Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (982. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.017
Cevap
236
Favori
706.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ya benimki bağlanmıo 1 sn kadar bağlanıo sonra gidiyor
    hani ethernet kablosunu takınca "clik" diye ses gelir ya hah oturdu dersin bunda olmuyor
    sanki boşluğa düşüyor.
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Maalesef yine aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bunun orijinal adaptörünü bulabilcegimiz bir yer varmı aceba?

• James donkey ssd kullanan sanırım aramızda yoktur ama varsa bu windows yükleme problemini nasıl geçtiler acaba.
    Bu ssd de uyumsuzluk olduğu söyleniyor. Bir çok kişi aynı problemi yaşamış ve çözüm bulamadım maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

James donkey ssd kullanan sanırım aramızda yoktur ama varsa bu windows yükleme problemini nasıl geçtiler acaba.
    Bu ssd de uyumsuzluk olduğu söyleniyor. Bir çok kişi aynı problemi yaşamış ve çözüm bulamadım maalesef.
    hocam ne yaptin cozum buldun mu bende siparsi verdim ama daha gelmedi geldikten sonra bende dener sonucu yazarim

• optikzom O kullanıcısına yanıt
    İade ettim bugün başka marka ssd almayı düşünüyorum para hesabıma yattıktan sonra.
    Şuan için uyum problemi oluşan donanımlara bir çözüm yok maalesef. Umarım sizde uyum sağlar problem olmaz.

Sorunsuz şekilde ssd kullanan arkadaşlar acaba hangi marka model kullanıyorlar yazabilirler mi?
    Yeni bir tane almayı düşünüyorum sıkıntı çıkmadan kullanmak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiftlenbik -- 27 Eylül 2018; 16:28:54 >
  • quote:

İade ettim bugün başka marka ssd almayı düşünüyorum para hesabıma yattıktan sonra.
    Şuan için uyum problemi oluşan donanımlara bir çözüm yok maalesef. Umarım sizde uyum sağlar problem olmaz.

Sorunsuz şekilde ssd kullanan arkadaşlar acaba hangi marka model kullanıyorlar yazabilirler mi?
    Yeni bir tane almayı düşünüyorum sıkıntı çıkmadan kullanmak için.
    hocam ben samsung 850 evo kuanmıştım sıkıntı yoktu
  • selim-133 S kullanıcısına yanıt
    Hocam para olsa o kadar alacağım lakin yok maalesef.
    Daha ucuza olan markalarda kullanmış olup problem yaşamamış varsa eğer ona göre alacağım bende.
  • Shiftlenbik kullanıcısına yanıt
    para olunca böyle bilindik markalar alıp takmak en iyisi bence

• Adata, Sandisk, Kingston, WD ssd kullanan arkadaşlar varmı. James Donkey ssd aldım uyum problemi yaşadım.
    Problem yaşamayacağım bir marka bakıyorum. Fiyatı yüksek olduğunsan samsung alamıyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiftlenbik -- 28 Eylül 2018; 16:58:13 >
  • quote:

Adata, Sandisk, Kingston, WD ssd kullanan arkadaşlar varmı. James Donkey ssd aldım uyum problemi yaşadım.
    Problem yaşamayacağım bir marka bakıyorum. Fiyatı yüksek olduğunsan samsung alamıyorum. :)
    forumda sandisk kullanan vardı hatta hepsiburada sandisk ssd yorumlarda bu pc için aldığını ve memnun olduğunu yazanı görmüştüm
  • Nead four speed payback full ekran yapamıyorum ya laptop nasıl cözerim taha once boyle bi sorunla karsılasan oldumu

• kocaman29 kullanıcısına yanıt
    Hocam alt + enter dener misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: canpolat_28

Hocam alt + enter dener misiniz
    denedım hocam daha neler denedım.
     Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformuböle kalıyor. oyun yuklenıyorken tam olacak mış gibi oluyor 2 3 defa ama olmuor. cıldırdım. oyundanda soğudum
    Hocam win 10 da böyle bir problem yaşamadım 8 ile alakalı muhtemelen

• arkadaşlar bataryam öldü batarya alabileceğim güvenli bir site var mı? n11de baktım 129tlye de var 300 tl yede ne yapmam lazım ?
    Forza horizon 4 demo oynuyorum 2 gündür hem oyunun grafikleri hemde pc nin performansı çok şaşırttı. Dx12 nin tüm nimetlerinden yararlanan çok güzel bir oyun. Cpu ve gpu kullanımı çok dengeli. Forza horizon 3 de oynamıştım ama performans kararsızlıkları vardı. 4 te bunlar ortadan kalkmış optimizasyonu güzel bir oyun olmuş. Tavsiye ederim. Ben malum yerlere düşmesini bekliyorum.

Çıkalı 4 yılı geçti 1366x768 de hala iyi işler çıkarıyor pc.

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLTaR_07 -- 9 Ekim 2018; 17:20:2 >

• ikinci el ekran satmak isteyen varsa alabilirim

• aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    Ram ne kadardı hocam 4 mü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.