Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (900. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.017
Cevap
236
Favori
706.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 898899900901902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar. Ben de ram ve ssd yükseltmesi yaptım. Garantiyi bozmuyor hocam. Arkadaki ufak kapaklı bölümde yapılan değişikliklerin garantiyi etkilemediğini söylemişti teknik servis.
  • Herkes gibi benimde cihaz çok fena ısınmaya başladı 11 aylık.Ne yapabilirim garanti halledermi?

Witcher 3 lowda 30 fps alıyorum nette birvideoda adam aynı pc ile 45 alıyordu moralım bozuldu sebebi fan temizliği yapmamam mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keremalp7 K kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bendede var ilk aldığım altı hep buz gibiydi artık ısınmaya başladı bence zamanla toz çekiyor ve termal macun özelliğini yitiriyor.

• Acaba içini açmadan süpürge ile filan temizlenir mi? Bilen var mı arkadaşlar?

• Isınma şikayeti için gelmiştim yalnız değilmişim anlaşılan

Bilgisayar açıldıktan 5-10 dakika sonra bu değerlere ulaştı ve yaklaşık 8 saattir çalışmasına rağmen sadece 4-5 derecelik bir artış oldu ama azalma da olmadı. Masaüstü vantilatörümü yarım saat tuttum ama değerler aynı sadece elimin deydiği yerler soğudu.

• 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Süpürge ile tamamen tamizlenmiyor malesef, içini de servisten başka bir yerde açtırmanızı veya açmanızı tavsiye etmem. Yazık olur makinenize. Ben şu an makineyi mahvettim gibi bişe...
  • Senin değerler yine çok iyi, bende şu an makine yanıyor resmen, CPU 90-100 GPU 80 derece civarlarında dans ediyor.
  • ozncb kullanıcısına yanıt
    Hocam servisten mail ile alınmış elimde yazılı kanıt var, hdd-ssd ve ram değişimi garantiyi bozmuyor fakat servise makineyi ilk aldığınızda nasıl ise öyle yollamanız isteniyor.
  • Şaban Oğlu Şaban kullanıcısına yanıt
    Hocam muhtemelen garanti dışı ücretlendirirler, siz gönderdiniz mi ? ne kadar ücret talep ettiler senden ?
  • Kobra_fighterTR kullanıcısına yanıt
    Isınma sorunu deyince direkt anakartı mı değiştiriyor bunlar. Benim makinenin her tarafında problem var fakat tek istediğim şu makinenin ilk günkü gibi serin çalışması. Makine muhtemelen garanti dışı oldu(sökülmedik yeri kalmadı yani) servise gönderince acaba ne kadar hesap çıkartacaklar diye korkar oldum böyle de makineye zarar geliyor ne yapacağımı bilemedim vallahi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avcitalip

Senin değerler yine çok iyi, bende şu an makine yanıyor resmen, CPU 90-100 GPU 80 derece civarlarında dans ediyor.

hocam bilgisayar 65 derece ile açılıyor
    değerler fazla değil doğru ama boştayken bilgisayar eskiden ısınmıyordu özellikle 1 haftadır bu durum var
  • Kobra_fighterTR kullanıcısına yanıt
    Ne kadar ücret talep ettiler acaba ?
  • Beyler bilgisayarın bazı tuşları çalışmıyor tepki vermiyor örn : a s i y b 6 vs. garantiye göndersem hallederler mi ücret talep ederler mi? Başına daha önce böyle bir şey gelen oldu mu?
  • Kesinlikle normal değil benim değerler böyle olduğu halde 65 dereceyle açılmıyor.
  • Hocam gta 5 e son gelen update'den sonra sıcaklık ve sistem kullanım değerleriniz ne durumda acaba ?
  • Ben gta 5 i uzun suredir oynamıyorum sıklıkla cs go oynuyorum benim cihazın ağustos 2015 de alındı işlemci gücü %99 da alt ızgaralar hava alsın diye cd kutuları ile yükselttim soğutucum yok şu aşırı sıcaklara kadar 36-37 derecede açılıyordu chrome da 40 civarında dolaşıyordu cs go da 65-67 civarında geziyordu bu haftalarda pc 40 civarında açılıyor chrome da 50 oluyor cs go da 70 i geçiyor

• 37debdeb37 kullanıcısına yanıt
    Driver güncelle oyunu guncelle geforce dan oyunu optimize edin performans modunda oynadığınızdan emin olun bir de nvidia denetim masasından oyunu nvidia çalıştıracak şekilde ayarlayın

• Hocam naptınız pc ye yav? Benimki 40 derecede açılıyor cs go açıyorum 65 derce civarında geziyor

• Seninkiler normal sayılır ya, benim makine 80-90 götürüyor. servise verecem korkuyorum kim bilir makineye ne kadar para isteyecekler. Üstte birkaç yoruma baktım fandan dolayı yollamışlar adamlara anakart değişimi demişler 1750 lira + ıvır zıvır masraf çıkartmışlar. Zaten ben bu makineyi 1675 e aldım...
  • Seni tanıyorum ben önceden termal macun falan yenilemiştin makine sonra eski haline gelmedi mi? Ben de bir gün servise yollamaktan korkuyorum inşallah(9 ay oldu) 2 yılı sorunsuz tamamlar servisle uğraşmak hiç istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 898899900901902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.