Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (935. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.017
Cevap
236
Favori
706.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • garantimin bitmesine daha 20 25 gün var. asus sitesinden tamire gönder diyince ürün satış kısmına gelince ürünün garantisi bitti diyor. fatura elimde yok. nasıl olacak bu iş?
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    aldığın yere rica edelim , şu şu tarihlerde alışverişim olmuştu fatura kopyasınıaslı gibidir kaşesi vurup gönderebilir misniz diye...
    sonra doğruca servise...
  • sendemail kullanıcısına yanıt
    Aldığım yer pcdepoydu patladı gitti adamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim bilgisayarın garantisi yok. Ama gidip bilgisayarcı ya vermek istemiyorum bu temizlik işi için. Servise göndersem ne kadar tutar genel temizlik? Fan bakımı termal macun vs.

• Bilgisayarı 4+4 gb ram ile kullanıyordum, bugün eski bir laptoptan çıkardığım 8 gb rami takarak 4+8 e çevirdim bilgisayarı ancak bilgisayarın açılış süresi neredeyse 2 katına çıktı. Bunun dışında bilgisayarın kullanımında herhangi bir yavaşlama olmadı, sadece açılış yavaşladı.

Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu, neden olabilir tahmini olan var mı? Memtest86 ile ram testi yaptım ve 0 hata ile bitirdi testi.
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    gene sanslisiniz almissiniz pcyi parayi verip de alamayanlar vardi

• Arkadaşlar elimde 8gb ram'li x550jk vardır, ilgilenenler olursa yardımcı olabilirim.
  • 7-8 aydır ; solitaire ,excel'de at resmi çizme dışında doğru düzgün ,oyun oynamıyordum , dün imdadıma The Surge adlı bir oyun yetişti :

Ayar mayar çekmeden doğruca daldım oyuna , tek kelimeyle enfes yapmışlar , dark souls 3 zorluğu ve tadında fakat tamamen futuristik dizayna sahip güzel bir oyun .

bu link 8 gb ram ve 850 ile oynanış videosu ,https://www.youtube.com/watch?v=L18nn09yByI

türü sevenler için şiddetle tavsiye derim

• Bilgisayarda işletim sistemi olarak Ubunu kullanan var mı? Windows'taki renk ayarlarını(gerçi renk ayarı yapmıyordum, splendid yetiyordu) Ubuntu'da nasıl uyguluyoruz? Uygun color profile bulamadım bir türlü.
  • Bu linkteki RAM'den almayı düşünüyorum bundan kullanan var mı? Ürün değerleri, desteklenen değerler ile uyuşuyor zaten yorumlarda da Asus X550JK ile uyumlu yazanlar var.

http://www.hepsiburada.com/kingston-valueram-4gb-1600mhz-ddr3-notebook-ram-kvr16ls11-4-p-BD304579?magaza=Hepsiburada
  • Uyumlu hocam bunun 8 GB olanını taktım

• Arkadaşlar merhaba. Bende de 4gb gömülü versiyonundan var bu cihazın. Asusu arayıp sevis tagi vererek sordum bu cihaza ram ekleyemezsiniz dedi. Onlar mı bu konuda cahil? Belleği 8gb upgrade ederek totalde 12 gb kullanan var mı aranızda? Sorun yaşıyor musunuz?
  • Makineyi temizlettirdim sanki yeni bir bilgisayar almış gibi oldum şuanda.
    Fanda hava çıkacak ufacık bir yer kalmış termal macun desen zaten çoktan gitmiş.
  • Shiftlenbik kullanıcısına yanıt
    Kaça temizlettiniz ve kendi servisinde mi temizlettiniz?

• ewQ kullanıcısına yanıt
    Herkesin 4gb zaten dostum. Uyumlu bir ram ekleyerek 12 olarak kullanabilirsiniz.

• PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS oyununu deneyen var mı benim pc 12 gb sizce kaldırır mı , kaç fps alabilirim
  • Eugnie kullanıcısına yanıt
    40 civarı alırsın bazen fps drop olabilir

• BilgiFakiri kullanıcısına yanıt
    50tl temizlik+macun.
    Servis ile ilgili kötü şeyler yazanları duydum. Garanti süresi de geçmişti Eskişehir'de bir bilgisayarcıya yaptırdım şehir dışından kargo alıp ilgilenebileceğinide söyledi lazım olursa gönderirim broşürünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilgiFakiri

40 civarı alırsın bazen fps drop olabilir

Grafikler hangi ayarda olur hocam
  • Eugnie kullanıcısına yanıt
    Orta seviye olur diye tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.