Şimdi Ara

ASUS X540LA TERTEMİZ SORUNSUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • afsinedremitli (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #Denizli İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
    1 ASUS X540LA TERTEMİZ SORUNSUZ

Merhaba evde çok nadir kullandığım dizüstü bilgisayarımı satmaya karar verdim. Kısa kısa dönemler kullandım. Bazen aylarca açmadığım oldu. Tv ye hdmı çıkışından bağlayarak film/dizi izlemek harici kullanmadım. Herşeyi orjinaldir. Tamir görmedi. Termal macun, bakım ve format işlemlerini az önce yaptım. Genel temizlikte yaptım. Şu anda windows 8.1 pro yüklü. Tüm sürücüleri de yüklü. Tamamen kullanıma hazır. Bataryasını da süre olarak test ettim 2 saat 45 dakika da şarjı takma uyarısı verdi daha da zorlamadım. Fiziken tertemiz bir cihazdır. Orjinal kutusu da durmaktadır. Hiç bir donanımsal arızası yoktur. Sorunsuz şekilde format attım. Ekranda ölü piksel, çizik vs yoktur. Kasada kırık çatlak yoktur. Cihazım evimden dışarı hiç çıkmamıştır. Ciddi alıcıya az da olsa fiyatta yardımcı olurum. Kargo alıcıya aittir. Taksitli, get vb satışım yoktur. Referanslarıma bakabilirsiniz her zaman elden satış haricinde önce ödeme sonra kargo şeklinde satış yapıyorum.

İletişim için öncelikle cep numaram 0535 053 55 55 den ulaşabilirsiniz. Whatsapp

kullanıyorum. Foruma her zaman bakamıyorum, en hızlı yanıtı telefonumdan alırsınız.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 2000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Denizli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.