Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (899. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.017
Cevap
236
Favori
706.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 897898899900901
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gencbilmuh

öldü derken garanti süresi dolmadan mı?

Hocam daha 4 ay civarı garantim devam ediyor batarya garantiye dahil ise göndermeyi düşünüyorum. Bararya dahil mi biliyor musunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapalı kutu nerden temin ediceğim pm atar mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Windows 10 işletim sistemine sahip olup herhangi bir kasma problemi yaşayan var mı? Arada sırada bilgisayar donar gibi oluyorda. Normal mi acaba?
  • peymacun kullanıcısına yanıt
    Batarya da dahil evet. Asusun sitesinden başvuru yapabiliyorsun evine kadar gelip alıyorlar kargo ile. Ben de bataryada sorun yaşamıştım kargo yanlış yere gittiği için bi kaç gün fazla uzamıştı işim ama servisi hızlı diyebilirim.
  • Ben de win8.1 kurmuştum ilk ama pek kasma olmuyordu sadece oyunlarda arada bir görüntü kaybı oluyordu sanki. Şuan win10 kullanıyorum gayet akıcı bir sıkıntı yok. Win10daki tek sıkıntı arada bir driver hatası çıkması bilgisayar mavi ekran veriyor lanet bişey.
  • %97 ye kadar dolmasının sebebi windows hızlı başlatmanın açık olması

• windows 10 kullanıpta wifi ı düzgün çalışan biri driver sürümünü paylaşabilir mi? sürekli kopma yaşıyorum
  • ssd+hdd kullanan var m ? hdd caddy montajı basit mi ?ı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jr.SmiTh

Adaptörün kablosunda sıkıntı var ancak oynatınca temas sağlıyor . Pilde %0 yazıyor hep şarj olmuyor onun için eğer oynatırsam çat diye kapanıyor. Garanitye gönderemem çünkü bilgisayar bana lazım
    Ondan yeni adaptör almam lazım nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba
    Benim bilgisayarda da aynı problem var. Pil %0 ve şarz olmuyor yazıyor, bir süre sonra resetliyor.

Adaptörden olduğunu sanmıyorum. Siz nasıl çözdünüz problemi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: martin_eden

ssd+hdd kullanan var m ? hdd caddy montajı basit mi ?ı

ben aldığımdan beri öyle kullanıyorum dostum. 1 yıl olmuştur alalı. aslında çok bi zorluğu yok. sadece dikkat etmen gereken ön paneli sökerken çok fazla yukarı kaldırmadan, ufak bir tornavida yardımıyla dvd bölümündeki vidayı sökmek. daha sonra hdd caddy'yi oraya aynı şekilde takıp paneli yerine oturtman gerekiyor. arkada bulunan tüm vidaları sökmen gerekiyor çıkarman için. ve hangi vidayı nereden çıkardıysan aynı yere takman şart, ön panele zarar verebilirsin.
  • arkadaşlar ssd taktıktan sonra kapağı indirince pc kapanıyor uyku moduna geçmiyor çözüm nedir bilen var mı
  • canpolat_28 kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun var çözemedim şöyle hallettim kapak kapatılınca hiçbir şey yapma diye ayarladım kapak kapattığım zaman sadece ekran kapanıyor pc çalışmaya devam ediyor

• Bilgisayar son zamanlarda epey ısınmaya başladı. Bu sıcakta ben zor dayanıyorum bilgisayar ne yapsın :) Neyse, altına şöyle güzel bir soğutucu almak şart oldu gibi. Kullanıp memnun olduğunuz güzel bir soğutucu önerebilir misiniz?
  • ilgilenen olursa 9 aylık laptopumu satmak istiyorum. Ebrar bilgisayardan alınmıştır. Garantisi devam etmektedir. Kutusu faturası her şeyi tamdır. Kutudan nasıl çıktıysa şuanda da öyledir en ufak çizik, darbe, çalışmayan bir fonksiyonu yoktur. Fiyat 2000TL. İletişim için öncelikle pm atabilirsiniz gün içerisinde kontrol ediyor olacağım.
  • Bilgisayar artık alev atmaya başladı. 1,5 yıllık oldu. Acaba servise yollasam temizlik için ne kadar ücret alırlar? Isınma sorunu düzelir mi? Bir fikri olan var mı?

• merhaba arkadaşlar asus x550jk kullanıyorum uzun bir zamandır usbler çalışmıyor ama söyle bir durum var 1 tb 2 tb gibi usb 3 formatında olan cihazları okuyor ama telefon takınca sadece sarj usb belekler, mouse takınca da hiç bir tepki vermiyor.

windowsu tekrar kurma gibi denemelerim oldu hatta kurulum esnasında usb bellek okumadığı için dvd üzerinden kurulum yaptım. bu konuda ne yapabilirim?
    bu konu hakkında açtığım konu linki:
    http://forum.donanimhaber.com/m_117861689//tm.htm#117861689
  • ram ve ssd takviyesi garanti dışına çıkarır mı ?
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    benimde alet cayır cayır daha 11 ay oldu aslında eskıden soğuk uflerdı ben acmayı denedım yolu bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp7

benimde alet cayır cayır daha 11 ay oldu aslında eskıden soğuk uflerdı ben acmayı denedım yolu bulamadım

Hocam tesadufe bak bende alali 11 ay oldu ve ilk kez sogutucu fan calismamaya basladi. Sizinde durum bundan kaynaklaniyor olabilir mi ? Ben garantiye yolladim onarimi bitmis test asamasindaymis. Isterseniz sizde bi garantiye yollayin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OLDCHAVEEZ kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardesım de sımdı bende fan calısıyor da dışarı sıcak atıyor toz dolu içi büyük ihtimalle acmayı deneyen bırı olsa bende acarım Ama önerin için teşekkürler.Bir de wireless biraz sıkıntılı mı bu pc de arada boyle salak oluyo sorun gider yapmadan duzelmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 897898899900901
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.