Şimdi Ara

ASUS VP247H Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar asus vp247h model monitörü yeni aldım çok memnun kalmadım 1ms tepki süresi var ama ghosting var oyunlarda aslında tam ghosting gibi değil ama fareyi çevirdiğim zaman görüntüde dalgalanma, titreme oluyor. Ayrıca yazıların netliğini de beğenmedim eski kullandığım laptop ekranıyla karşılaştırıyorum ondaki yazılarda harfler daha belirgin daha tok bunda ise biraz daha titrek bu normal mi ben laptop a alıştığım için mi böyle geliyor çözemedim.

Asıl sorum ise monitörün ayarlarına girdiğimde renk doygunluğu,cilt tonu,netlik gibi şeyleri ayarlayamıyorum aktif değil normalde böyle olmaması gerekiyor. Fotoğraflarda gözüktüğü şekilde: ASUS VP247H Sorunu
     ASUS VP247H Sorunu

Bütün herşeyi denedim hdmi dan ve dvi dan bağladım değişmedi. Laptop u bağladım değişmedi. Ekran kartım gtx 1060 onunla ilgilide sorun olduğunu sanmıyorum.

Teknik servise sormak için aradım şu an sorabilceğim birini bulamadım mail adın dediler. Ekran menüsüyle ilgili sorabilceğim basit bişey için bu şekilde bir öneri sunuldu.

• Hocam yazılardaki sorun VividPixel den kaynaklanıyor olabilir. Onu kapatıp bir deneyin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.