Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
20.172
Cevap
253
Favori
633.542
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Asus >> Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu
Giriş
    2786 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Smaize4141

Merhaba arkadaşlar forumu çok takip etmiyorum elimde 4 gb sürümlü asus x550jk var chromeye girince 67 dereceyi bulmaya başladı, masaüstünde 50 derece bf4 ve h1z1 oyunlarında pc çok ısınıyor ve çok takılıyor normalde takılmaması gerekli sanırım, ve bunu 5 ekim 2014 de almıştım garantiside geçti galiba acaba içini açıp temizlemeliyim ? yoksa bilgisayarcı birisinemi vermeliyim temizlemesi için, internette temizleme videosunda adam epey bi detaya iniyordu da yanlış bişey yapmamak için soruyorum.

Garantisi 5 ekim 2016'ya kadar devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: dogankasap

Arkadaşlar daha önce oyunlarda ani takılmalar yaşayan oldu mu sanki cs go oynarken oyunu birisi durduruyor ve hemen başlatıyor çok sinir bozucu olmaya başladı önceden 1 2 kere olurdu şimdi neredeyse her dakika oluyor.Daha önce bu sorunu yaşayıp çözüm bulmuş arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar bir de bilgisayarı yeni formatladım sırf bu sorundan dolayı fakat hala aynı ve bunu sadece oyunlarda yapmıyor genel anlamda da oluyor çok arada sırada ama genellikle cs go oynarken yapıyor.
  • Binbaşı
    1929 Mesaj
    Geçen yıl aldığım asus x550jk diz üstü bilgisayarımın şarjı dolmuyor. Baktım garantisi bitmemiş hemen yollayayım dedim. Neyse baktım asus desteğe servisi aradım dediler ürün seri numarasını internet sitesine girin size mail gelecek o maildeki bilgileri kullanarak ürünü bize gönderin.

Mail geldi UPS ile anlaşma yapılmış evden alıp eve ücretsiz teslim ediyorlar dedim çok güzel.Koydum kutusuna Yazdım adresi aradım UPS kargoyu ertesi gün aldı götürdüler. Neyse tamir olup gelmesini bekilyorum. Cumartesi kapı çaldı. Ürün geri gelmiş. asus servisi yazmış ürün kargo hasarlı diye. Adam attı laptobu bana. Dedim nolcak dedi almassan alma şubede durur kendin bilirsin. Mecbur aldım.

Baktım laptop çalışıyor ama sol alt köşede darbe var çizik oluşmuş.

Aradım şimdi asusu diyorki o sizinle kargo arasında bir problem biz karışmayız. Hasar tespit tutanağı tutturun olmadı tüketici mahkemesine gidin.

Dedim anlaşmalı olduğunuz firma ürünleri hasarlı taşıyor sonra bizi kargoyla mahkemeye mi yolluyorsunuz çözüm yolunuz bunu. Yapacağımız bişi yok diyor.

Güzelim makinemi alıp yerine hasarlı makine yollamışlar beni kargo şirketiyle başbaşa bırakmışlar.

Yıllardır asus kullanırım. Arkadaşlarıma eşime dostuma asus aldırırım. Tövbe bir daha bunlardan birşey alırsam.

Böyle rezalet olmaz.

• Er
    8 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: effsane_61

Geçen yıl aldığım asus x550jk diz üstü bilgisayarımın şarjı dolmuyor. Baktım garantisi bitmemiş hemen yollayayım dedim. Neyse baktım asus desteğe servisi aradım dediler ürün seri numarasını internet sitesine girin size mail gelecek o maildeki bilgileri kullanarak ürünü bize gönderin.

Mail geldi UPS ile anlaşma yapılmış evden alıp eve ücretsiz teslim ediyorlar dedim çok güzel.Koydum kutusuna Yazdım adresi aradım UPS kargoyu ertesi gün aldı götürdüler. Neyse tamir olup gelmesini bekilyorum. Cumartesi kapı çaldı. Ürün geri gelmiş. asus servisi yazmış ürün kargo hasarlı diye. Adam attı laptobu bana. Dedim nolcak dedi almassan alma şubede durur kendin bilirsin. Mecbur aldım.

