?
  • Disk kullanim oranini takip edebilir misin ? Dün ben %99a varan kullanimi fark edip windows servislerini kapattim suan %30larda kaliyor. Sonucu bizle paylasirsan memnun olurum :)

• bugün bilgisayar geldi kurulum vesaire herşeyi hallettim ama laptoptan cızıltı şeklinde ara ara sesler geliyor ve odada tek başına iseniz gerçekten rahatsız ediyor. Sanırım sadece benim başıma gelen birşey değil nette çözüm aradım ama bulamadım denediklerimde çözüm sağlamadı.

https://www.youtube.com/watch?v=vbQLWV3EVps

ses te bu, acaba nerden geliyor bu ses ve çözümü var mıdır arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkaplan

Disk kullanim oranini takip edebilir misin ? Dün ben %99a varan kullanimi fark edip windows servislerini kapattim suan %30larda kaliyor. Sonucu bizle paylasirsan memnun olurum :)

evet yüzde 99lara kadar çıktığı oluyor servisleri falan kapatınca update almıyor ama bu takılıp değişik ses çıkarmanın sebebi o olmasa gerek .
  • bulanık yazı sorununu nasıl çözebilirim ne yapsam olmadı

Asus X550VX-DM277DC Asus X550VX-DM277DC Asus X550VX-DM277DC

edithttps://www.youtube.com/watch?v=U7gaMuB_XlI&t=0s bunu yapınca windows ekranları düzeldi ama hala bazı internet sitelerinde yazılar ve görseller bulanık çözümü yok sanırım, asus destek de bir çözüm sağlamadı

bilgisayarı iade etmeli miyim sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tdexx -- 20 Temmuz 2017; 10:56:8 >

• Hocam cs go falan oynarken elektrik kesmesi falan vardı bende en sonunda garantiye verdim . Hizmetler açıkken biz bilgisayarı nasıl kullancaz peki? Hizmetleri kapatınca malum güncellemeler olmuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: tdexx

bulanık yazı sorununu nasıl çözebilirim ne yapsam olmadı

Asus X550VX-DM277DC Asus X550VX-DM277DC Asus X550VX-DM277DC

edithttps://www.youtube.com/watch?v=U7gaMuB_XlI&t=0s bunu yapınca windows ekranları düzeldi ama hala bazı internet sitelerinde yazılar ve görseller bulanık çözümü yok sanırım, asus destek de bir çözüm sağlamadı

bilgisayarı iade etmeli miyim sizce?

Yazılımsal bir sorun hocam o link atıcağım aşagıya oradan halledebilirsiniz. Bende başlarda vardı şuan herşey net.

https://www.youtube.com/watch?v=U7gaMuB_XlI

• bunu yaptım ama internet sitelerinde hala bulanıklık devam ediyor windows ekranları düzeldi bunu yapınca
  • CS go oynarken kapatıyor kendini çok sık olmasa da sinir bozucu...

Ayrıca aşırı ısınmadan dolayı da kapanıyor

Usb portlarından biri çalışmıyor Asus x550vx dm 277dc tavsiye isteyenlere tavsiye etmiyorum
    Ancak hakkını yemeyeyim özellikleri iyi cızırtı falan yok açılışta kitlenme yok objektif bir biçimde bendeki laptopu yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi respectrespect -- 20 Temmuz 2017; 13:48:18 >
  • Bu konuda en çok yorum atılan konu bu herhalde sanırım şans işi misal hepsiburadadan satın alıp iade eden varmı? aramızda en azından şansı deneyip olmazsa iade ederiz misal alıp keyfi iade de sorun çıkarırlarmı? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_mirac_1

Hocam cs go falan oynarken elektrik kesmesi falan vardı bende en sonunda garantiye verdim . Hizmetler açıkken biz bilgisayarı nasıl kullancaz peki? Hizmetleri kapatınca malum güncellemeler olmuyo

