Şimdi Ara

Asus Vivotab Note 8 (Kod adı M80TA) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
6
Favori
18.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam recovery sd card tamiri icin garantiye verdim,yeniden yüklemisler.Şimdi satışa cıkardım,biraz daha geniş ekranlisini almayi dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parooksetin P kullanıcısına yanıt
    Isabetli karar. Kalem kullanmak için ideal boy 8 - 10 inç arası. Fakat windows kullanmak için 10 inç ten yukarısı lazım. Kalemli hdmi çıkışlı bir cihaz bulursan bana da haber ver.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • slmsoyle kullanıcısına yanıt
    http://m.donanimhaber.com/haberler/CES-2015--Toshiba-Galaxy-Note-tablet-serisine-rakip-oluyor.htm

10 inc ve kalem desteği mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet toshibanin aynı özellikte 8 inç cihazı da var. Hdmi çıkışlı ve kalemli modeli de mevcut ama benim wacom a inancım kalmadı.

Neden böyle düşünüyorsunuz
  • http://www.amazon.com/Lenovo-36984SU-11-6-Inch-Detachable-Touchscreen/dp/B009TLA7P4/?

http://www.amazon.com/dp/B00R2HRYJO/?#productDetails

http://www.amazon.com/dp/B00HWHQKWG/?

bu üçünden birini almaya düşünüyorum sizce hangisi (kullanım acısından benim için fazla özellik önemli değil ben wifi ile evdeki bilgisayara bağlanayım kalemi verimli şekilde kullanayım ekran büyük olsun yeter.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simtoecoten -- 19 Ocak 2015; 15:24:54 >

• simtoecoten S kullanıcısına yanıt
    Birinci cihaz çift çekirdek modeli sanırım. Onu önermem.

Ikinci cihaz eğer klavye ile birlikte satılırsa alınabilir. Hdmi çıkışı ve kalem desteğinden ötürü.

Asus note 8 in en büyük avantajı daha rahat taşınabilir olması. Asus note 8 de kenarlarda kalem hatası mevcut. Eğer işinizi görürse öneririm.

Bence biraz daha bekleyin. Toshiba nin hataları çıkabilir. Bir ay bir geçsin, baktınız pek sıkıntılı değil, sonra alırsınız. Baktınız sıkıntılı ona göre seçenekleri değerlendirirsiniz.

• simtoecoten S kullanıcısına yanıt
    Bu arada ipad pro diye bir model uretecekmis, stylus desteği olacakmış. Bekleyip görmek lazım.

• foyes kullanıcısına yanıt
    Wacom sanki kendi ürettiği tabletler satılsın diye, diğer cihazlara fazla destek sunmuyor gibi geliyor. Ya da bana öyle geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slmsoyle -- 19 Ocak 2015; 21:46:42 >
    Garantiye göndermeyi tavsiye eder misin.Kalem kullanımı problemini tam olarak gidermişler mi.Dokunmatik mi değişiyor acaba...
  • mirate M kullanıcısına yanıt
    köşelerdeki hatayı giderebileceklerini düşünmüyorum. Çünkü hoparlörlerdeki mıknastıslar, kalemin manyetiğini etkiliyor diye düşünüyorum. Ama eğer kalemin durduk yere kaybolması ve geri gelmesi falan varsa o hatayı servis düzeltiyor.
  • mirate M kullanıcısına yanıt
    Garantiye iki kez gönderdim,birinde kalem problemi diğerinde de recovery sd cardda sıkıntı vardı.Garantiden geldikten sonra kalemde problem yaşamadım.Açıkçası birşeyler değiştirdiler mi bilmiyorum,ne yaptıklarını açıklayan bir not vardı ama bakmadım,tableti sattığımdan dolayı şu anda kalemde sıkıntı var mı bilmiyorum.Bence kalemde sıkıntı varsa önce driverleri güncelleyin.Düzelmesse hiç uğraşmayı garantiye verin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Ekteki ürünü Türkiye de hangi mağazadan alabiliriz acaba.Biraz araştırdım bulamadım.
    Ayrıca başka kalemli+3g+windows tablet ne önerebilirsiniz ?

iyi günler
  • Tabletimi malesef satıyorum. Bana iş gereği mobilken daha fazla usb girişi gerekiyor ve çoğaltıcı kablo vs. ile küçüklüğünün çok anlamı kalmıyor. Mecburen daha fazla usb için cihazı ikisibir arada modellerle değiştirmeye karar verdim. İlgilenenler için:
    http://forum.donanimhaber.com/m_102827559/f_//tm.htm#102827559

Edit: Şimdi deneme yaparken farkettim epeydir kalemi kullanmıyordum ve kalemin çalışmadığını gördüm. O yüzden sorun giderilene kadar satış iptal. Umarım yazılımsaldır. :-(

Kalem çalışıyor. Sanırım yüklediğim bişeyler sürücü sorunu yaptı. Şuan bir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 19 Şubat 2015; 20:33:45 >
  • Merhabalar, Tableti 1 yıldır kullanıyorum çok memnun kaldığımı söyleyebilirim çizim konusunda da fiyatı göz önünde bulundurulursa oldukça tatminkar.
    Performans'ı da aynı şekilde misal Zbrush'la 3d modelleme işlerinin altından rahatlıkla kalkabiliyor, tableti satın alırken bu gibi programları açabileceğini dahi düşünmemiştim.

Fakat şöyle bir sıkıntım var, sd card (Samsung 64gb Pro sd) alanına yani d sürücüsüne her uygulama yüklenmiyor misal adobe ürünleri ve bazı oyunlar vs... bunu aşmanın bir yolu var mıdır? Kendi depolama alanı fazlasıyla küçük ve zaten photoshop'la illistrator bu alanı doldurmaya yetiyor.
  • Sanırım bunun bir çözümü yok. Windows 8 zamanında micro sd'ye herhangi bir program yüklenebiliyordu, 8.1 güncellemesiyle microsd üzerinden sistem kaydı girmeyi kaldırmış microsoft güvenlik açıkları sebebiyle. Dolayısıyla yalnızca sistem kaydına gerek duymayan uygulamalar microsd'ye yüklenebiliyor.
  • Yine ben. Kalem bu sefer kesin çalışmıyor. Formatladım yazılımdan mı diye ama yok. Servise yolluyorum.
  • kesbi kullanıcısına yanıt
    Bir.video yayınlamistim arkaya vurunca çalışıyor. Eğer çalışıyorsa içerde bir temassizlik vardır. Ama vurunca yine çalışmıyorsa başka bir problem vardır. En garanti yol tabii ki servise gönderin.

AÇıkçası oşekilde çalışacaksa da çalışamsın zaten. Dün akşam servise yolladım adam gibi yapsınlar. Çinden tablet siparişi verdim canım sıkkın. O kadar para ver asus al kronik arıza yaşa. Çin malı garantisiz ürün kullanacağım.
  • Tablete androidin herhangi bir sürümünü kuran var mı?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.