Şimdi Ara

Asus X54c I7 8gb Ram 240 GB SSD Laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Asus X54c I7 8gb Ram 240 GB SSD Laptop
    Temiz sorunsuz bir laptoptur oyun için ideal değildir basit oyunları açar ısınma yapmaz SSD ile çok hızlıdır USB 3.0 mevcuttur win 10 format atılıp verilecektir.Asus X54c I7 8gb Ram 240 GB SSD LaptopAsus X54c I7 8gb Ram 240 GB SSD LaptopAsus X54c I7 8gb Ram 240 GB SSD LaptopAsus X54c I7 8gb Ram 240 GB SSD Laptop
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Üsküdar Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Pm. attım dönüş yaparsanız görüşelim Hocam.
    Bir aksilik olmazsa tarafımdan alınmıştır, yarın elden alınacaktır.
    İki tarafa da hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KirkLeeHammett -- 6 Nisan 2020; 23:23:47 >
  • Satıldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Dün gece saat 23:30 anlaştık arkadaşla sağolsun ilgilendi,
    İstanbulda o saatte arkadaş ayarladım yabancısıydı yakın dedim siz gidebilir misiniz yoksa size yönlendireyim
    -Ben giderim yağmur olmasa dedi, teşekkür ettim.

Sabah 9-10'dan sonra musait dedim o saatten sonra alalım diye:
    -Sabahın köründe rahatsız edecek değilim dedi arkadaş.

Telefonda konuşurken pili eksik dedi, sıkıntı yapmadık ufak bir mebla düştük ama almak için sözleştik bundan sonra zaten buraya satıldı yazdı arkadaş.
    Sabah 9:30' bana mesaj yazarak "-Usta ürün satıldı yazdı bilgin olsun" Şeklinde mesaj atmış whatapp'da neden başkasına satıldıgını sordum, sizden önce biri geldi aldı diye mesaj atmış.
    Arkadaşı ikna edemedim sözleştiğiniz biri var yani söz vermişken sizden erken geldi biri aldı diye mesaj atmanın veya başkasına satmanın mantığı nedir nasıl bir ticaret anlayışınız var merak ediyorum.

• FİYATTAN BELLİYDİ BİR ŞEY OLDUĞU :D
  • Gece anlaştık diyip sabah başkası sizden önce geldi aldı nasıl bir sebeptir anlamıyorum, referans olmadı kargoya verin dedim güvenmiyorum dedi, 23:00 den sonra arkadaş ayarladım yinede son dakika başkasına satmış bende win 7 driver indiriyorum.
  • pm
  • pm atmıştım dün banada satıldığını yazmıştı, muhtemelen satmaktan vazgeçti yada asılsız ilan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.