Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (838. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.017
Cevap
236
Favori
706.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 836837838839840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suheylbas

quote:

Orijinalden alıntı: dogankasap

Sürücü tarihi : 26.3.2013
    Sürücü sürümü: 5.0.26.26

Gecikme için kusura bakma yeni gördüm, ralink wi fi kartı olanlar sorunu böyle çözebilir.Cd ile kurulan driverla hız testi yaptığımda 10-15 mbps arası iken yukarıda yazdığım yöntemle yüklenen driver 20-23 mbps çekiyor.

Nerden nasıl indirilebilir acaba ?

Mesajı 1, 2 sayfa geride bulabilirsiniz yinede size özel mesaj olarak gönderdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vardar052

Beyler ekranın üstünden aşağıya doğru bir dik çizgi oluştu.Bilgisayarı açtığımda bazen o çizgi çıkmıyor.Herzaman o çizgi çıksa ekran da sorun var diyeceğim ama bilgisayarı her açtığımda o çizgi bazen çıkıyor bazen çıkmıyor.Buna benzer sorunu olan varmı?

Birde resimde gösterdiğim aygıt yöneticisindeki sarı işaretli olanları bir türlü yükleyemedim.usb3 ile alakalımıdır.

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu

çizginin beyaz olması yazılımsal bir sorun olduğunu düşündürüyor. En azından ekranda donanımsal bir sorun yok diyebiliriz. Pixel fixer diye onarıcı küçük yazılımlarvar. Onlarla çözülebilir. Çizgi siyah olsaydı ölü piksel olabilirdi. Ama beyaz olması açıklıyor.

• Msata SSD PORT var mı Yoksa HDD iptal edip SSD mi takılıyor sadece ?
  • arkadaşlar arada sırada laptop hiç bişey yokken uyku moduna geçiyor nedenini anlamış değilim. neden böyle yapıyor olabilir bi bilgisi olan var mı ,?
  • Pil sorunu yüzünden garantiye göndermiştim pil değişti geldi. Daha 1 ay olmadı pil yine öldü, %0 ve prize takılı doluyor demesine rağmen dolmuyor. Sanırım sorun anakartında aynı sorun başına gelen var mı ? Garantiye göndermek istemiyorum kafadan 15+ gün laptopa elveda diyecez yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLTaR_07

Pil sorunu yüzünden garantiye göndermiştim pil değişti geldi. Daha 1 ay olmadı pil yine öldü, %0 ve prize takılı doluyor demesine rağmen dolmuyor. Sanırım sorun anakartında aynı sorun başına gelen var mı ? Garantiye göndermek istemiyorum kafadan 15+ gün laptopa elveda diyecez yoksa.

Hangi şehirdesin kardeşim ? Ben misafir kalıyordum ankara da 1 hafta işim vardı tam da gittiğim gün bozulmuştu bilgisayarım, pazartesi sabah 9 da verdim salı günü akşam 5 de aldım laptobu.. Elden verip elden almıştım. İstanbulda da böyle olduğunu okumuştum elden verince 2-3 gün içinde teslim ediyorlar. Ayrıca problem yaşadığın için üzgünüm, bu aralar ya asusun kalitesi gerçekten çok düştü yada bu x550jk x550jx kullancıları cidden çok sorun yaşıyor. Umarım hemen hallolur.

• suheylbas kullanıcısına yanıt
    Antalyadayım ben istanbula kargolama şeklinde göndermiştim ilk seferinde. Şahsi fikrim ilk gönderdigimde de arıza anakarttaydı ama farkedemediler. Çünkü kendi ilk pilide birden değilde yavaş yavaş ölmüştü artık anakartta nasıl bir elektriksel arıza varsa sinsi sinsi götürüyor pili. Sizin anakart mı değişmişti? 1 günde vermişler hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLTaR_07

Antalyadayım ben istanbula kargolama şeklinde göndermiştim ilk seferinde. Şahsi fikrim ilk gönderdigimde de arıza anakarttaydı ama farkedemediler. Çünkü kendi ilk pilide birden değilde yavaş yavaş ölmüştü artık anakartta nasıl bir elektriksel arıza varsa sinsi sinsi götürüyor pili. Sizin anakart mı değişmişti? 1 günde vermişler hemen

