Şimdi Ara

Asus'un özel yapım oyun bilgisayarı ön inceleme: Rüyaları süsleyen sistem (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mesut bey tayvana kadar gitmenize gerek yoktu bizde vardi. Buyrun.
    Asus'un özel yapım oyun bilgisayarı ön inceleme: Rüyaları süsleyen sistemAsus'un özel yapım oyun bilgisayarı ön inceleme: Rüyaları süsleyen sistemAsus'un özel yapım oyun bilgisayarı ön inceleme: Rüyaları süsleyen sistem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3-4 hafta önce rüyamda kırmızılarla buna benzer bir yapı görmüştüm ama bende üstte 2 ekran kartı vardı kırmızı ve altta nvidia'dan bir ekran kartı bulunuyordu physx için. Bir arkadaşımın ödül olarak kazandığı sistem şeklinde görmüştüm. Tam olarak aynı değil ama hissettirdi fazlasıyla o rüyamı. Onun dışında video yu açtığımda acaba bir düğme ile falan o kasa dik konuma geçip kapaklar kapanıyor mudur? Öyle bir şov ayarlamışlar mıdır diyordum, cidden o da oldu :D Kesinlikle tercih edilesi bir yapısı var masa düşünmeyenler için ama l3pd3sk'ten ötürü ben de komple sistem değiştirmeye karar verdiğimde masa tarzı yapacağım evime dönünce.

• quote:

Orijinalden alıntı: xdeliruzgar

Mesut bey tayvana kadar gitmenize gerek yoktu bizde vardi. Buyrun.
    Asus'un özel yapım oyun bilgisayarı ön inceleme: Rüyaları süsleyen sistemAsus'un özel yapım oyun bilgisayarı ön inceleme: Rüyaları süsleyen sistemAsus'un özel yapım oyun bilgisayarı ön inceleme: Rüyaları süsleyen sistem

Video yu çeken erdi bey ayrıca o kasa şekil değiştirebiliyor keşke videoyu izleseydiniz

• Erdi beyi mesut cevik ile karistirdim pardon. Fakat keske ironiyi anlasaydiniz.

• erdi su salak arkaplan muzugunu vıdyolarına koyma bu nedır ya resmen psıkolojo bozan melodı

• quote:

Orijinalden alıntı: xdeliruzgar

Erdi beyi mesut cevik ile karistirdim pardon. Fakat keske ironiyi anlasaydiniz.

İroni olması için ters bir örnek verilmesi gerekir Yani bu kasa yerine 10 yıl önce kullanılan everest kasalardan birinin resmini atsaydınız ironi olurdu

• üstü açık bilgisayarım var desem kızların ilgisini çekermi acaba?

• amaç ; yaptık

• bunu gördükten sonra Görev Mars III: Bütçe 75000TL videosu mu geliyoo dedim ?

• Erdi bile "Keşke" diyorsa, biz ne diyecez peki?
  • mükemmel müthiş ötesi bir kasa asus gerçekten aşmış

• Bu ne laaa :) müthiş bir kasa

• De gidi de =)

• sırf göze hitap etsin diye kıyafete arabaya mobilyaya vs. harcanılan paraları düşünürsek böyle bilgisayarların son kullanıcıya sunulması gerek diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mami907

üstü açık bilgisayarım var desem kızların ilgisini çekermi acaba?

Kafayı yerler , üstüne atlarlar :)

• Ürün için yorumum, isterse dişi terminatöre dönüşüp size kucak dansı yapsın ekrana verdiği görüntü aynı olduktan sonra benim pek ilgimi çekmiyor :)

Mesela 4k da full detay ayarlarda Gta 5 de 100+Fps verecek mi ? Hani fazla bilmeyen insan görüntüye aldanarak böyle bir beklenti içine girer "uff 4k da ne fps alırım bununla" diye :D

• Sizin videolarinizi izleyemiyorum ben.

• Kim istemez ki böyle bir sistem gerçekten müthiş görünüyor keşke hangi ekran kartını kullandıklarını da söyleseydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_1907

Kim istemez ki böyle bir sistem gerçekten müthiş görünüyor keşke hangi ekran kartını kullandıklarını da söyleseydi

Asus tasarımlı 980ti olabilir tahminen.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.