Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (818. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.002
Cevap
235
Favori
706.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Wifi modelin ne kardeşim, ralink olup sorunu olmayan var mı bilmiyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WillyOfShopaR kullanıcısına yanıt
    Bildirim gelse bile yine yükseltilemiyor işte. Linkini verdiğiniz konuya göz atın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodyButcher

H1z1 oynayanlar hangi ayarlarda kaç fps alıyorsunuz? Optimizasyon sorunu var mı?

Arkadaşlar yardım lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Jet1X

Wifi modelin ne kardeşim, ralink olup sorunu olmayan var mı bilmiyorum?

broadcom yazıyo bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: jynxmonroe

beyler bi yardımcı olursanız sevinirim , günlerdir araştırmama rağmen çözüm bulamadım.
    bilgisayarın dahili mikrofonu veya harici taktığım mikrofon skype teamspeak gibi yerlerde kusursuz çalışırken steam ve steam oyunlarında iğrenç ve cızırtılı bir sese bürünüyor.windows 10a geçtikten sonra oldu bu sorun.conexant smartaudio hd'nin windows 10 mikrofon için driverini bulamadım sorun ordan mı kaynaklanıyor anlamadım.bi yardımcı olun lütfen

hocam bu sorun bende de vardı. o oyunların özelliklerine gir ve uyumluluk modlarını windows 7 yapıp tekrar dene. ben böyle çözdüm.

benim de sorun csgo daydı. sesim kalın yaratık gibi çıkıyordu. w7 uyumlulukta açtım düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria_ -- 27 Ağustos 2015; 18:54:00 >
  • arkadaşlar siz hangi wifi kartı kullandığınızı cihazı sökmeden nasıl anlıyorsunuz? ben nasıl öğrenebilirim mesela?
  • hysteria_ kullanıcısına yanıt
    Aygıt yöneticisinden bakabilirsin. Ağ bağlantılarında da gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ViveLaCommune -- 27 Ağustos 2015; 19:15:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinyalci52

Arkadaslar eski acer aspire 6930g pc min wifi kartina ait bir resim bu. Acaba bizim asuslara uyumlumudur ?

Bilen yok mu

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Üstad pc'nin en düşük ısı değerleri kaç olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batturay -- 27 Ağustos 2015; 21:18:18 >
  • Kullanan herkese hayırlı olsun.

DVD yerine ssd koyacağım. Hangi ürünü alacağımı bilmiyorum. Farklı MM boyutları var. Ucuza düzgün bir kızak önerirseniz sevinirim. Hemen siparişi vereceğim. İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

quote:

Orijinalden alıntı: paveHawk

touchpad i kapatmak istiyorum ama fn+f9 a basıyorum olmuyor. nasıl kapatacağım

Asus smart gesture yüklemelisin. FN + F9 yapınca kapanır.
    W8.1 için:http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/DriversForWin8.1/SmartGesture/SmartGesture_Win81_64_VER308.zip
    W10 için:http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/Apps_for_Win10/SmartGesture/SmartGesture_WIN10_64_VER405.zip

kardeşim win 7 ult 64bit kurulu diğer tuşlar çalışıyor bi tek fn+f9 çalışmıyor. dediklerini denedim sorun çözülmedi. win 8 yüklemek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batturay

Şuan 25 derece oda sıcaklığında kullanıyorum bilgisayarı boşta 39 derece mafia 2 oynarken 75 dereceyi geçmedi. Soğutucu stand kullanıyorum bu arada. Galiba sizin oda sıcaklığı 30 derecenin üstünde eğer öyleyse o ısı değerleri normal.

• quote:

quote:

quote:

W8.1 için:http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/DriversForWin8.1/SmartGesture/SmartGesture_Win81_64_VER308.zip
    W10 için:http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/Apps_for_Win10/SmartGesture/SmartGesture_WIN10_64_VER405.zip

kardeşim win 7 ult 64bit kurulu diğer tuşlar çalışıyor bi tek fn+f9 çalışmıyor. dediklerini denedim sorun çözülmedi. win 8 yüklemek istemiyorum.