Baktım laptop çalışıyor ama sol alt köşede darbe var çizik oluşmuş.

Aradım şimdi asusu diyorki o sizinle kargo arasında bir problem biz karışmayız. Hasar tespit tutanağı tutturun olmadı tüketici mahkemesine gidin.

Dedim anlaşmalı olduğunuz firma ürünleri hasarlı taşıyor sonra bizi kargoyla mahkemeye mi yolluyorsunuz çözüm yolunuz bunu. Yapacağımız bişi yok diyor.

Güzelim makinemi alıp yerine hasarlı makine yollamışlar beni kargo şirketiyle başbaşa bırakmışlar.

Yıllardır asus kullanırım. Arkadaşlarıma eşime dostuma asus aldırırım. Tövbe bir daha bunlardan birşey alırsam.

Böyle rezalet olmaz.

Geçmiş olsun kardeş.
    Asus burda hatalı sen eğer dava açacaksan iki firmayı birden şikayet etmelisin, sonuçta anlaşma yapılan bir firma denilmiş kargo şirketi ve sana yönlendirme yapılmış. Bu durumu belgeleyebilirsen şikayetine ekle mutlaka. biraz zaman alsada buna benzer bir iki dava kazandım, Genelde hakem heyeti tüketicinin yanında yer alıyor, yeter ki derdini anlatıp destekleyebilecek döküman sağla. Gelişmelerden haberdar edersen bizde faydalanmış oluruz, inşallah lehine sonuçlanır.
    |
    |

• Onbaşı
    27 Mesaj

Benimde 1.5 seneyi geçti %97'ye kadar dolduruyor. %15 Civarı yıpranma var film izlerken 2 saat falan nette 1.5 saat gidiyor batarya.
    |
    |
    twonumber kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Uyumlu ancak CL değerleri farklı, ilerde sorun yaşamamak için tam uyumlu olan bu rami alman daha iyi olacaktır

http://www.hepsiburada.com/kingston-valueram-4gb-1600mhz-ddr3-notebook-ram-kvr16ls11-4-p-BD304579

|
    |
    whenn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |

teşekkürler hocam söylediğinizi aldım
    |
    |
    INSURG3NT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Klavye ile ilgili ufak bir sorunum var. Bir şey yazarken kasanın tuşların arasındaki bölümü titriyor. Rahatsız edici bir ses çıkıyor. Ses 'Ş' tuşunun çevresinden geliyor. oranın esnekliğini yok edecek şekilde kasanın herhangi bir yerine bastırınca ses kesiliyor. Bu sorunu yaşayan başkaları var mı?
    |
    |

Rica ederim. Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın

|
    |
    whenn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Olum anlamadım ki win10'u ben acayip beğendim. Benim pc'min performansı arttı. Hiçbir ama hiçbir yan etkiyle karşılaşmadım. Optimizasyon falan diyorsunuz ama bunların hiçbirini ben göremedim. Gayet harika bence. Üstelik beleşe. Para vermiyorsun. Bişeyi satın alırken en sevdiğim fiyat seçeneğidir bedava.

Hocam daha önce kullandığınız işletim sistemini dreamspark'tan mı temin etmiştiniz. Ben en son askere giderken win 10 güncellemesi vermiyordu, açıldımı acaba?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj

Hocam performansa olarak iyi ama ekranın çok kötü ekran sıkıntı olmaz dersen al pişman olmazsın

|
    |
    realov3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Arkadaşlar benim sorunum windows 10 da dün birden bire kulaklıktan ses geliyor ama hoparlörden ses gelmemeye başladı. Sizde de var mı?

Hocam bende win 10 yükleyince pc nin mikrofon bozluluyor
    |
    |

Ürün şuan piyasadaki tum oyunlari rahatlıkla orta/yüksek ayarlarda oynatabiliyor.hala geçerli bir pc tavsiye ederim.

|
    |
    realov3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Formattan önce caps lock num lock tuşlarına basınca ekranda bildirim çıkardı
    formattan sonra çıkmaz oldu
    asus on screen uygulaması kurulu
    yardım lütfen
    |
    |
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.