Şimdi Ara

ASUS X550JX-XX097H (İnceleme&Kullanıcı Kulübü) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
11
Favori
19.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arksdaslar bende x550jx le acer arasında kaldım.sizce hangisi daha iyi

http://www.vatanbilgisayar.com/acer-v7-nitro-core-i5-4210h-35ghz-8gb-ram-1tb-hdd-173-2gb-w81-notebook.html#genel-bakis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimbkyrk

Arksdaslar bende x550jx le acer arasında kaldım.sizce hangisi daha iyi

http://www.vatanbilgisayar.com/acer-v7-nitro-core-i5-4210h-35ghz-8gb-ram-1tb-hdd-173-2gb-w81-notebook.html#genel-bakis

Oyun acisindan Acer daha iyi cozunurluk olsun ekran karti bellegi olsun
    http://www.hepsiburada.com/acer-vn7-791g-57bp-intel-core-i5-4210h-2-9ghz-3-5ghz-8gb-1tb-17-3-tasinabilir-bilgisayar-pm-bd601302

• Oyun ve mühendislik programları icin aliyoeum zaten.ekranida 15 inç falan olsaydı daha iyi olurdu

• quote:

Oyun ve mühendislik programları icin aliyoeum zaten.ekranida 15 inç falan olsaydı daha iyi olurdu

Oyun ve muhendislik icin aliyorsan asus al asusun islemcisi daha iyi

• 1 ay içinde alicam birini ikiside cok iyi.o anki fiyatlarina göre secim yapicam.cevaplar icin Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Prince

quote:

Oyun ve mühendislik programları icin aliyoeum zaten.ekranida 15 inç falan olsaydı daha iyi olurdu

Oyun ve muhendislik icin aliyorsan asus al asusun islemcisi daha iyi

Merhaba tekrardan. Ben de bugün aldım bilgisayarı size bir kaç sorum olacaktı; yeni açtığım için, bilgisayara şöyle bir güncelleme geldi "nvidia GeForce experience" bunu kurmam gerekiyor mu? Siz kurdunuz mu?

• @NobodysPerfect
    Hocam bence güncellemeyin gereksiz zaten 9 gün sonra windows 10 gelecek şu an bilgisayar hazır kurulu olduğundan bana sanki sıfırdan kurulum istiyor gibi geldi şu windows 10 çıksın yükleyelim bakalım bi
  • quote:

@NobodysPerfect
    Hocam bence güncellemeyin gereksiz zaten 9 gün sonra windows 10 gelecek şu an bilgisayar hazır kurulu olduğundan bana sanki sıfırdan kurulum istiyor gibi geldi şu windows 10 çıksın yükleyelim bakalım bi

Anladım, peki windows 10 için rezervasyon yapmam gerekiyor mu? Yoksa kendiliğinden güncellenir mi? Bir de bunlarda artık format cdsi yokmu? Cdsiz format atabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: NobodysPerfect

quote:

@NobodysPerfect

Anladım, peki windows 10 için rezervasyon yapmam gerekiyor mu? Yoksa kendiliğinden güncellenir mi? Bir de bunlarda artık format cdsi yokmu? Cdsiz format atabiliyor muyuz?

bilgisayari ilk actiginizda geliyor zaten bende geldi yalniz yukseltme icin butun w8.1 guncellemelerinin yapilmasi gerekiyor format cdsi yok windows orjinal bir sekilde geliyor windowsta yuklu olan urin anahtarini programlar araciligiyla ogrenip windows 8.1 msdn kopyasini indirip bu urun anahtarini girerseniz orjinal olacaktir yalniz bendeki orjinal windowslu geldi vatandan aldigim icin vatandan baska yerler freedoslu satiyor diye biliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NobodysPerfect

quote:

@NobodysPerfect

bilgisayari ilk actiginizda geliyor zaten bende geldi yalniz yukseltme icin butun w8.1 guncellemelerinin yapilmasi gerekiyor format cdsi yok windows orjinal bir sekilde geliyor windowsta yuklu olan urin anahtarini programlar araciligiyla ogrenip windows 8.1 msdn kopyasini indirip bu urun anahtarini girerseniz orjinal olacaktir yalniz bendeki orjinal windowslu geldi vatandan aldigim icin vatandan baska yerler freedoslu satiyor diye biliyorum

Ben de vatandan aldım içinde windows 8.1 yüklü. Bu dediklerinizi yinede yapmam gerekiyor mu? Çok soru soruyorum, kusura bakmayın

• @NobodysPerfect
    Siz sadece windows update ile tüm güncellemeleri yükleyin altta windows 10'a yükseltme bildirimi gelecek oradan rez alın ondan sonra 29 temmuzu bekleyin
  • quote:

@NobodysPerfect
    Siz sadece windows update ile tüm güncellemeleri yükleyin altta windows 10'a yükseltme bildirimi gelecek oradan rez alın ondan sonra 29 temmuzu bekleyin

Tamamdır. Siz hiç oyun yüklediniz mi peki?

