Şimdi Ara

Asus X550VX-DM277DC (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
15
Favori
47.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anl.kursun

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.M

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bilgisayarı n11deki kampanya ile 2614 tlye aldım.2 gündür kullanıyorum herhangi bir sıkıntı problem yok görebildiğim kadarıyla. Yüksek oyun performanslarını denemedim şuan dota 2 iniyor o da ne kadar zorlar malum .Gta 5 gibi oyunlarda deneyebilirsem buraya sonuçları yazarım. Sistem boştaki sıcaklıkları atıyorum 1 saattir filan nette dolanıyorum.

Asus X550VX-DM277DC

Hocam şu modeli mi aldınızhttp://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550vx-dm277dc-i7-6700hq-8gb-1tb-2gb-gtx950m-156-freedos-pmu354351
    nasıl bilgisayar memnun musunuz? bende almayı düşünüyorum dolar daha artmadan

Evet bu bilgisayarı aldım. Çok memnunum bilgisayar gerçekten güzel. Win 10'da gayet güzel stabil çalışıyor. Dota 2 oynuyorum 60 fps e sabitledim düşüş hiç olmuyor ısınması da normal seviyede, sonuçta oyun oynanan bilgisayar ısınır. Soğutucu da aldım serin serin takılıyoruz. Yeni oyun indiriyorum Rise of the Tomb Raider bugün yarın oyrarım sıcaklık değerlerini atarım tekrar buraya. Sonuç olarak memnunum almanızı öneririm.

hocam n11de hangi mağazadan aldınız?

Atılım Bilgisayardan aldım hocam.

hocam link atabilir misin bulamadımda

http://www.n11.com/magaza/atilimbilgisayar

bende atılımdan aldım 12gb versiyonu ama wifi sorunu nedeniyle bugün değişim için yolladım.

İyi yapmışsınız kargo, paketleme vs. düzgünmüydü?

Kargo bana sağlam ulaştı ama pekte sağlıklı bir paketleme değildi çift kat hava dolduğu poşetle gönderildi. Malum kargo şirketleri çokta kibar davranmıyorlar ürüne. Sonuç olarak kargo elime sağ sağlim ulaştı.

sormayın hocam zamanında witcher 3 istemiştim dr den, kutu kırık gelmişti kargo firmaları cidden çok kötü. hocam link atabilir misin laptobun?

Hocam n11de benim aldığım firmada ürün tükenmiş. Ebrar üzerinden ben size link atıyım.

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550vx-dm277dc-i7-6700hq-8gb-1tb-2gb-gtx950m-156-freedos-pmu354351

tamam hocam sağolun
  • Benim cihaz donanımsal wifi sorunluymuş. Mağaza cihazı teknik servise verip rapor almış. Şimdi bana iade edin diyor. Fiyatta 100 lira zamlanmış. Ne yapmalıyım sizce?
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    ebrardan mı almıstınız hocam ? birde ben de önceden bu pcyi almak istiyodum sonradan dolar yükseldi filan kaldı öyle şimdide çift fanlı laptop araştırıyorum ocak şubat gibi laptop alma isteğim var yalan olmazsa inş yine size tavsiyem alabiliyorsanız çift fanlı bir şey alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Benim cihaz donanımsal wifi sorunluymuş. Mağaza cihazı teknik servise verip rapor almış. Şimdi bana iade edin diyor. Fiyatta 100 lira zamlanmış. Ne yapmalıyım sizce?

Değişim yapmıyorlar mı hocam ? Sorunluysa sorunsuzunu versinler ya.
  • Ekran ips mi acaba?

İki farklı seri var Laptopta. Farkları nedir tam olarak?

Kronik bir sorun var mı? Isınma, fan sesi, menteşe, ışık sızması vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReNeCaN

Ekran ips mi acaba?

ekran ıps değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.M -- 22 Kasım 2016; 23:56:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReNeCaN

Ekran ips mi acaba?

