Şimdi Ara

ASUS X550JX KULLANANLAR KONUYA LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yazın bu sıcağında bu laptoplarla pc işlemci ve ekran kartı ısısı kaça kadar çıkıyor?Benim ekran kartı 80 derece,işlemci 90-92.

• i5 li olan var. oyunlarda bu değerlerin daha yükseğine bile çıkabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çerkes

i5 li olan var. oyunlarda bu değerlerin daha yükseğine bile çıkabiliyor.

Usta bilgisayara termal macun aldım.Kar etmedi.Gittim Zalman'ın en kaliteli macununu aldım yine kar etmedi.Bilgisayar alev alev.Harddisk bile alev gibi yanıyor.Dedim tek bende mi sorun var.İ7 işlemci ve GTX 950M kart var.
  • enestr29 E kullanıcısına yanıt
    Bende i5lisi var beam drive oynarken islemci 95 ekrankarti 85 oluyor

Gta 5 ve diger oyunlarda en fazla islemci 80 ekran karti 75 oluyo tabi altinda sogutucuda var benim

alali nerdeyse 2 sene olacak daha termal macun degistirmedim

Sogutucun yoksa bol fanli bi tane al cok faydasi oluyo

birde turbo boostu kapat tavsiyemdir çünkü oyunlarda hiçbir faydasi yok bizzat denedim sıcaklık arttırıyor sadece

Birde benim ekran kartimda overclock var 3 5 derece oda yukseltiyor sıcaklığı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X550JX-XX097H kullanıyorum ben de. Benim bilgisayarım da cayır cayır yanıyor. Sol taraftaki o fan kısmının olduğu yere elimi koyamıyorum çoğu zaman. Bilgisayarı zorlayacak hiçbir şey yapmadan dizi/film izlesem bile eli ısıtacak düzeyde sıcak oluyor. Acaba tek sorun bende mi diye düşünmeye başlamıştım da konuyu gördüğüm iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOX97

X550JX-XX097H kullanıyorum ben de. Benim bilgisayarım da cayır cayır yanıyor. Sol taraftaki o fan kısmının olduğu yere elimi koyamıyorum çoğu zaman. Bilgisayarı zorlayacak hiçbir şey yapmadan dizi/film izlesem bile eli ısıtacak düzeyde sıcak oluyor. Acaba tek sorun bende mi diye düşünmeye başlamıştım da konuyu gördüğüm iyi oldu.

Usta gittim en kaliteli termal macunu sürdüm.En kaliteli soğutucuyu aldım 5 derece bir düşüş oldu.Isınmayı şöyle indirdim.Oyun oynarken sabit 30FPS yapınca 70 i geçmiyor.30FPS yapmayınca işlemci 94 lere vuruyor.Ekran kartı 85 lere.Anca böyle hallettim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.