Şimdi Ara

Asus X550VX-DM277DC (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
15
Favori
47.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese selam bende 277 modelini düşünüyorum da cad tabanlı çizim programları ve allplan,3dmax,arthicet fhotoshop gibi programlarda her hangi bi sıkıntı yasarmıyım cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: varos

herkese selam bende 277 modelini düşünüyorum da cad tabanlı çizim programları ve allplan,3dmax,arthicet fhotoshop gibi programlarda her hangi bi sıkıntı yasarmıyım cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Hocam valla aynı düşencelerdeyim ben de kasa modeli hakkında kafamda soru işaretleri var. Ayrıca GDDR5 mi alimünyum kasa mı kesin bir yorum yapan yok daha. Yorum çok ama benim açımdan yararlı yorum tam anlamıyla yok. Birisi keşke çıkıp hepimizi bir aydınaltsa. Ebrar'da en makul fiyat gibi şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanc71

quote:

Orijinalden alıntı: varos

herkese selam bende 277 modelini düşünüyorum da cad tabanlı çizim programları ve allplan,3dmax,arthicet fhotoshop gibi programlarda her hangi bi sıkıntı yasarmıyım cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Hocam valla aynı düşencelerdeyim ben de kasa modeli hakkında kafamda soru işaretleri var. Ayrıca GDDR5 mi alimünyum kasa mı kesin bir yorum yapan yok daha. Yorum çok ama benim açımdan yararlı yorum tam anlamıyla yok. Birisi keşke çıkıp hepimizi bir aydınaltsa. Ebrar'da en makul fiyat gibi şimdilik.

Alüminyum olup olmadığını nasıl anlayabiliriz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam işte elinize metal hissi verecek kasa ama işte dokunmadan anlaşılmaz netten. Yorumlarda alüminyum diyen var ama adamlar Ebrara bile bir düşük modeli olan 254dc tanıtımını koymuş güvenmedim.

• aliminyum mu bilmiyorum ama yarı metal havası var ürünü 2 haftadır kullanıyorum sarjı 4 saat civarı gidiyor lolde yüksek grafiklerde sıkıntısız çalışyor . ama oyun oynamıyorum bu pc bana çok geldi açıkcası çok fazla özellikli ve ben sadece küçük hardware gibiyim . laptop okyanus bense tuz gölü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_mirac_1

aliminyum mu bilmiyorum ama yarı metal havası var ürünü 2 haftadır kullanıyorum sarjı 4 saat civarı gidiyor lolde yüksek grafiklerde sıkıntısız çalışyor . ama oyun oynamıyorum bu pc bana çok geldi açıkcası çok fazla özellikli ve ben sadece küçük hardware gibiyim . laptop okyanus bense tuz gölü..

Hocam bende oyun icin degilde iş icin almak istiyorum cizim ve gunluk kullanim icin
    Isı durumu nasil agir oyun disinda ısınıyomu makine ve kada kalitesi klavye kalitesi filan iyimi cok kotu olmasin rahatsiz etmesin yeter

• Ses seviyesi en büyük problem sanırım yetmiyor resmen
  • Fre4Mee F kullanıcısına yanıt
    hocam günlük kullanımda ısınmadı. bende mühendislik okuyorum oyüzden aldım . klavyesi hoşuma gitti ama touchpad bölümü daha güzel olabilirdi direk mousea geçtim
  • Arkadaslar bilgisayari bugun ebrar dan aldim
    Win10 yuklemedim hafta sonuna dogru yukliycem
    Ama kasa ve ebrar hakkinda biraz bahsedebilirim
    Ilk olarak bilgisayar bence çok şık kasa ise aliminyum degil plastik ama farkli bisey biraz suslemisler iste makyajlamislar yüzeyu tirtikli
    Kasa kalitesine gelirsek cok muthis degil ama kotu de degil bence ortasında ustunden bastirinca esniyo biraz klavyeye ortadan bastirinca esniyo ama sert bastirmaniz gerek orn asus k555 incelemistim o resme ici bos gibi dokununca iceri gocuyodu resmen bu ise esniyo sadece eger gidip pcnin üstüne oturmazsaniz sikinti olmaz
    Klavyesine dokundum biraz daha iyi olabilirdi ancak buda kotu degil bence iyi
    Touchpad bilmiyorum suan acmadim pc yi daha
    Genel olarak boyle daha iyidi olabilirmiydi evet ama ozellikleri ve fiyatina bakinca bu yazdigim seyler sorun olmuyo acikcasi ki sorun edilcek seylerde duzgun kullanim ile hic bi sikinti cikarmaz
    Ebrar pc ise girdim bi form verdiler kisisel bigilermi doldurdum modeli soyledim tel le de konusmustum getirdiler dukkan yok bi aparman dairesi odalari ayirmislar bi oda da pcler dolaplar evraklar var muhasebe gibi bi odada teshir urunu 4 5 msi var 1 2 odada depo gibi urunler var neyse getirdiler acicaz bakicaksin kirik catlak olursa baska getircez filan dedi kontrol ettik sorun yok sonra 4gb ek ram taktirdim 2 dk da kendisi takti garanti belgesine kaşe vurdu daha sonra ekrani acti bi menuye girdi i7hq islemcili filan oldugunu gosteren bi sayfaydi neyse topladik paketledik aleti sonra win kurunca piksel sorunu olursa ara soyle yardimci oluruz filan dedi faturayi 3 iş gunu icinde emailine gonderilicek dedi okdr
    Bence iyi bi yerdi ve çalisanida yardimci oldu tavsiye ederim
    Simdilik bukadar