Dostum benim anakart harddiski boot etmiyordu hafasına göre ediyor etmiyordu, harddiski değiştirdiklerini söylediler ama bence hala eski harddisk takılı.. Hiç bi fark hissettmiyor bilgisayar da neyse.. Asus servisi yine hızlı diğer servislerden. Kargo yoluyla 15 gün gidip gelmesi sürüyorsa ama cidden buna hızlı diyemem, 2 günde gitse 2 günde gelse 2 günde tamir etseler 1 haftaya elinde olmalı.. Neyse umarım kurtulursun bu dertten, ama sabret aynı arızayı 3 kere verdiği zaman değişim yapmak zorundalar, 4. sefer gittiğinde laptop için değişim talebinde bulunabilirsin diye biliyorum, tüketici haklarını araştır ve sonuna kadar kullan, hemen gönder hemen gitsin gelsin pilini tüket kullan arızalansın boşver..

• Asus x550jk Laptopumla Windows 8 ' de Wifi ile internete bağlıyken sürekli kopmalar yaşıyorum. Telefonlarda herhangi bir kopma yok ama Laptopta Kopuyor tekrar baglanıyor ve bu sürekli oluyor. ÇÖZÜM NEDİR.

Laptopumda windows embeded 8.1 ındustry pro var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diricans_RM -- 5 Ekim 2015; 22:50:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Diricans_RM

Asus x550jk Laptopumla Windows 8 ' de Wifi ile internete bağlıyken sürekli kopmalar yaşıyorum. Telefonlarda herhangi bir kopma yok ama Laptopta Kopuyor tekrar baglanıyor ve bu sürekli oluyor. ÇÖZÜM NEDİR.

Hangi wifi kartı var ? Broadcom ise çözümü ben güncel driver ile değilde, eski driver ile çözdüm. Diğer wifi kartları için çözümü bilmiyorum

• quote:

quote:

Asus x550jk Laptopumla Windows 8 ' de Wifi ile internete bağlıyken sürekli kopmalar yaşıyorum. Telefonlarda herhangi bir kopma yok ama Laptopta Kopuyor tekrar baglanıyor ve bu sürekli oluyor. ÇÖZÜM NEDİR.

Hangi wifi kartı var ? Broadcom ise çözümü ben güncel driver ile değilde, eski driver ile çözdüm. Diğer wifi kartları için çözümü bilmiyorum

Qualcomm Atheros AR956x Wireless Network Adapter var hocam. Eski driveri nasıl bulabilirim link atabilmeniz mümkünmü?

• quote:

quote:

quote:

Qualcomm Atheros AR956x Wireless Network Adapter var hocam. Eski driveri nasıl bulabilirim link atabilmeniz mümkünmü?

DVD de bulunan driver sitede ki driverlardan eskidir mesela. Ama şu konuda uyarıyım. Ben bi ara driveri siliyordum otomatik tekrar kuruyordu eskisini bi türlü yeni driveri tanıtamamıştım. Driver booster 2 ile kurmuştum onda sürekli wifi kopuyordu sonra driveri geri alıp dvdden yükledim sorun kalmadı.

• arkadaşım bu ürün geldi mi sıkıntısız kesintisiz çalışıyor mu? (http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wn725n-150-mbps-n-kablosuz-wps-soft-ap-destekli-nano-usb-adaptor-p-BD300732)
    ralink benimde bu ürünü aldım fakat ara ara hala kesinti oluyor(http://www.hepsiburada.com/dark-rangemax-nano-150-mbps-802-11n-mini-boyutlu-kablosuz-ag-adaptoru-dk-nt-wdn150nan2-p-BD802562)
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    ralink wifi driver için bir çözümün var mı?
    Bu konuda çözüm bulunamadı hala...
  • arkadaşlar format attım win 8 yükledim ancak win 8 driverleri yok asusun sitesinde 8.1 var denedim olmuyor wireless driverini yüklesem gerisini driver pace ile halledecemde nasıl yapsam 1 gündür ugrasıyorum bulamadın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • thehawk kullanıcısına yanıt
    arkadaşım ralink wifi nasıl düzelttin? windows8 embedded sürümünde ping oluyor arada. Hangi driver sürümü ve tarihi?
  • arkadaşlar yardım ederseniz kaç gündür uğrasıyorum ilk defa format attım

• daha wifiyi kuramadın ki zaten :)

• daha wifiyi kuramadın ki zaten :)

• Jet1X kullanıcısına yanıt
    Windows8 in kendi kurdugu driver. Ek bir guncelleme yapmadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 836837838839840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.