Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Asus V7100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    44889 Mesaj
    <font face=Verdana></font id=Verdana><font size=4></font id=size4><font size=3></font id=size3><font color=red></font id=red>
    Ben daha yeni aldım ekran kartımı (Eski ekran kartım Voodoo Banshee'ydi..)Oyunlar açılmıyor...Oyun tam açılırken kitleniyor...Ama Voodoo 'da hiçbir sorun yoktu..sonra dediler ramde olabilir...gittim ram aldım..75$'a...sonra taktım benim eski ram+128 ram=Oyunlar çalışmadı....128 ram=Oyunlar çalışmadı...Neden ki Lütfen yardım..?

Those Who Fear The Darkness Have Seen What Can Light Do...!

|
    |
  • Mareşal
    3812 Mesaj
    Direct x in enson sürümünü yüklemeyi dene eğer öyleyse kartın yeni oluğu olduğu için bazı oyunlarda yama gerektirebilir.Örneğin ge force lar fifa2001 de sorun çıkartıyordu ve bir yamayla halledildi.Sen en iyisiwww.cizgi.com.tr adresini bi ziyaret et Çizgi elektronik Asus'un Türkiye temsilcisini eminim sorununa bir çözüm bulunabilecektir ve ayrıca siteden kartının en son sürücülerini çekmeni öneririm.(Siteye girmeye çalıştım ama giremedim sanırım bi sorun var.Sen yinede girmeye çalış ok.)

Gürkan Kara
    Powerstorm_II
    |
    |
  • Binbaşı
    1520 Mesaj
    ram de probler veya ekran kartı ayarları ya da kendisi
    |
    |
  • Yarbay
    2990 Mesaj
    Kod lar görmiyeli epey değişmiş hacu
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest

<font face=Verdana></font id=Verdana><font size=4></font id=size4><font size=3></font id=size3><font color=red></font id=red>
    Ben daha yeni aldım ekran kartımı (Eski ekran kartım Voodoo Banshee'ydi..)Oyunlar açılmıyor...Oyun tam açılırken kitleniyor...Ama Voodoo 'da hiçbir sorun yoktu..sonra dediler ramde olabilir...gittim ram aldım..75$'a...sonra taktım benim eski ram+128 ram=Oyunlar çalışmadı....128 ram=Oyunlar çalışmadı...Neden ki Lütfen yardım..?

sistemini yenile hocam
    |
    |

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 - LTE [ N9005 ]
    • Üretim Planlama Mühendisi • FENERBAHÇE • Polonya-Erasmus • Asus N55S Kullanıcısı •
    Şimdi Çatı Katında İnziva VaktiHer aradığınızı bulabileceğiniz mükemmel bir site • Online Gamer •
    Hey sen! Üşengeç değilsin, sadece mutsuzsun ve mutsuz insanlarda yorgun olur. Hiçbirşey yapmak istemezler...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest

sesim geliyomu hala varmısın?
    |
    |

FORUM KURALLARINA BİR DUR DİYELİM
    AYAKLANALIM !
    [/b
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
google reklamları
Masal
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.