Şimdi Ara

Asus X550JX XX099D İnceleme ve Kullanıcı Platformu (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.730
Cevap
36
Favori
118.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fan ile ilgili sıkıntı yaşayan var mı hiç? laptobu haftada 2 gün toplamda 2-3 saat açıyorum açtığım da fan çalışmıyor, ısına ısına 80-90 dereceye çıkıyor işlemci. res atıyorum fan çalışmaya başlıyor. birde şarjda değilken güç düğmesine 3-4 kere basınca falan açılıyor, tepki vermiyor ilk bastığımda. garantiye de gönderemem ünide lazım oluyor, anca yazın.

birde değişim/iade falan çıkarsa bizim laptoplara sonuç ne olacak acaba, malum pcdepo'dan aldık. normalde servis belgeyi verir satıcı firma işlemi gerçekleştirir ama pcdepo battı
  • herkez sattımı XX099D unu baya günceldi eskiden konu
  • Arda1043 kullanıcısına yanıt
    ben i7 6700k + gtx 1070 tabanlı sistem topladım
    arkadaşlar da sattı sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    alıcı varsa neden olmasın benim alette satılık :)
    garantide ufak bi klavye işi var sonrasında anlaşabiliriz
    12gb ram 120gb 850 evo
    750gb hdd var dvd yerinde

• MalumEvinYeriniSoranAdam kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, ne kadara topladınız sistemi?
  • MalumEvinYeriniSoranAdam kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun benim asus 1 nci seneyi geçti hala aynı performansda devam :)) ama masaustu gibi kıpırdamıyo yerinden ne mausesini ne klavyesini kullanıyorum..
    Aynı kullanıyormuşuz hocam.
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    ufak bi sıkıntı var bitek macun istiyor bilgisayar
    Servise göndermeyeceğim bakalım ne olacak 1 sene sonra .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün x550JX cihazım dondu kapadım. Tekrar açtığımda biosta başlattı, format denedim hddyi görmedi pc. SSD Takıp formatlayınca açıldı pc ama aşırı felaket kasıyor ne yapayım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    6000 küsür

i7 6700k
    msi gtx 1070 gaming z
    h100i v2
    evga 750w gq 80+ gold
    asus z170 pro gaming
    kingston 16gb ram
    wd 1tb blue
    750 evo 250gb
    mastercase pro 5

• Çok teşekkürler
  • 83 TL'ye Kingston KVR16LS11/4 ekledim bilgisayara. Cihaz kendine geldi. Oyun oynanmıyorsa bile kesinlikle 4 GB ram ile kullanılmamalı bu bilgisayar.
  • ben hala kullanıyorum son gaz devam ssd falan alırım belki 240 gb lık beni bi 6-7 sene daha götürsün yeter ne yapalım bu arada bakımı için makinanın bi garantiye götürüp macunlattırayım mı ne yapayım yardım lütfen
  • spiritus elektros kullanıcısına yanıt
    Bi temizlik macun ister makina

Bende tvye bağlayıp konsol gibi kullanmayı düşünüyorum

K400 Plus alırım sanırım

• Bilgisayar 1 seneyi geçti. 12 gb ramli olanını almıştım ebrar bilgisayardan. klavye mouse ve hdmi dan monitöre bağlayıp takılıyorum genelde masaüstü niyetine kullanıyorum. fan sürekli zorlama çalışıyordu bi kaç ay önce içini açtım. bakır petekler tozla dolmuş temizledim taktım sorun yok gayet iyi 6 ay sonra macun işlemi yapacağım bi kaç sene daha idare eder. monitörünü hiç sevemedim. interetten araştırdım 30 pinli 1080 paneller satılıyor panelini full hd ye çevirmeyi denyeceğim. çinden ucuza getirtebilirim.
  • brhmstn B kullanıcısına yanıt
    Hocam maşallah. Ekran kartı değişse onu da yaparsınız valla.

• Ben samsung 850 evo ssd taktım üstüne 8gb ram yaptım şu anda işimi görüyor garantisi bitmeden servise gönderip içini temizlettireceğim olmazsa kendim özel macun alıp temizlerim. Full HD panel düşündüm ama performans düşer diye vazgeçtim

• Merhaba arkadaslar laptopumun ekranı kırıldı daha önceden böyle bir olay başına gelen varmı yardımcı olursanız sevinirim

• Beyler ses sürücüsü Conexand Smart Audio driverından başka bir alternatif var mı ?. Windows 10 kendi tanıyordu ses sürücüsünü ben o şekilde kullanıyorum gayet memnundum. windows 10 u güncelledim. güncellemeyle conexand olmuş eski sürücüye döndüremedim. Sürücüye geri dön butonu devredışı. bu conexand fl studio v.s programlarda çok büyük sıkıntı çıkarıyor. ne yapabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.