Bilgisayarı 1 haftaya yakındır kullanıyorum. Kronik bir sorunu şuan için yok gözüküyor. Isınma için ben sürekli soğutucu ile kullanıyorum 2 saat aralıksız Tom Raider oynadım sıcaklıklar 50-55 derece arasında geziyor . Menteşe K serisi gibi değil sağlam duruyor. Işık sızması gibi bir sorunda görmedim.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilgiEmekİster -- 23 Kasım 2016; 9:25:11 >
  • Arkadaslar 2 gb gtx950m yeterli midir oyunlar icin? 4gb ile arasinda performans farki olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: .:Batuhan:.

Arkadaslar 2 gb gtx950m yeterli midir oyunlar icin? 4gb ile arasinda performans farki olur mu?

Gözle görülür bir fark olmaz 2-4 arasında.Fark istiyorsan 960'a bakacaksın.
  • quote:

Arkadaslar 2 gb gtx950m yeterli midir oyunlar icin? 4gb ile arasinda performans farki olur mu?

bildiğim kadarıyla 4 gb olan ddr5 2 gb olan ddr3 arasında çok büyük fark varmıdır bilmiyorum, ama ben 200 lira fazla verip 4gb ddr5 olanı aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e71

quote:

bildiğim kadarıyla 4 gb olan ddr5 2 gb olan ddr3 arasında çok büyük fark varmıdır bilmiyorum, ama ben 200 lira fazla verip 4gb ddr5 olanı aldım

2 gb olan da gddr5
  • arkadaşlar ebrardan almış olduğum bu model benim de elime geldi. 2 haftadır kullanıyorum. Bir sorun mudur bilmiyorum ama bilgisayarı açarken power tuşuna basınca 1snlik bir cızırtı geliyor. ve kullanım esnasında da hard diskten sanırım az miktarda cızırtı gelip duruyor. bu 7200 rpm olmasından kaynaklı mı yoksa bir sorun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubelhizb

arkadaşlar ebrardan almış olduğum bu model benim de elime geldi. 2 haftadır kullanıyorum. Bir sorun mudur bilmiyorum ama bilgisayarı açarken power tuşuna basınca 1snlik bir cızırtı geliyor. ve kullanım esnasında da hard diskten sanırım az miktarda cızırtı gelip duruyor. bu 7200 rpm olmasından kaynaklı mı yoksa bir sorun mu?

Cızırtı çıkar tabi seviyesi ne derce bilmiyorum ama işlem yapan harddiskten kafa hareketi olduğu için ses çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e71

quote:

Bence yazık etmissin, 200 Tl farka ssd alınsa daha verimli bir sistem olurmuş. 950M'de Ddr5 dediğim gibi 4 gb farkını aman aman göremezsin 200 tl etmez yani.

http://www.nvidia.com.tr/object/geforce-gtx-900m-graphics-cards-tr.html#pdpContent=2
  • http://urun.n11.com/bellek-ram/samsung-8-gb-ddr3-notebook-ram-1600mhz-ram-135v-P143727107

bu ürün bu cihaza uyar mı ? kalitesi nasıldır arkadaşlar ?
  • Murat_5320 kullanıcısına yanıt
    ebrar hangi ram modelini takıyo hocam
  • merhabalar,
    arkadas ultrabook cıhazım var uzerınde wifi olarak ıntel n2230 var ama cekıs gucunden memnun değilim... acaba su anda iyi olarak hangi wifi kart ıle degıstırsem daha ıyı olur .. mesela n 7260 nasıl sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

ebrar hangi ram modelini takıyo hocam

Bilmiyorun hocam. Ben kendim üstteki linkten alıp takmıştım. 2-3 ay önce 130 liraydı şimdi 230 lira olmuş
  • Touchpad özellikleri nelerdir? Çoklu dokunma, aynı anda kaç dokunmayı algılıyor?

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.