Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (992. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.017
Cevap
236
Favori
706.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 990991992993994
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar asus x550jk nın tetik ve tocuhpad flexlerinin kaç pin felan olduğunu bilen var mı? sipariş vereceğim de bilmiyorum bunları yada örneği varsa resmini atarsanız çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: predator93

2014 ASUS X550ln i5 4200u 6gbram laptop kullanıyorum. bazen hiçbir şey yapmazken bile ana ekranda kitlenip donup kalıyor. güç tuşuna basarak kapatmak zorunda kalıyorum. donma sebebi nedir?
    hdd can çekişiyor gibi
  • Hocam bende Asus x550jx xx171d var i7 li model geçen benimde flex kablosu bozuldu.Touchpad 8 pin , power tuşu 6 pin kullanıyor isterseniz touchpad linkini atabilirim n11 den almıştım ama Aliexpres de daha ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

hdd can çekişiyor gibi

Alıntıları Göster
    çözümü nedir acaba?
  • predator93 kullanıcısına yanıt
    az yukarıda yazdım ssd takın derim 200 tl civarı indirimden aldım 15 gün önce 240 gb sandisk marka ama bütçe iyiyse samsung evo da tavsiyemdir çok basit ssd takmak ve hız süper oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 2 Nisan 2019; 23:50:50 >
  • Çok iyi olur hocam bi linkini atarsan,aynıdır heralde flex kabloları. Ters düz olayı varmış uçlarda sanırım o yüzden istiyorum linkinide,bekliyorum hocam çok teşekkürler.
  • predator93 kullanıcısına yanıt
    SSD almanızı öneririm. Bundan yaklaşık 10 gün önce Crucial marka aldım ( BX500 serisi 480 GB 420 TL ye ) . Önceden 35-40 saniyede açılan bilgisayarım şimdi 5-7 saniyede açılıyor. Eski harddiskinizi de DVD okuyucunun yerine takıp programlar haricinde SSD yi de yormamış olursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paylaşalım bulunsun

ASUS X550JX SSD VE CADDY TAKMA

• Arkadaşlar bu laptopta Windows 7 kullanan var mı kullanan varsa performansı nedir tavsiye eder misiniz?
  • SirusBro kullanıcısına yanıt
    bence kötüydü w10 yaptım
  • Herkese iyi akşamlar belki bilen çoktur ama daha önce karşılaşmamışlar için bir tecrübemi paylaşmak istiyorum. Kasanın altındaki bütün vidaları sökmeden (hddnin olduğu yerdeki kapak sökülünce ortaya çıkanlar dahil ) klavyeyi sökmeye çalışmayın. Zorladım ve akabinde bir kaç tırnak kırıldı çok pişmanım

• Merhabalar, Asus X550JK-XO012D model notebook kullanıyorum. Bataryası bitik durumda, Asus servisini aradığımda ellerinde olmadğını söylediler. Sizce güvenilir orijinal bataryayı nereden bulabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: muhtesemgitlan

Herkese iyi akşamlar belki bilen çoktur ama daha önce karşılaşmamışlar için bir tecrübemi paylaşmak istiyorum. Kasanın altındaki bütün vidaları sökmeden (hddnin olduğu yerdeki kapak sökülünce ortaya çıkanlar dahil ) klavyeyi sökmeye çalışmayın. Zorladım ve akabinde bir kaç tırnak kırıldı çok pişmanım
    vidaları söküp kredi kartı gibi bir şeyle yanları açtırsan kırılmazdı alt videoyu incele

• NobodysPerfect kullanıcısına yanıt
    selam. benim aldığım X550JK içindi ama baktım geçmiş siparişlerime kapanmış aldığım ürünün satışı aldığım satıcı alta link ve ürün resmini koyuyorum öyle görünüyordu ama şu linkteki benziyor gibihttps://urun.n11.com/batarya-pil/asus-x550jk-xo012d-x552ldv-sx581h-laptop-batarya-pil-a-P326007765?gclid=EAIaIQobChMI5uLknOy-4QIVy4eyCh2tJA06EAQYASABEgI6TfD_BwE&amp;gclsrc=aw.ds

aldığım satıcı şuydu
    https://www.n11.com/magaza/alfabilgisayar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 8 Nisan 2019; 12:41:4 >

• NobodysPerfect kullanıcısına yanıt
    Alfa bilgisayarda orijinal olanı var. Elden 250 liraya almıştım Kasim-Aralık gibi

• Arkadaşlar selamlar aşağıdaki linkteki ram'i alacağım. Herşeyini kontrol ettim mhz'den tut voltuna kadar bir sorun göremedim. Gene de bilgili arkadaşlar bakıp onaylarsa sevinirim. Ayrıca hdd için caddy almak istiyorum önerdiğiniz herhangi bir caddy var mı? Şimdiden her ikisi içinde teşekkürler
    https://www.akakce.com/bellek/en-ucuz-kingston-hyperx-impact-black-8-gb-1600mhz-sodimm-ddr3-hx316ls9ib-8-fiyati,4671891.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaveez -- 10 Nisan 2019; 18:15:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaveez

Arkadaşlar selamlar aşağıdaki linkteki ram'i alacağım. Herşeyini kontrol ettim mhz'den tut voltuna kadar bir sorun göremedim. Gene de bilgili arkadaşlar bakıp onaylarsa sevinirim. Ayrıca hdd için caddy almak istiyorum önerdiğiniz herhangi bir caddy var mı? Şimdiden her ikisi içinde teşekkürler
    https://www.akakce.com/bellek/en-ucuz-kingston-hyperx-impact-black-8-gb-1600mhz-sodimm-ddr3-hx316ls9ib-8-fiyati,4671891.html
    sorun olacağını sanmam ama genelde bu ramin ince tip olanı alıp takıyorlar bir önceki sayfada biri yazmıştı hatta şu rami kullanıyormuş
    https://www.hepsiburada.com/kingston-valueram-8gb-1600mhz-ddr3-notebook-ram-kvr16ls11-8-p-BD304580?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 11 Nisan 2019; 12:59:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: canpolat_28

Hocam ikinci linkteki Rami kullanıyorum ve onu almsnı tavsiye ederim
    İlk linkteki siyah olanla sizin kullandiginiz arasindaki fark nedir? Ona gore almak istiyorum. Ayrica ustte alinti yapan arkadasa da cok tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 990991992993994
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.