Şimdi Ara

ASUS ve ASRock'un AMD X570 Anakart Modelleri Göründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AMD'nin yeni çipseti PCIe 4.0 ile geliyor.

ASUS

ROG CROSSHAIR VIII FORMULA
    ROG CROSSHAIR VIII HERO
    ROG CROSSHAIR VIII HERO (WI-FI)
    ROG CROSSHAIR VIII IMPACT
    ROG STRIX X570-E GAMING
    ROG STRIX X570-F GAMING
    ROG STRIX X570-I GAMING
    PRIME X570-P
    PRIME X570-PRO
    Pro WS X570-ACE
    TUF GAMING X570-PLUS (WI-FI)
    TUF GAMING X570-PLUS

ASRock

X570 Pro4
    X570 Pro4 R2.0
    X570M Pro4
    X570M Pro4 R2.0
    X570 Phantom Gaming X
    X570 Phantom Gaming 6
    X570 Phantom Gaming 4
    X570 Extreme 4
    X570 Taichi

https://videocardz.com/newz/upcoming-asus-x570-motherboards?fbclid=IwAR3r34achAysfMfCleeF0XcdPmigHLkYfO5Ex67-kOjVCEvtNGfhYVuAZfc

ASUS ve ASRock'un AMD X570 Anakart Modelleri Göründü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 23 Mart 2019; 0:28:23 >

• Çıktığında ryzen 3700x almayı düşünüyorum. Elimde x370 CH6 hero mevcut. Anakartı x570 olarak güncellememi önerir misiniz?
    İşlemcinin anakarta uyumlu olacağını biliyorum. Pcı 4.0 Precision Boost Overdrive XFR2 Enhanced gibi ek özellikler için soruyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surdan yerimizi ayirttiralim

• Ekstra bir özellik çıkarmazlarsa anakart işlemciyle alakalı bir mantık yürüteyim bu çıkacak yeni işlemciler dahada düşük güç tüketimiyle gelecekler sorun olacağını sanmıyorum. Ha misal şunu yaparsalar eski nesildekiler 8 çekirdekden fazlasını kullanamazsınız gibi varsayım böyle bir antin kuntin birşey çıkarabilirseler anca bunu yaparlar.

• 67 gün var daha

• Edit

X370 miş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 25 Mart 2019; 12:38:43 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Bu anakart iki senedir piyasda olan Crosshair 6 Extreme modeli.

Zaten Formula modelleri water blocklu olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 25 Mart 2019; 12:23:9 >
  • Şaka Maka Geliyor Ryzen 3000 Serisi Ve Amd X570 Ankartlar İlerleyen Dönemlerde Daha fazla Sızıntı Olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RageofTurk

Çıktığında ryzen 3700x almayı düşünüyorum. Elimde x370 CH6 hero mevcut. Anakartı x570 olarak güncellememi önerir misiniz?
    İşlemcinin anakarta uyumlu olacağını biliyorum. Pcı 4.0 Precision Boost Overdrive XFR2 Enhanced gibi ek özellikler için soruyorum.
    aynı kart bende de var 1800x işlemci takılı ama 3700x güzel görünüyor duruma göre ısı ve performansı daha iyiyse ayrıca abartılı soğutucu istemezse almayı düşünüyorum önce mevcut c6h de denerim tabi birde fiyat abartılı olmazsa c6h de Precision Boost Overdrive önceki bioslarda vardı sonradan kaldırıldı diye biliyorum c6h ye yine eklenir mi bilmem ama yeni kartlarda olur sanırım çünkü 2700x ile Precision Boost 2 ve XFR2 gelmişti bu özellikler yanılmıyorsan c6h karta 2700x kullananlarda görünüyor biosda. ama Precision Boost 2 nasıl oldu bilemem çünkü Precision Boost kaldırıldı c6h de. yeni kartlarda nasıl bir fark olur onu görmek lazım

Pcı 4.0 c6h de yok zaten bunu da farkını uygun kartlar çıkınca göreceğiz

merak ettiğin o özelliklerden alt linkte güzel bahsedilmiş istersen bak
    https://www.technopat.net/2018/04/21/ryzen-2-islemciler-hakkinda-bilmeniz-gereken-her-sey/
  • Merhaba, x570 tuf anakart 5. Nesil işlemcler ile uyumlumu? Bios güncellemesi yapmak gerekiyormu.

• lbyibo kullanıcısına yanıt

Genelde güncel bios yüklü geliyor ama emin olmak için Satıcısına sorman lazım.

• Bios 1704 yüklü destekliyormu 5600x i

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.