Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D GTX 850M (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.637
Cevap
46
Favori
130.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadecenotebook ta ayni gun kargo olayi varmis bugun alan yarin elinde olmasi ihtimali yuksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadecenotebook canli destekle, urunu elden ofislerinden alip alamayacagimi sormak icin konustum. Uskudarda ki ofislerinden elden tesim alinabildigini ogrendim. Hangi urun icin diye soruldu, bende herkesin bekledigi asus x550jk urunu dedim, yetkili bugun saat 16:00 da urunun ofise gelecegini soyledi. Bilginize ..

• Az önce aldigim bilgiye gore ise bugun 13.30 a kadar verilen siparislerde ayni gun kargoya veriyorlarmis yarinda teslim edilirmis. Iyice kafam karisti 16.00 da geliyorsa ne ara kargoya vereceklerse.

• Nihayet stoklara gelmiş kargoya veren arkadaşlar ürün geldikten sonra görüşlerini aktarırsa çok iyi olacak. Eğer çok fazla ısınma gibi sorunlar yoksa ben alıcam.
  • kargo olayındaki karmaşa şundan olabilir.

kargolar büyük ihtimal depodan direk yapılıyordur. ofisten teslimler içinde ürünün ofise gelme saati 16.00 olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belegurth

Az önce aldigim bilgiye gore ise bugun 13.30 a kadar verilen siparislerde ayni gun kargoya veriyorlarmis yarinda teslim edilirmis. Iyice kafam karisti 16.00 da geliyorsa ne ara kargoya vereceklerse.

13.30 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya veriliyor yazıyor. kargolar 13.30 da çıkıyor denmiyor..kargolar genel olarak akşam saatlerinde çıkar...
  • haydi bakalım merakla bekliyorum incelemelerinizi dell 7537 almayı düşünürken o fiyata açıkcası gtx li bi ekran kartına sahip olması cezbetti tek sorunu fiyatının düşük olması kuşkulandırıyor
  • Hadi artik alanlara gelsede incelene okusak

• Bugün asus müşteri hizmetlerini aradım.Kasayı actıgımızda ram slotunda herhangi bir etiket yoksa diğer hiçbir parçanın orjinalligine zarar vermeden +4gb ram takabilecegimizi söyledi.Garantilik bir durum olursa taktıgımız rami çıkartıp garantiye göndermemizi tavsiye etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iresco

Bugün asus müşteri hizmetlerini aradım.Kasayı actıgımızda ram slotunda herhangi bir etiket yoksa diğer hiçbir parçanın orjinalligine zarar vermeden +4gb ram takabilecegimizi söyledi.Garantilik bir durum olursa taktıgımız rami çıkartıp garantiye göndermemizi tavsiye etti.

+1 ben de konuştum, eğer takarsanız ve anlaşılmazsa garanti dışı kalmaz, çıkarıp servise yollarsınız dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halloven

quote:

Orijinalden alıntı: Belegurth

Az önce aldigim bilgiye gore ise bugun 13.30 a kadar verilen siparislerde ayni gun kargoya veriyorlarmis yarinda teslim edilirmis. Iyice kafam karisti 16.00 da geliyorsa ne ara kargoya vereceklerse.

13.30 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya veriliyor yazıyor. kargolar 13.30 da çıkıyor denmiyor..kargolar genel olarak akşam saatlerinde çıkar...

Elbette fakat kargolar 5 te kapaniyor , 4 te gelen ürün 1 saatte okadar siparisi yetistirirlermi diye merak ediyordum bekleyen coktu cunku. Ama 13.30 dan önce siparis veren belkide cok kisi olmamıştır. Neyse ben 13.00 sularinda siparisi verip aradim bugun kargolanacak dendi bakalim.

• İnceleme bekliyoruz artık.
  • dell almama sebebi zaten dell türkiye ve koçsistem vurdum duymazlığıdır.Bu yuzden kimse kusura bakmasın garanti ihtiyacı duyan bır dell kullanıcısının ürünü allaha emanettir

• ebrardan dün sipariş verdiğim ürün bugün elime ulaştı şuan sistem kuruyorum inceleme atıcam
  • Merakla bekliyoruz hocam.İlk izlenimlerini paylaşır mısın? Kasa kalitesi nasıl mesela?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draaaven

ebrardan dün sipariş verdiğim ürün bugün elime ulaştı şuan sistem kuruyorum inceleme atıcam

kasa nasıl fanlar felan

• Magister Equitum kullanıcısına yanıt
    Anlamadıgım nokta asus çalışanı sorun olmaz diyor ama forumda asusa mail atan birkaç arkadaş olmuş . Onlara garanti dışında kalıyor demişler.Bu nasıl bir çelişki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iresco -- 29 Ağustos 2014; 15:16:42 >
  • kasa ince klasik asus kasası bence gayet güzel zaten asusun kasasından beklediğim buydu aynen tahmin ettiğim gibi geldi ısınması çok fazla olmaz bunun
  • İncelemeyi bekliyoruz şu ana kadar gözünüze çarpan bir sorun oldu mu ?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.