• @NobodysPerfect
    11 tane oyun kurulu şu an
  • hocam bende bugün aldım vatandan fakat ekran kartı bölümü gördüğün gibi sıkıntı nedir neden gtx 950 yazmıyor ayrıca csde dediğin fpsyi lowda bile vermiyor.
    makinayı aldım driverler yüklü şekilde geldi. windows 8.1 . nvidia sürücüsünüde manuel güncelledim. ama ekran kartı canımı sıkıyor.
     ASUS X550JX-XX097H (İnceleme&Kullanıcı Kulübü) ASUS X550JX-XX097H (İnceleme&Kullanıcı Kulübü)

• dün geceden itibaren vatan fiyatı tekrar 2.974 TL'e çekmiştir ve bu fiyattan 1 tane bile satamaz, heralde o parayı bu alete veren de çıkmaz.

aslında ebrar nova pcdepo gibi yerler stoklarına uygun fiyattan soksalar bu model üzerinden iyi bir para akışı sağlarlar da onlar da uykuda :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodrigo12 -- 21 Temmuz 2015; 21:34:18 >
  • xray351 X kullanıcısına yanıt
    ne yani hocam aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcılarında nvidia gtx950m yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xray351

hocam bende bugün aldım vatandan fakat ekran kartı bölümü gördüğün gibi sıkıntı nedir neden gtx 950 yazmıyor ayrıca csde dediğin fpsyi lowda bile vermiyor.
    makinayı aldım driverler yüklü şekilde geldi. windows 8.1 . nvidia sürücüsünüde manuel güncelledim. ama ekran kartı canımı sıkıyor.
     ASUS X550JX-XX097H (İnceleme&Kullanıcı Kulübü) ASUS X550JX-XX097H (İnceleme&Kullanıcı Kulübü)

Nvidia oluşturucu sekmesinde gözükür dxdiagda
    Ayrıca sen şu an intel ile oynuyorsun nvidia denetim masasına gir 3D ayarlarının yönetilmesine gel Yüksek performanslı Nvidia işlemcisine al o seçeneği
     ASUS X550JX-XX097H (İnceleme&Kullanıcı Kulübü)

• Ürünü ben de inceledim. Panel parlak ekran ama ben ne kötü paneller gördüm, bu panele kötü denmez, ortalama denir. Benim incelediğim modelde sağ hoparlörden ses gelmiyordu, vatan birebir değişim yaptı. Bakalım maddi durum düzelsin kendime de almayı düşünüyorum.

Ayrıca klavyeden de bahsetmem gerek, gayet güzel, sağlam bir klavyesi var. Arkadan aydınlatmalı olsa hoş olurdu ama. Bir de eksik gördüğüm Dell, Lenovo, Samsung gibi firmalarda olan "batarya şarj sınırlama" uygulamaları. Gerçi çıkabilen batarya, çok birşey olmaz.

HDD olarak Hitachi kullanılmış. Hitachi, bir WD markasıdır. WD kendi adına yakışmayan HDD'leri Hitachi olarak satıyor

Ram 4+4GB Dual Channel, 4GB'si O/B. Madem O/B yapacaksınız bari CL9 taksaydınız dedim gördüğümde. Bellekler Samsung marka.

İş bilgisayarının resmiyeti, mühendisliğin işlemci gücü(5 serisi i7'lerde bu fiyata ancak U serisi alınır o da 4 çekirdek değil), oyuncunun istediği GPU'lardan biri. Güzel bir bilgisayar olmuş, gene :)

• Bende bugün vatandan aldım cihazı. Tekrar indirmişler fiyatını.

Bu konuyu da kullanıcılar kulübü haline getirebiliriz.

• Şuan vatanda fiyatı 2500 . Geçen hafta 3bindi. Laptopu ancak haftaya alabilirim umarım tekrar yükselmez fiyatı çünkü sadece vatanda var bu laptop .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.