Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.017
Cevap
236
Favori
706.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimkinin mouse pad'i sapıtıyor arkadaşlar kendi kendine basıyor vs, kullanamıyorum ani, var mı aynı sorunu yaşayan? Garanti'ye mi göndermeliyim? Teşekkürler.
  • INSURG3NT kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam söylediğinizi aldım
  • Klavye ile ilgili ufak bir sorunum var. Bir şey yazarken kasanın tuşların arasındaki bölümü titriyor. Rahatsız edici bir ses çıkıyor. Ses 'Ş' tuşunun çevresinden geliyor. oranın esnekliğini yok edecek şekilde kasanın herhangi bir yerine bastırınca ses kesiliyor. Bu sorunu yaşayan başkaları var mı?
  • whenn W kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Olum anlamadım ki win10'u ben acayip beğendim. Benim pc'min performansı arttı. Hiçbir ama hiçbir yan etkiyle karşılaşmadım. Optimizasyon falan diyorsunuz ama bunların hiçbirini ben göremedim. Gayet harika bence. Üstelik beleşe. Para vermiyorsun. Bişeyi satın alırken en sevdiğim fiyat seçeneğidir bedava.

Hocam daha önce kullandığınız işletim sistemini dreamspark'tan mı temin etmiştiniz. Ben en son askere giderken win 10 güncellemesi vermiyordu, açıldımı acaba?
  • Bu ürünün sıfırı bulunur mu? Garantili 2.el alınması mantıklımı?
  • Arkadaşlar benim sorunum windows 10 da dün birden bire kulaklıktan ses geliyor ama hoparlörden ses gelmemeye başladı. Sizde de var mı?
  • realov3 kullanıcısına yanıt
    Hocam performansa olarak iyi ama ekranın çok kötü ekran sıkıntı olmaz dersen al pişman olmazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Arkadaşlar benim sorunum windows 10 da dün birden bire kulaklıktan ses geliyor ama hoparlörden ses gelmemeye başladı. Sizde de var mı?

Hocam bende win 10 yükleyince pc nin mikrofon bozluluyor
  • realov3 kullanıcısına yanıt
    Ürün şuan piyasadaki tum oyunlari rahatlıkla orta/yüksek ayarlarda oynatabiliyor.hala geçerli bir pc tavsiye ederim.

• Arkadaşlar bir sebepten dolayı formak atmak zorunda kaldım
    Formattan önce caps lock num lock tuşlarına basınca ekranda bildirim çıkardı
    formattan sonra çıkmaz oldu
    asus on screen uygulaması kurulu
    yardım lütfen
  • SSD takmak garantiyi bozuyor mu bozmuyor mu netleştiren var mı?

• arkadaşlar ekran çercevesi sorunu yaşayan var mı ? bende yaşamaya başladım ve nette neredeyse herkes yaşıyor kronik bir sorun var.
  • Arkada?lar benim x550jkda GTX 850M ekran kartym ilk ba?larda ''Sorun bildirdi?inden Windows bu aygyty durdurdu. (Kod 43) hatasy'' veriyordu.Ynternetteki tüm çözümleri denedim ve düzeltemedim hatta ekran kartyny güncelledikten sonra bilgisayar mavi ekran hatasy verdi.Bende güvenli modda açyp 850M'i devre dy?y byraktym.Mavi ekran hatasyny artyk vermiyor.Ben bilgisayardan fazla anlamad?ym için güvendi?im bi bilgisayar tamircisine götürdüm oda bulamady ve garantiye göndermemi söyledi.Garantiden ekran kartynda bi sykynty olmady?yny ama windows 7 oldu?u için yazylym olarak bakamayacaklary cevabyny aldym.Yardymy olursanyz çok seviniim.?imdiden te?ekkürler...
  • Benim ilk pcm X550JK XO012d. İdi sonra ablama verdim şimdi bunu almayı düşünüyorum beyler akıl verin ddr4 ram 6. Nesil i7 HQ gddr5 gtx950m var Asus X550VX-XX147D. 2900tl gibi bişey fiyatı fikirlerinizi bekliyorum beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: dede114

Arkada?lar benim x550jkda GTX 850M ekran kartym ilk ba?larda ''Sorun bildirdi?inden Windows bu aygyty durdurdu. (Kod 43) hatasy'' veriyordu.Ynternetteki tüm çözümleri denedim ve düzeltemedim hatta ekran kartyny güncelledikten sonra bilgisayar mavi ekran hatasy verdi.Bende güvenli modda açyp 850M'i devre dy?y byraktym.Mavi ekran hatasyny artyk vermiyor.Ben bilgisayardan fazla anlamad?ym için güvendi?im bi bilgisayar tamircisine götürdüm oda bulamady ve garantiye göndermemi söyledi.Garantiden ekran kartynda bi sykynty olmady?yny ama windows 7 oldu?u için yazylym olarak bakamayacaklary cevabyny aldym.Yardymy olursanyz çok seviniim.?imdiden te?ekkürler...

Bence temiz bir windows 10 kurup tüm driverları en güncel hâlleriyle yüklemelisiniz. Sorun devam ediyorsa garantiye yollayın.

• 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Peki windows 10 kurduğumuzda herhangi bir kasma vs olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede114

Peki windows 10 kurduğumuzda herhangi bir kasma vs olur mu?

Otomatik güncelleştirmeleri, telemetryi, arka plan uygulamalarını kapatırsanız olmaz.

• 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.En kısa zamanda windows10 kurmaya çalışacağım.İyi forumlar...
  • 66alperen 6 kullanıcısına yanıt
    Süper cihaz. Kesinlikle alınır.
  • 
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.