Şimdi Ara

Asus USB-AC58 Wifi 400TL'den 50TL'ye geliyor ( Bitti ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
9.396
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yapı Kredi için online işlemlere girince gözüküyor hangi şube olduğu parantez içinde de kod yazıyor üç haneli.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • para iadesi alan oldumu?

• 14 temmuzda elimdeydi sanırım 11 inde almıştım hala para iadesi gelmedi bazıları 3-4 mailleştikten sonra 2-3 ay sonra ancak alabildiğini yazmıştı. eğer öyleyse fena zaten 500 e aldım anlaşmalı satıcılar arasında tek gaming tr de vardı

• K3L3B0SS K kullanıcısına yanıt
    Hocam daha 90 gün sonra anca gelir para iadesi. önce onay maili gelecek daha sonra 3aya kadar uzuyor süreç hatta bir ay daha eklemek lazım bunun üzerine. Ama ben vermemezlik yapacaklarını düşünmüyorum biraz uğraştırırlar belki o kadar.

• BIC kodunda sorun olursa onlar geri dönüş yaparlarmı, bilen varmı ?

• yagiz456 Y kullanıcısına yanıt
    Yaparlar ama 10gün civarında süreniz var geri dönmek için. Mailinizi kontrol edin arada bir.

• Merhaba, alan varmı iadeyi, onaylanmış (Approved) gözüküyor fakat gelen giden yok, 20 iş günü de oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacıtitrettin kullanıcısına yanıt
    Onaylandığını nereden kontrol ettiniz acaba, bana da gelen giden bir şey yok

• Muhtemelen onaylanmıştır. Ben sormuştum mail gelmedi ne oldu onaylandı mı diye onaylandığını ve 90 güne kadar paranın yatacağını söylediler.
    Siz de sorun isterseniz içiniz rahat etmiyorsa.

• LostLover9 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim hocam

• Ben de iade alamadım az önce Asus'a mail attım. cevap geldiğinde burada paylaşırım.

• Asus bana bugün para iadesini yaptı ve ürün 50 liraya gelmiş oldu. Paylaşım için teşekkürler.

Not: Asus, dün bana mail atarak ödemede sorun çıktığını bildirip banka bilgilerimi tekrar istemişti. Bu nedenle e-posta kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de dün 350 TL iademi aldım. Umarım kimse sorun yaşamaz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.