Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (912. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.017
Cevap
236
Favori
706.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: whitemountain44

FIFA 17 Demo çıktı Origin üzerinden indirilebiliyor 7 GB boyutundaymış. Pc şehir dışında birkaç gün sonraya kadar deneme imkanım yok maalesef GTX 850M performasını merak ediyorum deneyen olursa yorumlarını yazabilir mi kaç gb ramle ssdli veya ssdsiz kaç fps aldığını vs yazabilirseniz iyi olur.

İşlemci gücü %80'de ve 8gb ram ile ultra ayarlarda (1366x768+ultra+4x msaa ve ssd yok) denedim. Geforce sürümü 364.72. Fps sınırı yokken 75-80 civarı fakat akıcı değil. Fps'yi 60'a sabitleyince yağ gibi oldu. Sabit 60 fps'de gayet iyi oynanılıyor. 59'a düşmüyor. Hdmi kablosunun ucu kırıldığı için malesef tv'ye bağlayıp 1080p'de deneyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ht1baron -- 14 Eylül 2016; 2:33:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

quote:

FIFA 17 Demo çıktı Origin üzerinden indirilebiliyor 7 GB boyutundaymış. Pc şehir dışında birkaç gün sonraya kadar deneme imkanım yok maalesef GTX 850M performasını merak ediyorum deneyen olursa yorumlarını yazabilir mi kaç gb ramle ssdli veya ssdsiz kaç fps aldığını vs yazabilirseniz iyi olur.

İşlemci gücü %80'de ve 8gb ram ile ultra ayarlarda (1366x768+ultra+4x msaa ve ssd yok) denedim. Geforce sürümü 364.72. Fps sınırı yokken 75-80 civarı fakat akıcı değil. Fps'yi 60'a sabitleyince yağ gibi oldu. Sabit 60 fps'de gayet iyi oynanılıyor. 59'a düşmüyor. Hdmi kablosunun ucu kırıldığı için malesef tv'ye bağlayıp 1080p'de deneyemiyorum.

kasıyor 1080 de aa de kapalı

• Arkadaslar bios update nasil yapiliyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de akşam deneyeceğim FIFA 17 demoyu
  • bir kez daha sorucam cevap alamadım.

bu pc nin 4gb ramli modelini kullanıyorum. DOOM'u kaldırır mı? oynayan var mı 4gb ramli modelle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinyalci52

Arkadaslar bios update nasil yapiliyor ?

Bilen yok mu

• quote:

quote:

Bilen yok mu

Asusun kendi sitesinden x550jk yi secip driverlari incele orada olmasi lazim

• quote:

quote:

Bilen yok mu

Asus'un kendi sitesinde "bios update tool" var , indir.

Ardından ,yine Asus'un sitesinden en son biosu indirmen lazım .Ardından şunu okuyoruz,

https://www.asus.com/tr/support/faq/1008859

not: Gerekmedikçe , meraktan bios güncelleme yapmak sakat iştir.İhtiyaç duyulmadıkça girişmemek lazım...

• Arkadaş bu bilgisayar hiçbir yerde yok! Bütün sitelerde ya satış durdurulmuş ya da stok bitmiş. Hatta Teknolojikapında.com'un (Adı o muydu ya) Domain'i şu anda satışta. Büyük alışveriş sitelerinde sadece X550JX modeli var ve 3000 TL! Nasıl ve nerden alacağım bu bilgisayarı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigido59

Arkadaş bu bilgisayar hiçbir yerde yok! Bütün sitelerde ya satış durdurulmuş ya da stok bitmiş. Hatta Teknolojikapında.com'un (Adı o muydu ya) Domain'i şu anda satışta. Büyük alışveriş sitelerinde sadece X550JX modeli var ve 3000 TL! Nasıl ve nerden alacağım bu bilgisayarı?

Hiçbir sitede mağazada stokta kalmadıysa 2.el almaktan başka şansın yok

• quote:

quote:

Arkadaş bu bilgisayar hiçbir yerde yok! Bütün sitelerde ya satış durdurulmuş ya da stok bitmiş. Hatta Teknolojikapında.com'un (Adı o muydu ya) Domain'i şu anda satışta. Büyük alışveriş sitelerinde sadece X550JX modeli var ve 3000 TL! Nasıl ve nerden alacağım bu bilgisayarı?

Hiçbir sitede mağazada stokta kalmadıysa 2.el almaktan başka şansın yok

Öyle görünüyor :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

En son çıkan modeli x550vx.
    6. nesil i7 işlemci, full hd ve gddr5 gtx 950m.
    http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/asus-x550vx-dm277dc-i7-6700hq-156fhd-4gb-1tb-gtx-950-2gb-P128594651

• quote:

quote:

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/asus-x550vx-dm277dc-i7-6700hq-156fhd-4gb-1tb-gtx-950-2gb-P128594651

Fiyat uçuk, şu an 2.eline bakıyorum gayet güzel ilanlar var

Bu arada HDD'yi de değiştirebilirim belki önerileriniz var mı (SSD tercih edemem zira kapasiteleri daha düşük)

Touchpad ve klavye kötüymüş diyorlar sizin bu konuda fikriniz nedir?

Ayrıca ekranın görüntü kalitesi nasıl?

i5 4200H işlemcisi renderda ne kadar performans verir?

• quote:

quote:

quote:

Fiyat uçuk, şu an 2.eline bakıyorum gayet güzel ilanlar var

Bu arada HDD'yi de değiştirebilirim belki önerileriniz var mı (SSD tercih edemem zira kapasiteleri daha düşük)

Touchpad ve klavye kötüymüş diyorlar sizin bu konuda fikriniz nedir?

Ayrıca ekranın görüntü kalitesi nasıl?

i5 4200H işlemcisi renderda ne kadar performans verir?

Elimdeki cihaz 2 yıllık oldu. Çok ısınıyor. Ama bu zamana kadar hiç kapanmadı. İşlemci gücünü %80'de kullanıyorum. Touchpad rezalet. Klavyede W ve D harflerinin üzerleri birazcık silindi. Fakat herhangi bir tuş sorun çıkartmadı. Ekran mat ve renkler cansız. Intel hd grafik ayarlarından renk kalitesi yapınca gayet iyi oldu aslında. Ama bu pc oyun pc si. Çoğu oyunu hâlâ yüksek ayarlarda açıyor. Yani multimedya için alacaksan hayal kırıklığına uğrarsın. İçindeki hdd yavaş. Standart 5400 rpm hdd.

• X550JK'nın 4gb ramli modelini kullanıyorum. SSD takviyesi yapmayı düşünüyorum.

Samsung 850 EVO 250GB 2.5-Inch SATA III Internal Solid State Drive ve PNY CS1311 240 GB 2.5 Inch SATA III Internal Solid State Drive modellerinden birisini almayı düşünüyorum.

Bu iki model ssd kullanan var mı?

• klavye ve genel malzeme kalitesi cok iyi degildir, monitorde dahil. Ancak onun dısında hersey perfect.
  • yilmazinhesabi Y kullanıcısına yanıt
    Ben 4gb ramli modelde Samsung 850 EVO 250GB kullanıyorum ve çok memnum. Pc ssd yi taktıktan sonra o kadar rahatladı ve hızlandı ki açılışta daha antivirüs yüklenmeden chrome a girip müzik açabiliyorum
  • alim ari kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Samsung tercih konusunda bir adım önde şimdilik. :)

• Laptobumun fanından ses geliryor baya rahatsız edici şekilde bügün garantiye vereceğim inşlah yaparlar

• Aynı Laptop'u Türkiyede nereden alırım?
  • 
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.