Şimdi Ara

Asus X550VX-DM254DC i7-6700HQ 12GB 1TB 4GB GTX950M 15.6 FHD ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
7
Favori
22.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, ebrar bilgisayardan asus x550vx-dm277dc laptop satin aldım, ilk gonderdikleri bilgisayarın ekran cerceveleri açılmis vayizette çıktı, iade ettim ikinci gonderdikleri bilgisayarın ekrani açılmadı. Bir de görüştüğümde kendim icin aliyormus gibi kontrol edecem dedi faruk die birisi, daha sonra aradigimda kontrol etmeden gönderdiğini söyledi, yalancılık diz boyu .
    Bunlar, kutu acmadan kontrol etmeden cihazi postaci gibi yolluyor, arizalimi çalışıyor mu hiç bakmıyorlar, kontrol et dediginde bile bakmiyorlar, elemanlarin umurunda değil, bu firmanın sahibi de ben patronum die ortada geziyodur, elemanları kafasına göre takılıyor.
    Asus x550vx serisi sorunlu bir seriymiş, ekran cervesi plastigi çıkıyor, görüntü kenarlarında fazlaca siyah cerceve var, görüntü tablo gibi kenarda siyahlik cok fazla ucuz olmasının nedeni bu kendileri söyledi. Düzgün konuştuklarına bakmayın, beş para etmez bir firma, bir daha mı tövbe ettim. Ben den söylemesi...adım Servet Akyüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: drtrex90

Arkadaşlar, ebrar bilgisayardan asus x550vx-dm277dc laptop satin aldım, ilk gonderdikleri bilgisayarın ekran cerceveleri açılmis vayizette çıktı, iade ettim ikinci gonderdikleri bilgisayarın ekrani açılmadı. Bir de görüştüğümde kendim icin aliyormus gibi kontrol edecem dedi faruk die birisi, daha sonra aradigimda kontrol etmeden gönderdiğini söyledi, yalancılık diz boyu .
    Bunlar, kutu acmadan kontrol etmeden cihazi postaci gibi yolluyor, arizalimi çalışıyor mu hiç bakmıyorlar, kontrol et dediginde bile bakmiyorlar, elemanlarin umurunda değil, bu firmanın sahibi de ben patronum die ortada geziyodur, elemanları kafasına göre takılıyor.
    Asus x550vx serisi sorunlu bir seriymiş, ekran cervesi plastigi çıkıyor, görüntü kenarlarında fazlaca siyah cerceve var, görüntü tablo gibi kenarda siyahlik cok fazla ucuz olmasının nedeni bu kendileri söyledi. Düzgün konuştuklarına bakmayın, beş para etmez bir firma, bir daha mı tövbe ettim. Ben den söylemesi...adım Servet Akyüz

Dostum pc yi kullanıyor musun şuan? sence o fiyata değmez mi? Ya aslında masaüstü toplicaksın varya. Bu sinerjide i5-6500 işlemci gtx1060 ekran kartlı kasa var fiyatı 2900 civarı inanması gerçekten güç. Süper bilgisayar adamlar çok uygun fiyata gaming kasa hazır sistemler satıyorlar. Ben abimle ortak pc kullanmak istemediğimden laptop istedim çünkü oynamamız çakışıyor bazen napsam bilemedim ya

• Kullanamadik ki kardesim, az once geri yolladim ekran acilmadi ki, ilk gobderdiklerinde de sol tarafta siyah çerçeve 1cm genişliğinde harflerin yarısını kesiyo, geri gondermeden kactane adama gösterdim. Kendileri de bilio arizali seri olduğunu ama soyleyemiyorlar mış, asusun sadece kendilerine izin verdigi bilgileri yazmak zorundalar mis. Uzak dur derim ben . bir firma iki kere arizali laptop yollar mi ya. Bunlarin hepsi promlemli. Adam dioki depoya bakip sececem sizin icin, sanki elma armut secio, düşün cogu bozuk ki secim yapio, biraz daha biriktirip baska yerden mumkunse gorerek al derim, kolay gele..

• Sahibinden, ikinci el alsaydim bu kadar sorun yasamazdim...

• quote:

Orijinalden alıntı: drtrex90

Sahibinden, ikinci el alsaydim bu kadar sorun yasamazdim...

bakalım biraz daha bekliyim en iyisi ya napcağımı bilemedim iyice soğudum şu laptoplardan ya. oyun için alıcaksan en az 4000 liralık alıcan aslında yoksa böyle ucuzları dandik oluyor bakalım sen böyle anlatınca uzak duriyim en iyisi şimdilik
  • Sinann7 kullanıcısına yanıt
    3500 e msi almak lazim, yada yurt disindan abd den falan bi gelen olsa, msi gtx 960 li laptoplar 2400 tl, kafayı yersin. Newegg die bir site var bakarsan, gtx950 li laptoplari gaming den çıkarmış adamlar, tr de adam yerine koyup geçiriyorlar.

• Msi pe serisi almak lazim, şulaptop bende olacak sarılır yatarım walla
    https://www.google.com.tr/search?q=msi+pe&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiH1r7N4qLPAhUKbxQKHZYZDncQ_AUIBigB#mhpiv=3

• Bende 254luk olani siparis ettim 4saate kargoyu almaya gitcem bakalim nasil cikicak heycan dorukta

• 2 gblik versionunu alsam sikinti olur sanirim. Birde ebrardan kargo ile alan var mi elden teslim alamam kargodayken ezilme catlak felan sikinti olur mu merak ediyorum.

• -Hiroshima- kullanıcısına yanıt
    Dostum GTA V'te full ayarlarda 2 GB yetersiz gelir. Ayarları yükseltince 2 GB'ı aşıyor. Kesinlikle 4 al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam siz ebrardan mi aldiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hiroshima-

Saolun hocam siz ebrardan mi aldiniz?

2 gb 4 gb gözle görülür fark yapmaz emin ol. 2 gb nin kasası daha iyi diye duydum siyah kasada çok ısınmadan dolayı iade etmiştim 2 ay önce
  • Sinann7 kullanıcısına yanıt
    Kasalarin yapilari farkli mi? Ben sadece renkleri farkli diye biliyordum. Eyvallah hocam.

• 2 GB versionunu kullanipta bellek yetmezliği yaşayan var mı?

HB'den aldım.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Siyah kasa mi hocam? Siyahsa isinma da felan bir sikinti yaşadiniz mi?

Dostum ben XO198T (940M) modelini aldım. Farklı bir modeldi benimkisi. Benim kart da 2 GB idi. GTA V'te bütün ayarları fulleyince oynatmıyordu. Video belleği aşıldı lütfen ayarlarınızı düşürün diye bir uyarı geliyordu.

• Sağdan ve soldan bakıldığında ekran karariyor mu? Ekran kalitesi nasil parlama felan var mi?

• Sinerjide mükemmel hazır sistemler var şu linkteki mesela 2200 küsüre denk geliyor bizim bu Asus notebooktan çok daha iyi oyun performansı verir. Masaüstü mü toplasam diye düşünüyorum

http://www.sinerji.gen.tr/sinerji-dcs380-i3-6100-8gb-1tb-r9-380-asus-pmu70342
  • Size uzman sorusu

254DC mi
    http://www.sadecenotebook.com/asus-x550vx-dm254dc-pmu401517

277DC mi

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550vx-dm277dc-i7-6700hq-12gb-1tb-2gb-gtx950m-156-freedos-pmu354352

254 e ram ve ssd almak lazım
    277 yede ssd almak lazım

:)

277nin 2gb lık gts950m i düşündürüyor sadece

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.