Hocam doğrusunu söylemek gerekirse bunun cevabını bende bilmiyorum :) Ancak disk hatası windows 10 da oldukça meşhur bir hata ve sadece biz yaşamıyoruz bunu. Yalnız elektrik kesintisi filan direk cihazla ilgili görünüyor. Umarım iade alabilirsiniz.
  • Asus X550VX-DM277DC 4gb ramli versiyon dün elime geçti. Soranlar için söyleyeyim plastik kasaya sahip. 2 saat dota oynadım beklentimin altındaydı ısınması. kasanın alt orta kısmı bakır boruların başlangıç kısmı boş. büyük bir soğutucu alıp gayet yeterli soğutmayı sağlayabiliriz sanırım. fena değil gibi. Sorusu olanlar sorabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

Asus X550VX-DM277DC 4gb ramli versiyon dün elime geçti. Soranlar için söyleyeyim plastik kasaya sahip. 2 saat dota oynadım beklentimin altındaydı ısınması. kasanın alt orta kısmı bakır boruların başlangıç kısmı boş. büyük bir soğutucu alıp gayet yeterli soğutmayı sağlayabiliriz sanırım. fena değil gibi. Sorusu olanlar sorabilir.

Hocam ben de alıcam da şu yorumlar korkuttu beni. Sen iyi cesaret almışın. Nasıl problem var mı? Bir de nerden aldın acaba?
  • emderrevis kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor üstünden incehesap mağazasından aldım. klavyesi ortaya basınca içeri doğru çöküyor biraz plastiğin en dayanıksız kısmı orası olduğu için. Çok fazla kullanamadım ama bence bu fiyata i5li 940lı bilgisayar almaktansa kasayı gözardı edip performans almak daha mantıklı. eğer 940m bana yetseydi kasadan dolayı lenovolara yönelirdim sanırım.

Mikrofonu az ses alıyordu driver güncelledim düzeldi ama biraz derinden alıyor sanırım ya da bunca yıldır harici mikrofon kullandığımdan arkadaşlarıma farklı gelmiş olabilir. takılma problemi hiç yaşamadım ilk başta 2 saat güncelleme yaptım her şey yüklenmişti zaten kullanmaya başladım. ama bilgisayarın hakkı en az 8 gb ram onu söyleyebilirim. daha sonra yükselteceğim ben.

• quote:

Asus X550VX-DM277DC 4gb ramli versiyon dün elime geçti. Soranlar için söyleyeyim plastik kasaya sahip. 2 saat dota oynadım beklentimin altındaydı ısınması. kasanın alt orta kısmı bakır boruların başlangıç kısmı boş. büyük bir soğutucu alıp gayet yeterli soğutmayı sağlayabiliriz sanırım. fena değil gibi. Sorusu olanlar sorabilir.

Hocam benim de bir arkadaşımhttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-x550vx-dm277dc-intel-core-i7-6700hq-4gb-1tb-2gb-gtx950m-15-6-freedos-notebook-288777276 bunu almayı planlıyor. Sanırsam siz de bunu aldınız. Öncelikle satıcıyla ilgili bir problem oldu mu? Diğer bir sorum da performans açısından bilgi verebilir misiniz? Arkadaşım şu anlık CS, lol oynacağım diyor. Ben dotacıyım lolü her bilgisayar açar da csgo da fps durumları nelerdir. Bi arkadaş witcher3 oynadım demiş böyle büyük oyunlarda deneyiminiz oldu mu? FPS değerleri nerelerde?

Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: faati-puskevit

quote:

Hocam benim de bir arkadaşımhttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-x550vx-dm277dc-intel-core-i7-6700hq-4gb-1tb-2gb-gtx950m-15-6-freedos-notebook-288777276 bunu almayı planlıyor. Sanırsam siz de bunu aldınız. Öncelikle satıcıyla ilgili bir problem oldu mu? Diğer bir sorum da performans açısından bilgi verebilir misiniz? Arkadaşım şu anlık CS, lol oynacağım diyor. Ben dotacıyım lolü her bilgisayar açar da csgo da fps durumları nelerdir. Bi arkadaş witcher3 oynadım demiş böyle büyük oyunlarda deneyiminiz oldu mu? FPS değerleri nerelerde?

Şimdiden teşekkürler.

Lolde sıkıntı yaşamaz. Csde low ayarlar 1080p 140 civarı veriyor kendim çözünürlük ayarladığımda 180-220 arası veriyor. dotada full ayarlar hep 60 üstü alıyorum. 70 e yakın oluyor fps. gtx 750ti kullanıyorum masaüstünde. ona göre biraz daha düşük fps veriyor 950m.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.