Şimdi Ara

Asus USB-AC58 Wifi 400TL'den 50TL'ye geliyor ( Bitti )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
9.396
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünü 400TL'ye alıyorsunuz. Ürün faturası ile Asus sitesinde formu dolduruyorsunuz. Size 350TL iade yapıyor. Ürün 50TL'ye geliyor. Geri ödeme en fazla 3 ay içinde yapılıyormuş.

Üründen çok memnunlar kullananlar. Ben aldım 1 tane.

Stok tükenmeden alın. (Bitti)

https://www.turkcell.com.tr/pasaj/bilgisayar-tablet/modem-ve-network-urunleri/asus-usb-ac58-dualband-ac1300-kablosuz-adaptor-cift-antenli?&color=1006807

https://promotion.asus.com/tr/tr/summer-cashback-2022?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 11 Temmuz 2022; 18:12:38 >

• Güzel fırsat ama asus daha kendilerine garantiye yolladığım ve kırdıkları monitörün parasını vermeyen bir firma. Umarım geri ödemeyi alabilirsiniz.

Uzun zamandır asus fanıydım ama daha yaklaşmam.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 11 Temmuz 2022; 11:58:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 haziranda almıştım. Kampanya 18 hazirandan itibaren geçerliymiş 😔 şans işte…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thestell kullanıcısına yanıt
    Kampanyaya katılan arkadaslar urunun kampanyaya dahil olduguna dair ekran goruntusunu de alsinlar. Yedekte kalir boylece kanit.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell Pasajdan Paycell ile alışveriş yapın 250 TL üzerine 50 TL veriyor. Bedavaya gelmiş olur. Sadece 1-2 ay 400 TL paranızı borç vermiş olursunuz.  

• Guzel fırsat gibi fakat ürün serii numarasi vs de gerekiyor degil mi cashback icin, yani ürünü teslim almak gerekiyor basvurmak icin degil mi?

• Ederi zaten 50 TL

• Eğer aynı ürün ise 2-3 yıl önce almıştım ancak çekim kalitesi berbattı. Hala kutuda bir yerde duruyordur. TP-Link almıştım bundan daha iyi çekiyordu.

• Ekran kartı aldığımda iade yapmadı Asus, aradık anlattık faturalı 0 ürün ama almadık, geri ödemeye güvenip de almam ben olsam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Faydalandım tesekkürler

• Tearz kullanıcısına yanıt
    Turkcell mobil ödemede geçerli sizin dediğiniz yani turkcell hat istiyor

• alinir mi arkadaslar ne dersiniz ?

• Bitti galiba.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tam sepete attım ödemeye geçtim stokta yok dedi

• Onay süresi en az 20 gün yazıyor. Geri iade süreniz bildiğiniz üzere 14 gün. Yani Asus stok doldu diye iade yapmazsa ürün elinizde patlayabilir  

• 400 TL'yi 3 ay faize koy zaten 30-40 lira gelir güzel taktik Asus u tebrik ederim. Güzel yere olta atmış Bu tarz kampanyalarla sadece markalara faizsiz kredi vermiş olursunuz adamlar sizin paranızla havadan para kazanır sizde sanırsınız ben çok ucuza aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 11 Temmuz 2022; 11:38:27 >
  • Riske atamadim ben. Sonradan da ugrasmak istemiyorum

• Tearz kullanıcısına yanıt

onerdigin gibi yaptim simdi, hakikaten bedava olacaksa iyi bakalim, tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jujuuu -- 11 Temmuz 2022; 12:2:12 >
  • Bu geri ödeme kampanyasından sonra fiyatları öyle bir şişirdiler ki firmalar, sanane kardeşim asus müşterisine veriyor kampanya yapıyor firma hemen çakıyor zammı sanki firmaya yapılıyor kampanya

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.