Şimdi Ara

Asus VX248H mı? Asus VP247H mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba , bu monitörlerde kulaklık girişi var mı ? Laptopa bağlayacağım ve monitörden oynayacağım. Malum tv input lag olayından dolayı , kulaklık girişleri yoksa laptoptan kulaklığı uzatacak uzatma kablosu var mı ? Marka olarak iyi olan 800 TL'ye kadar başka önerileriniz varsa onlara da bakmak isterim. En son teknik servis işindeyken Lga anakartlar yeni çıkmıştı. Fanlar çatır çatır anakartı esnetip uçuruyordu. Hey gidi günler yaşlandık , laptopa geçtiğimden beri monitör vs. takip etmediğim için size danışmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmatical -- 13 Mart 2017; 10:38:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• VP247H' ta kulaklık girişi mevcuttur.

• quote:

Orijinalden alıntı: cho35

VP247H' ta kulaklık girişi mevcuttur.

Ben taktım çalışmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bağlantıyı HDMI to HDMI olarak yapmanız gerekir sonra da masaüstünden ses çıkısını VP247H olarak seçmen gerekir.
    Nasıl monitör aradığını bilmiyorum bu yüzden bunu önericem en azından TN panel almamış olursun yani o güzel gözlerine yazık etme

http://www.hepsiburada.com/samsung-lc24f390fhmxuf-23-5-4ms-analog-hdmi-full-hd-freesync-curved-oyuncu-monitor-pm-bd805154

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roquish06 -- 20 Mart 2017; 0:55:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Roquish06

Hocam bağlantıyı HDMI to HDMI olarak yapmanız gerekir sonra da masaüstünden ses çıkısını VP247H olarak seçmen gerekir.
    Nasıl monitör aradığını bilmiyorum bu yüzden bunu önericem en azından TN panel almamış olursun yani o güzel gözlerine yazık etme

http://www.hepsiburada.com/samsung-lc24f390fhmxuf-23-5-4ms-analog-hdmi-full-hd-freesync-curved-oyuncu-monitor-pm-bd805154

Laptopu bağlayacağım için Freesync gerek yok. Ekran kartı 970m , Philips aldım. Kdv kadar indirim vardı. 550 TL'ye geldi.

http://www.hepsiburada.com/philips-246v5lhab-01-24-1ms-analog-hdmi-full-hd-led-oyuncu-monitor-p-BD805647

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• drejtc kullanıcısına yanıt
    cho35 C kullanıcısına yanıt
    Monitör bugün elime ulaştı... VP247H

Kulaklık girişi var ama ne kulaklık çalıştı ne de hoparlör... Normal jag 'lı bilgisayar hoparlörü var bende iyi ses veriyo. Onu bağlamak istiyorum ama yapamadım..

Yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _robisso

Monitör bugün elime ulaştı... VP247H

Kulaklık girişi var ama ne kulaklık çalıştı ne de hoparlör... Normal jag 'lı bilgisayar hoparlörü var bende iyi ses veriyo. Onu bağlamak istiyorum ama yapamadım..

Yardımcı olabilir misiniz?

Hocam çözebildin mi problemi ben de bugün bu monitörü aldım ancak hoparlör bağladığım zaman ses alamıyorum

• ayhankaldırım A kullanıcısına yanıt
    Çözdüm hocam :)

*** Bizim monitörde ses giriş portu varmış hocam, yani hoparlör, kulaklık, vs... için uygun değilmiş..

*** Alttaki kulaklık girişi olsa bağlayabiliyomuşuz...

*** Hayır sanki çok gereksiz bi şeymiş gibi neden koymazlar ki :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robisso -- 11 Mayıs 2017; 12:0:19 >
  • quote:

*** Bizim monitörde ses giriş portu varmış hocam, yani hoparlör, kulaklık, vs... için uygun değilmiş..

Desene eleman mahkum kendi sesi ile idare edeceğiz neyse allahtan cok kötü degil sesi hiçbir yolu yok mu acaba

• quote:

Hocam bir soru daha sizin de monitör de sağında be alt tarafında hafif ışık sızması var mi

• ayhankaldırım A kullanıcısına yanıt
    Hocam ışık sızması herkese farklı gözükebiliyo..

Ben PS4 için aldım monitörü.. Oyun oynarken, film izlerken, video izlerken, youtube'dayken hiç bir şekilde gözüme çarpan, dikkatimi dağıtan, beni rahatsız eden bir şey görmedim..

Ama PS4 açarken ve kapatırken o karanlık ekranda küçük ışık sızmaları görüyorum... Bu da zaten önemli değil benim için..
  • quote:

Hocam ışık sızması herkese farklı gözükebiliyo..

Ben PS4 için aldım monitörü.. Oyun oynarken, film izlerken, video izlerken, youtube'dayken hiç bir şekilde gözüme çarpan, dikkatimi dağıtan, beni rahatsız eden bir şey görmedim..

Ama PS4 açarken ve kapatırken o karanlık ekranda küçük ışık sızmaları görüyorum... Bu da zaten önemli değil benim için..

Teşekkür ederim ama bugün monitörü içinde salladıkça çıkan sesten ötürü vatan bilgisayara götürdüm sag olsunlar hic sorun çıkarmadan direk değişim yaptılar ben de biraz daha fark vererek wiewsonic vx2457 aldım kulaklık cıkısı olan bir monitöre kavuştum sonunda ama dedigin gibi ışık sızması sanırım çoğu marka da olan bise belki bunda Bile vardır biraz dikkat etmedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.