• Daha önce göndermiş olduğum videodaki sorunun aynısını demin yaşadım. Anladım ki sorun geçmemiş ve yazılım ile alakalı değil. Ya donanımda bir sorun var ya da monitörde diye düşünüyorum. Ürünü iade etmeyi düşünüyorum. Ne dersiniz? Ürünü iade mi edeyim yoksa asus servise mi göndereyim?
  • Arkadaşlar bu cihazı aldım. Az önce win7 64 bit kurdum fakat icinde n çıkan CD win10 için. Win7 driver i nerde bulabilirim acil yardım lütfen

• meleklerinincarlisi kullanıcısına yanıt
    hocam asusun sitesindede win 10 paylasılmıs demekki uygun yok mecbur 10 kurun.
  • evet arkadaslar asus dc277 me bugun wın10 kurdum crakledım drıverlar fılan sımdı actım muzık dınlıyorum
    bılgısayar bence gayet guzel oyun oynama amacı ıle almadım oyuzden o yonden ıcleyemem
    ben gunluk kullanım ve cızım programları ıcın aldım
    bılgısayardan bahsedersem alemınyum gorunumlu plastık kasası avar kasası gayet sık saglamlık acısından da fena degıl bence bı laptop ıcın ıyı oyun laptoplarının kasalarına gore kıyaslamıyorum normal bı laptopa gore tabı
    onun dısında ekran goruntusu gayet guzel net tam karsıdan basınca sorunyok acınızı hafıf oynatırsanız da sorun yok bence ekranıda ıyı muzık fılan dınlıyorum hızı fılanda ıyı ben tavsıye ederım sahsen benım bekletınlerımı karsıladı umarım ılerdede boyle devam eder ve sıkıntı yasamam
  • hanc71 kullanıcısına yanıt
    bılgısayarı aldım alemınyum degıl alemınyum gorunumlu plastık kasası tırtıklı fılan gayet guzel k serısı ıle kıyaslarsam baya saglam onlara gore kasasının gıderı var bı n serısı kadar olmasada bu fıayata bu ozelllıklere gayet guzel
  • Hocam sağolun tek çare maalesef win10

• İyi günler herkese. Ürünü sadecenotebook.com üzerinden alan var mı? Fiyat olarak baya fark var arada.
    Güvenilirliği nasıldır?
  • Rica etsem biri bu aletin fotoğraflarını koyabilir mi?
  • Arka kapağını merak ediyordum. İnternet'te çok şık duruyordu. Alüminyum görünümlü plastik imiş meğer. Hayal kırıklığına uğradım açıkçası. İlk araştırmalarımda da metal kasa falan diyorlardı ama plastik çıktı.

Fotoğraflar Fre4Mee adlı arkadaştan...

Normalde parmak izi yapmıyormuş. Arkadaş dışarıdan yeni geldiğini ve biraz ellerinin terli olduğunu söyledi.

http://i.hizliresim.com/0yo8NZ.jpg
    http://i.hizliresim.com/40vDqA.jpg
    http://i.hizliresim.com/J3yXkJ.jpg
    http://i.hizliresim.com/OEpk94.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anomalife -- 17 Ekim 2016; 16:28:49 >

• En son baktığımda ağustosta ebrarda 12gb ramlisi 2537 liraydı ne ara piyasa yaptı bu kadar.3000 civarına yaklaşmış,f/p oranını biraz kaybetmiş.
  • 254 ile arasında ne fark tam olarak. Net bir bilgi bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.