Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (986. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.017
Cevap
236
Favori
706.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 984985986987988
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Balistik16

Laptoptan çıkan hhdyi yerleştirebilirsin bende o şekil kullanıyorum

Tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • berfuemre kullanıcısına yanıt
    Hayatta satmam ben olsam.
  • Merhaba
    Ben bu üründe pupg oynayabilir miyim Steam de birazcık param var almayı düşünüyorum da.
    Oynayan vs var mı tat verir mi. 12 GB ram vs SSD var makinada bir katkısı olacağını düşünmesem de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yucelugr kullanıcısına yanıt
    Hocam ben oynuyorum ama very low ayarlarda, turbo boost u açarak ve yandan vakum fan kullanarak 40-50 fps arası ne kadar keyif alabilirsen o kadar oynuyorum iste. 5-6 maç sonra da fps droplar yaşamaya başlarsın. Yine de buna şükür parasını fazlasıyla hakettiğini düşünüyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yucelugr kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, Yeterli soğutmayı sağladığın surece problem olacağını düşünmüyorum Hocam. Çok çok kötü değil zaman geçirmek için oynayabilirsin ama başarı beklersen çok mantıklı olmaz. Birebirde tam çatışırken fps drop yaşayıp anlık oyun donuyor geri geldiğinde ölmüş oluyorsun :)

• makinede tık yok maşallah. hala tas tamam devam. 12 gb ram 128 gb ssd var. bizim 2 yaşındaki oğlan üstünde tepiniyor ama taş gibi hala.
  • 4-5 sene önce, bu bilgisayarı aldığım O GÜN'e şükürler olsun Yarabbi...

1.5 milyara aldığım cihaz şöyle ya da böyle, ama sonuç olarak witcher 3 oynattırıyor kardeşim. Her ne kadar parasının hakkını sonuna kadar verip, görevini fazlasıyla layıkıyla yerine getirmiş olsa da, artık daha iyi bilgisayar istiyorum doğrusu ama param yetmiyor. Elimizde olanla yetinmek ve alabildiğimiz en iyi performansı almaya çalışmak mutluluğumuzu arttırır bence. Bu yüzden diyorum ki acaba KRAL'a harici olarak bir GTX 1050ti bağlayabilir miyim? Bilgisayarıma ne gibi bir performans katabilir? Pc'mizin işlemcisi bu yükün altından kalkabilir mi?

Ve eğer bundan daha saçma fikri olan varsa, o fikri duymak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 29 Kasım 2018; 15:46:49 >

• aynısını ben de yapmak istiyorum.

• Çok gereksiz bir yatırım olur. İşlemci üzer ,zira çift çekirdek yetersiz kalıyor.
  • Çok masraflı olur. Wifi kartını iptal etmek gerekir ucuza gelmesi için. Masraf ederseniz de o paraya kasa ve 1050ti sistem alırsınız (sanırsam gtx 1050ti sizin elinizde var) Cpu kaldırmasına kaldırır bence ama mesele o değil.
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    50-60TLye Pcie - Mini Pcie dönüştürücülerden alınıp wifi kartını iptal ederek yerine takılabilir. Wifi için de USB wifi dongle 'larından alınabilir. 50 tl falan onlar da. Yani ekran kartı hariç 150 tlyi geçmez. Tabii eğer laptopu oyun oynarken ( harici ekran kartıyla ) harici bir ekran ile kullanacaksa. Yoksa 200 TL lik aparattan alması gerekir.

• concortt kullanıcısına yanıt
    200 tl ye hangi aparat var merak ettim isim verseniz de olur link şart değil. Genelde 1000tl en ucuzu oluyordu.
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Pci-e PCIe EXP GDC harici Laptop Video kart Dock İstasyonu ATX kablosu için Mini pci-e arayüzü genişleme cihazı

https://s.click.aliexpress.com/e/cWddJm7B

• İyi günler arkadaşlar ben bu bilgisayarda ac originsi tüm ayarlar lowda oynayabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchihasasukee

İyi günler arkadaşlar ben bu bilgisayarda ac originsi tüm ayarlar lowda oynayabilir miyim?
    Oynarsın 30 fps sabit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirusBro -- 5 Aralık 2018; 19:48:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apali42

Benim bilgisayarın wifi kartı athernos 2.4 GHZ CS GO da modeme wifi ile bağlayınca ping artmıyor ama belli aralıklarla oyun 1 saniye geriye gidiyor ama modeme kablo ile bağlayınca bu sorun ortadan kalkıyor.X550jk 5ghz desteklemediği için mi acaba bu sorun? Asusun sitesinden güncel driverlerı kurdum yine aynı.Sizdeböyle bir sorun yaşadıniz mı?

Birde ekranı 90 HZ e kadar çıkaran arkadaşlar varmış.Donanım olduğu için pek inanamadım.FPS i frapsla ölçebiliyoruz ama bu ekranın HZ ini ölçebilecek program var mı acaba.Gerçekten 90 HZ olur mu?

https://www.testufo.com Sitesinden test edebilirsiniz

• SirusBro kullanıcısına yanıt
    Oynayamaz full low'da zor bela 15 fps veriyordu.

Bu arada bilgisayarın macununu değiştireyim dedim performans yükselsin sıcaklık düşsün diye ve artık bir bilgisayarım yok. Satışa çıkarsam 1200 liraya satabileceğim bilgisayarım kullanılamaz hale geldi. Kamyon çarpmışa döndü mazlum bilgisayarım. Bilgisayarsız nasıl yaşayacağım meraktayım...

Ne kadar zor ulaşılıyor bu lanet olası cihazın fan bölümüne. Bütün vidaları da yalama yaptı. Sanki vidalamışlar da mıhlamışlar mübarek...

Ah ah şu ayarda bir pc şu sıralar kaç paradır acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Oynayamaz full low'da zor bela 15 fps veriyordu.

Bu arada bilgisayarın macununu değiştireyim dedim performans yükselsin sıcaklık düşsün diye ve artık bir bilgisayarım yok. Satışa çıkarsam 1200 liraya satabileceğim bilgisayarım kullanılamaz hale geldi. Kamyon çarpmışa döndü mazlum bilgisayarım. Bilgisayarsız nasıl yaşayacağım meraktayım...

Ne kadar zor ulaşılıyor bu lanet olası cihazın fan bölümüne. Bütün vidaları da yalama yaptı. Sanki vidalamışlar da mıhlamışlar mübarek...

Ah ah şu ayarda bir pc şu sıralar kaç paradır acaba?
    1280x720 de oynar

https://www.youtube.com/watch?v=VIQ2LkYH35I

https://www.youtube.com/watch?v=4OkzzPaHoos

• Arkadaslar merhaba acil para ihtiyacımdan ddolayı Laptopumu satmak durumundayım. 8 gb ram mevcuttur Ssd Yoktur

• gurcagy kullanıcısına yanıt
    Biraz ucuz bir rakama satıyorsun hoca, 3800 liradan aşağıya satma bence.

• 
Sayfa: önceki 984985986987988
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.