Şimdi Ara

Asus X550LN Serisi Notebook İncelemesi ve Kullanıcılar Kulübü (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.747
Cevap
17
Favori
72.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Laptop iyi güzel de bi gt860m koymamislar ki

Yalniz öyle çok asiri oyun oynamam diyene tam bir f/p urunu gibi duruyor eğer fiyati 2000 civariysa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leiter

Ben de pcdepodan x550ln-xo007d modelini sipariş vermiş bulunmaktayım.

Seri numarasını sordunuz mu sipariş verirken ? Sormadıysanız elinize geçtiğinde seri numarasını kontrol edermisiniz ?
  • Malesef asusda yok herhalde o özellik :(

Yalnız pili sabitlemek öyle çok da uzatmıyacaktır süreyi. En fazla 7-8 ay uzatır sadece. Zaten %100 ikende direk prizden sağlıyor gücü. Ara sıra %97de takılı kalsada yine aynı şekilde tamamen prizden alıyor gücü. Yani sıkıntı olmuyacaktır bu pili sabitleme durumu, kafaya takmamak lazım.

Siz pildeyken film-video-oyun açmamaya çalışın sadece. Pildeyken ne kadar az güç tüketirse o kadar iyi.
    Bu fiyata gt840m de büyük nimet hocam.

1800 liraya ne bekleyebiliriz ki başka.
  • Biraz araştırdım da Samsungun birkaç modelinde var sanırım bu özellik. Bir program aracılığı ile yapıyor ama o programın full versiyonunu bir türlü bulamadım.

Dediğiniz gibi aslında çok fazla uzun süre etki etmez bataryaya. Taş çatlasa 7-8 ay.

Pildeyken kullandığım da sürekli güç tasarrufunda veya dengeli seviyesin de oluyor zaten.
  • ErencanBütkül kullanıcısına yanıt
    Sormadım ama birisine verdikleri cevapta E5N serisi diyordu.

quote:

Pcdepo Müşteri Hizmetleri 15/07/2014
    Merhaba; Stoklarımızda bulunan modellerin seri numaraları E5N ile başlamaktadır. Saygılarımızla Teşekkür ederiz.
  • 1800 lira mi? O zaman harika.

Bir üst modeli falan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Var. Tabii her bir üst model de fiyatta biraz üstlere çıkıyor.
  • Arkadaşlar bugün yarın bilgisayarı alacağım inşallah düşünenler için en uygun iki sitenin Linklerini veriyorum.. Pcdepo 1750'ye düşebiliyor günlük olarak.

http://www.sadecenotebook.com/asus-x550ln-xo007d-notebook-pmu324158

https://www.pcdepo.com/asus-x550ln-xo007d-notebook

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Leiter kullanıcısına yanıt
    E4N de mi bitmiş? E5N'de ne var acaba çok merak ettim şu an...
  • Pcdepoda 1,729.64 TL Tek Çekim olmuş. Fırsatı değerlendirin...
  • Cihazı kapalıyken şarj edin %100 oluyor açıkken olmuyor birde watch dogs oynayan varmı ayarlar nedir kasma vs :D mediumda 25 fps alıyorum çözünürlük full düşürünce fps artıyor birde beta sürücüsünü kursammı acaba intel sürücüsünü güncellemiştim sonra pc kendi kendine eski sürücüyü kurdu tekrar
  • Watch Dogs kurup deneyeceğim. Onunla ilgilide bir inceleme yapıp emin kardeşimizle beraber konuya sabitleriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: messevim

Bende dediğiniz sorun yok... Acaba modelden modele göre değişiyor mu. veya yukarıda arkadaşın dediği gibi hdd ten hdd ge göre değişiyor mu. Benim kullandığım modelin hard disci Toshiba çünkü.

bende son çıkan seri var.ssd taktığımdan biliyorum.cihazdan "samsung hdd"çıktı. demekki e5n de samsung var.bende de bahsedilen sorun yok.
  • Pcdepoda şu an k.kartına tek çekim fiyatı 1,639.17 TL , alacak varsa kaçırmasın.
  • Beyler pcdepo da kapıda ödeme seçeneği var mı acaba elden vs

Bir de lisanslı direk windows 8'li almak mı daha iyi freedos mu en az arasında 400 lira falan var kafam karışık bir karar veremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smylmzr -- 29 Temmuz 2014; 16:56:56 >
  • gıcık oldum 10 gün önce 1780 e aldım tek çekim.püf
  • Evet çıkartılabiliyor.
  • smylmzr kullanıcısına yanıt
    Kapıda ödeme seçeneği mevcut.

Kendi soruna kendi cevabını vermişsin aslında.. 400 lira az para değil.
  • Azil48 kullanıcısına yanıt
    Bende de toshibanın hdd i takılı. Her seriye ayrı ayrı markamı takıyor bu asus anlamadım gitti..
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.