Şimdi Ara

Asus X455LF-WX031DC nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
2.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kardeşim üniversiteye başlayacak bölümü tıbbi laboratuvar dediğine göre slayt falan yapacaklarmış onları sunucaklarmış word excel powerpoint gibi uygulamalarda sıkıntı çıkarmayacak 2 sene götürecek bir laptop bakıyoruz kardeşime internette gezer oyun oynamaz ama eve geldiğinde ben yüklerim oyun oynarım 2 haftalığına falan sonra tekrar gider zaten.

Bu laptop hakkında ki düşünceleriniz nedir veya 1000-1500 tl arası önerebileceğiniz bir laptop var mı?

• Kardeşinin işleri için ideal. Ama oyun için işlemci yetersiz kalabilir.
  • Günlük normal kullanım için nasıldır,Arada oyunları orta oyunları oynatırmı bende merak ediyorum,
    14" ekranı olan model arıyodum bu fiyata çekle vs. fena değil gibi,Sırf ekran boyutu için almaya düşünüyorum .
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Dün sipariş verdim hocam aynı modeli düşünüyorsanız geldiğinde istediğiniz oyunları indirip deneyebilirim sizin için.
  • bnym97 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, çok iyi olur hocam netten araştırdım biraz ama bu model hk. fazla bilgi yok sizden detaylı bir inceleme bekliyorum, birde Hepsiburada ürün açıklamasında göremedim ama bu modelde dvd sürücüsü varmı ?
    Onu bende bilmiyorum hocam sadece hepsiburada sattığı için başka sitelerde de bilgi yok gelince öğrenmiş oluruz var mı yok mu artık çok aradığım bir özellik değil aslında kendi masaüstü bilgisayarımda bile boşluk olmasın diye takılı kablosunu takmadım artık flaş bellekler aldı dvdnin yerini
    Mutlaka oyledir ama cok nadirende olsa lazim olabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam sizi bekliyemedim bugun forumda bir arkadas saolsun 100 tl cek yuklu hesabini ucretsiz verdi ve bende bugun siparis ettim

Hayırlı olsun hocam kutunun içinden taşıma çantası çıkıp çıkmadığı hakkında tereddütte kaldım ben çıksada el çantası çıkar diye bime notebook sırt çantası gelmişti ondan aldım.Çantada düşünürseniz laptop için onu öneririm bayağı gözü var bir yere giderken taşımak için bire bir.Telefon şarj aleti oyun kolu ıvır zıvırı koyacak bol bol yeri var fiyatı da uygun hepsiburada'dan alacaktım orada daha pahalı en ucuzu 39 tl iken bimden 32.50 tlye aldım kalite olarka orta seviyede.
  • bununla ilgili goruslerinizi ve incelemelerinizi belliyoruz arladaslar. alacaklar icin guzel olabilir.

• yorumcu toplum Y kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlısıyla bir gelsin de yarın teslim edilir diye düşünüyorum bir aksilik çıkmazsa 2-3 hafta kullanımdan sonra bir inceleme yazısı yazarım almayı düşünen arkadaşlar için.
  • oğlum için bende Asus X455LF almak istiyorum.

ramı 4 ten 8 yada oluyorsa 12 yükselsek performans artarmı?
    birde kasa, ekran görüntüsü ve performans nasıl?

teşekkürler.
  • Hepsiburada siparişimi sebepsiz iptal etmiş, Etmediğim küfür kalmadı bu modeli satan başka yer yokmu ?
    O nasıl bir saçmalıktır hocam müşteri hizmetlerine mesaj attınız mı bir sebebi olmalı ki iptal etsinler.Ürünün fiyatında bir yanlışlık falan olsa tamam derim ama benim laptop geldi bugün sizin sipariş neden iptal oldu onu anlayamadım

Freedos çok sıkıntı usbden boot etmeye çalışıyorum hdd görünmüyor win10 iso dosyası indiriyorum bakalım olacak mı
    sorma hocam bende anlamadim alim yaptigim hesapta forumda baska bir arkadasindi bende bu yuzden cok ustune dusmedim bolca kufurle konuyu kapattim.
    Bugun ayni urunu hepsiburada'da satan bekobeko isimli magazaya N11 uzerinden mail attim ayni urunu N11 e ekleyin diye saolsunlar hemen eklediler ama hepsiburadakinden daha yuksek bir fiyattan satis acmislar,sozde laptop cantasi eklemisler ama bildigim kadariyla kutu icinden bir canta cikiyor sizde ciktimi ?

Usb'den format olayini eski laptopumda yapmistim cok fazla zamanimi almisti nasil yaptigimi bile hatirlamiyorum

Size gecenlerde ne olur ne olmaz bir dvd surucusu olmali demistim sanirim yanilmadim:) bu arada cihazda dvd surucusu varmi ve malzeme kalitesi nasil ?

Cihazinizi gule gule kullanin,

Sizden detayli bir inceleme bekliyoruz ...

• Mihmander kullanıcısına yanıt
    Hocam rami 4ten 8 veya 12ye yükseltirseniz elbette performans artışı olur malum günümüz oyunları artık en az 8 veya 6 gb ram istiyor.Kasa ilk izlenim olarak kaliteli hissi verdi ekranı bana küçük geldi masaüstü kullanıcısı olarak normal bu performansına şimdilik bir şey diyemeyeceğim 2 3 hafta kullanımdan sonra yorum yaparsam çok daha doğru bilgi vermiş olurum size şimdi ne dersem yalan olur.
    Evet kutunun içinden çanta çıkıyor hocam.Dvdye gerek yok win7 atmaya çalışıyordum görmedi hddyi win10 yükledim sorunsuz yüklendi flaşa devam.İşten gelince detaylı fotoğraflarını çekip atacağım size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnym97 -- 21 Eylül 2016; 7:25:35 >
    evet bekobeko n11 de de açmış ama 1229 tl.
    35 tl fark var ama kargo ücretsiz.

çanta hediye diyom ama kutu içeriğinde var.
    youtube da gördüm.

birde max ram kapasitesi 8gb.
    hocam ekran kalitesi ve görüntüsü nasıl??

evde HP var pikselleri zorlasam sayarım o derece yani.

bunda HD LED ekran yazılmış.
    görüntü nasıl??
  • n11 de bekobeko magazasını buldum.
    rica ettim.

hb 1189 tl satıyorsunuz burda da yapsanıza dedim. adamlar yaptı.
    forumda 600/70 tl çek satın aldım 15 tlye.
    1119 tl'ye 9 taksit satın aldım.

15 çeki almak için verdim 5,99 tl de kargosu var.

üzerinde kingston 4 gb 1600mhz ram alacağım
    oda 73 tl civarı.

bir çekte bunun için bulsam fena olmaz.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.