Şimdi Ara

Asus WT425 Kablosuz Optik Sessiz Tıklama Özellikli Mavi Mouse 90 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• neredeyse 150 yıldır laptop için kullanıyordum. geçen ay aynı modelden bir tane daha aldım. bana mısın demedi. zamanında metrocity'e ilk media markt açıldığında aldığım tabletin kullanılmış olduğunu gördükten sonra iade ettiğimde 80tl'lik çek vermişlerdi. o çek ile bunu almıştım.

• 150 yıl abartı gibi geldi bana.

• Nasil abartı gelebilir ki? Gayet normal, optik tiklamali mouseun geçmişi 350 ila 450 yıl arasına dayanır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aynısını ben de kullandım bir süre. Fare gayet güzel sessiz ama epey hızlı pil tüketimi var logitechlere göre. 20-25 günde bir pil değiştiriyodum. Logitechte ne zaman pil koyduğumu hatırlamıyorum şimdi.

• Ben olsam bunu alırdım...
    https://www.hepsiburada.com/inca-img-339-chasca-6-led-rgb-softwear-silent-oyuncu-mouse-pm-HB00000EPVEB#reviews

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pay.check

Aynısını ben de kullandım bir süre. Fare gayet güzel sessiz ama epey hızlı pil tüketimi var logitechlere göre. 20-25 günde bir pil değiştiriyodum. Logitechte ne zaman pil koyduğumu hatırlamıyorum şimdi.

Bu mouse'u kullanmadım. Yorum yapamayacağım ama Logitec M330 silent mouse aldım. Sessiz çok güzel. Tek olumsuz yanı yüksekliği biraz fazla daha yassı olsa (Magic mouselar gibi) daha iyi olurdu. Bu şekilde eliniz pençe gibi duruyor. Kimisi bunu sever ben çok yüksek ve büyük mouse sevmiyorum. M330laptop mouseları kadar küçük değil, normal mouselar kadar da büyük değil, ara boy. Boyut ideal bence. Logitech'ler pil konusunda daha tasarruflu. Önceden başka serisini kullanmış 150 yıldır piyasada olan pil değiştirmiyordum hiç =)

• Kablosuzu var mı bunun?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.