Şimdi Ara

Asus x550jk Wifi Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün sabah laptobu açtım. Her gün bağlandığım internete bağlanmaya çalıştım fakat bu ağa bağlanılamıyor hatası aldım. Ağı kaldırdım şifreyi unut yaptım olmadı. Complete internet repair programını kullanıyım belki çözüm olur dedim. Daha önce ara ara kullanıyordum. Programı açtım bütün tikleri işaretledim işlemleri tamamladı bilgisayarı kapatıp açtım ve bu kez wifi yok oldu. Fotoğrafta gördüğünüz gibi wifi deil kablolu internet bağlantısı üzerinde çarpı var. Driver yüklemesi güncellemesi herşeyi denedim driver booster programını denedim. Ama çözüm olmadı. İnternette araştırdım bütün yolları denedim olmadı. 3 saattir bu konuyla uğraşıyorum lütfen yardımcı olur musunuz ? Resimlerde gördüğünüz gibi hiçbir şekilde wifi yok görünmüyor. Driver'da hiçbir sıkıntı yok. Hizmetlerden kablosuz yerel ağ otomatik yapılandırmayı etkinleştirmeye çalışınca resimdeki gibi hata alıyorum. Normalde ikinci resimde ethernet ile çevirmeli arasında wifi vardı ama complete internet repair programını kullandıktan sonra gitti. Konuyu kablolu ağa bağlanarak açtım.
    Asus x550jk Wifi Sorunu
    Asus x550jk Wifi Sorunu
    Asus x550jk Wifi Sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 23:19:28 >
  • Hizmetler içinde olay görüntüleyici var onu durdurun sonra devre dışı bırakın durdururken uyarı verecek eğer kapatırsan bunlarda kapanacak diye sen tamam de onlarıda durdursun. Onlar dediğin ağ konumu ve ağ listesi hizmet. Bu olay görüntüleyiciyi kapattıktan sonra kapatıp aç pc yi sonra tekrar başlat olay görüntüleyicisini tekrar kapatıp aç pc yi sonrada cmd yi yönetici olarak aç sfc /scannow komutunu yaz %100 olana kadar bekle çıkan sonuç yazısını burdan bana alıntı yap.

• Ben format atarak çözdüm arkadaşlar teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.