Şimdi Ara

Asus VG248QE Kullananlar Klubü - 3xSurround Portrait 3240x1920 (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
29
Favori
72.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aeeb12

Arkadaşlar hangi renk ayarlarını kullanıyorsunuz veya nasıl kalibrasyon yaptınız ? Ben baya bir renk ayarı denedim ama pek tatmin olamadım açıkçası.

Ben SRGB miydi neydi onu kullanıyom
  • ulecan kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkür ederim fakat, srgb modu kırmızı tonu çok fazla basıyor, o yüzden hiç doğal durmuyor.Açıkcası bana kalırsa en doğalı şuana kadar standart mode, ama ondada adam akıllı bir ayar bulamadım malesef.
  • Arkadaşlar merhabalar. Size bir sorum olacak bu monitör mu yoksa viewsonic vg2401 mh-2 mi alayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mastercase M kullanıcısına yanıt
    Asus'u kampanyaya katılan yerlerden alırsanız yanında DOOM oyunu hediye.
  • Takip.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkange

Asus'u kampanyaya katılan yerlerden alırsanız yanında DOOM oyunu hediye.

Ben 15 mayısda Vatanda almıştım dün bilgileri gönderdim asusdan da oyun steam keyi aldım
  • Merhabalar, bende asus 980 strix sli var Asus VG248QE monitörü ''2D'' de 144 hz de bu ekran kartıyla kullanabilir miyim bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: explorerAA

Merhabalar, bende asus 980 strix sli var Asus VG248QE monitörü ''2D'' de 144 hz de bu ekran kartıyla kullanabilir miyim bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Tabii kullanabilirsiniz. Ben 970 SLi ile ve 980 ile kullandım.
  • Sizce Asus vg248qe mi yoksa benq xl2411z mi ?

• Bir sorum daha olacak görüntüde biraz gecikme hissediyorum SLİ gecikme problemi yaşatırmı yoksa benim durum mousetan nı diye düşünüyorum fikrini söyleyebilirsen sevinirim bu konudada
  • explorerAA E kullanıcısına yanıt
    SLi da böyle bir gecikme yaşamadım, ondan olacağını zannetmem. Bu monitörü kullanmıyorsanız, input lagı y0ksek monitörse olabilir.

• Arkadaşlar bu monitörde herhangi free sync ya da G-Sync yok sanırım bu sebepten bariz ekranda yırtılmalar oluyor mu ? Kullanan kişilerden fikir alabilir miyim ? Gtx1080 için kullanıcam inşallah.
    Teşekkürler

• Garantisi devam eden VG248QE monitörüm satılıktır. İlan linkini aşağıda bulabilirsiniz:

http://forum.donanimhaber.com/m_117235217/tm.htm
  • gözlük ve emitter ihtiyacı olan varsa
    http://forum.donanimhaber.com/m_117556630//tm.htm#117556630
  • kullanıcı arkadaşlardan biri ips panele en yakın renk ayarları hakkında bilgi verebilir mi? resmen siyah rengin yerini gri almış. böyle olmaması gerek diye düşünüyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre6128 -- 16 Haziran 2016; 13:12:08 >
  • 999 TL ye almaya değermi?

• quote:

Orijinalden alıntı: emre6128

kullanıcı arkadaşlardan biri ips panele en yakın renk ayarları hakkında bilgi verebilir mi? resmen siyah rengin yerini gri almış. böyle olmaması gerek diye düşünüyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

https://m.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/1wxse9/just_bought_a_glorious_asus_vg248qe_gaming/?utm_source=mweb_redirect&compact=true

• Arkadaslar bılgınıze basvurmam lazım forumlarda arastırdım fakat bır turlu su profıl ayarlama olayını beceremedım.
    oyun oynarken mısal game modunda oynuyorum ve gozlerımı co0k yoruyor.
    bana oyun modu ıcın yapmam gerekenlerı soyleyebılır mısnız .
  • Hoparlör dizi/film için yeterli derece iyi midir? Oyun için zaten kulaklık var fakat BENQ'da hoparlör olmadığı için bu modele yönelmek zorunda kaldım. Ses konusunda bilgi verebilen olursa sevinirim.
  • Arkdaşlar merhaba ben yakalşık olarak 15-20 gündür VG248QE kullanıyorum bugüne kadar hiç bir sorunum yoktu gayet memnundum hala memnunum fakat monitor oyuna girdiğimde veya youtube üzerinden video izlerken videoyu full screen yaptığım da kendi kendine 3D moduna geçiyor oyun için de CTRL+T yapıp 3D modunu kapatabiliyorum fakat videoları full screen yaptığım CTRL+T işlemiyor bu sorunu nasıl çözebilirim buna benzer bir sorun yaşayan var mı veya çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.