W7 için:http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/DriversForWin8/SmartGesture/SmartGesture_Win7_64_VER2214.zip
    Ayrıca tavsiyem windows 10 yüklemeniz. PC 13 saniyede açılıyor. Disk kullanım sorunu filan da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

quote:

Orijinalden alıntı: jynxmonroe

beyler bi yardımcı olursanız sevinirim , günlerdir araştırmama rağmen çözüm bulamadım.
    bilgisayarın dahili mikrofonu veya harici taktığım mikrofon skype teamspeak gibi yerlerde kusursuz çalışırken steam ve steam oyunlarında iğrenç ve cızırtılı bir sese bürünüyor.windows 10a geçtikten sonra oldu bu sorun.conexant smartaudio hd'nin windows 10 mikrofon için driverini bulamadım sorun ordan mı kaynaklanıyor anlamadım.bi yardımcı olun lütfen

hocam bu sorun bende de vardı. o oyunların özelliklerine gir ve uyumluluk modlarını windows 7 yapıp tekrar dene. ben böyle çözdüm.

benim de sorun csgo daydı. sesim kalın yaratık gibi çıkıyordu. w7 uyumlulukta açtım düzeldi.

Benim komple bütün steam oyunlarinda ayniydi uyumlulugu w7 yapmama ragmen duzelmemisti sonra duzelttim

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: batturay

Şuan 25 derece oda sıcaklığında kullanıyorum bilgisayarı boşta 39 derece mafia 2 oynarken 75 dereceyi geçmedi. Soğutucu stand kullanıyorum bu arada. Galiba sizin oda sıcaklığı 30 derecenin üstünde eğer öyleyse o ısı değerleri normal.

Hangi model soğutucuyu kullanyosunuz
  • Herkese iyi günler uzun araştırmalarım sonucunda hem fiyat hem de performans açısından bu laptopu almaya karar verdim. Forumları baya bi araştırdım ama son olarak da tecrübeli olanlara sormak istedim ebrar bilgisayardan 8 gb ramli olanını almayı planlıyorum bir türlü kesin bir cevap alamadım garanti kapsamı dışına çıkıp çıkmadığıyla ilgili genel sorunlar neler biraz bahsederseniz çok iyi olur. Ayrıca oyun olarak da gta 5 oynamayı düşünüyorum ama illa ultrada highta olsun diye bir takıntım yok önemli olan kasmaması lowda bile oynarım yani yeterki donma olmasın. Görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum 2000 lira fiyati yaklaşık bu fiyata daha iyi bir bilgisayar bulamayacağımı düşünüyorum aksini iddaa edecek varsa benin için de farklı bir opsiyon olur görüş ve önerilerinizi bekliyorum

• 3 hafta önce dolar 2,70 iken 1864e aldığım x550jk 8gb modeli şimdi 2,123 lira olmuş.alacaklara geçmiş olsun.bu saatten sonra erken şeçimden sonra alsanız daha iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • whitemountain44 kullanıcısına yanıt
    Bende x550jk 8gb ramli modeli var.3 haftadır kulllanıyorum.2 haftadır sabah akşam gta 5 high oynuyorum bir kere olsun kasma ya da donma yapmadı.normalde ram ekleme ve hardisk değiştirme garantiyi bozmuyor.servis ram eklemeyi ya da hardisk değiştirmeyi bahane edebiliyormuş.garantiye yollamadan önce rami sokersiniz ua da orjinal hardiski takıp gönderirsiniz sorun olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

W7 için:http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/DriversForWin8/SmartGesture/SmartGesture_Win7_64_VER2214.zip
    Ayrıca tavsiyem windows 10 yüklemeniz. PC 13 saniyede açılıyor. Disk kullanım sorunu filan da yok.

çok çok teşekkür ederim. sorun çözüldü win7 ye alıştım belki ilerde kurarım.
  • sinyalci52 kullanıcısına yanıt
    Kardeş benimde ralink wifi kartım bozuk sorunlu, bende değiştirmek istiyorum fakat wifi kartı kolay degistiriliyor mu?

• 
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.